Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga pagal zodiako ženklą

rusiškai
Atsakyti
Paprastai kasdienai (kelnes ar dzinsai, maikute, svarkelis), vasara visai patinka sijonai. Avalyne man patinka spalvota (labai labai grazu raudoni bateliai), siuo metu sendinto aukso spalvos balerinkos, rudos (ryzos) platformines basutes ir rausvo perlamutro aukstakulniai. prisireikia juodu bateliu, vis galvoju nusipirkt, bet griztu su kokios tik nori spalvos, bet tik ne juodais biggrin.gif
Is papuosalu patinka ziedai, siuo metu su didelem akim.
Kokiai nors progai dazniausiai apsirengiu elegantiskai... su cinkeliu smile.gif
Ir labai susierzinu, jei bunu apsirengus ne i tema, arba negraziai sau atrodau - tada subjura nuotaika.. Cia turbut liutiskiausias mano bruozas smile.gif
Atsakyti
SVarstyklės blush2.gif apsipirkinėjimas jėga biggrin.gif ir vis tiek nėra kuo apsirengti doh.gif bet mada nėra kriterijus mirksiukas.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif net prajuokino mane.. Visiska nesamone apie mane parasyta. Esu Zuvys, bet kazkodel man visada patinka brangiausi rubai doh.gif Vyras net juokauja, kad pats gali man drabuzelius pirkti. Tik reikia rasti, kuris daugiausiai kainoja ir man tikrai patiks lotuliukas.gif O jei rimtai, megstu graziai apsirengt, akip ir kiekviena moteris, manau. Namuose vaikstau basa, tas tiesa. Man taip patogiau. Bet ne su ilgu sijonu, o su kelnem, dzinsais. Man su sijonu namuose nepatogu. Siaip mano stilius klasikinis.
Atsakyti
Saulys- visiskai neatitiko mano stiliaus, niekad nenesiojau suplesytu dzinsu ar kakza panasaus...niekas neatitiko
Atsakyti
QUOTE(Guosste @ 2007 07 17, 12:26)
Saulys- visiskai neatitiko mano stiliaus, niekad nenesiojau suplesytu dzinsu ar kakza panasaus...niekas neatitiko

Man irgi nieks neatitiko schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makarončikė: 17 liepos 2007 - 14:21
Esu jautukas ,bet tikrai neperku dizaineriu rubu...bet elegantiskai kiek leidzia isgales pasipuost megstu.Taigi teisybes 50/50 %
Atsakyti
Tikrai neteisybe raso schmoll.gif As avinas, taciau ko jau ko, bet mados naujoviu nesivaikau biggrin.gif Rengiuosi tai, kad man tinka ir patinka smile.gif Ir ypac svarbu kad butu patogu smile.gif
Atsakyti
na as irgi avinas, bet cia visiskai man netinka... g.gif
Atsakyti
Niekad nepagalvociau apie rengimasi pagal zodiako zenkla....
Atsakyti
Dvyniai

Dvyniams kiekviena diena yra naujas nuotykis. Tikriausiai, kai ryte atidarai spintą, ant galvos užgriūva visa krūva drabužių. Madą Tu seki priebėgomis, nes tai Tau labai greitai pabosta. Ypač, jei mados dažnai keičiasi, Tu puikiai suvoki, kad tai – tik artimiausioms 24 valandoms. Tu suvoki savo piniginės galimybes, kai eini apsipirkti, tačiau jei atrasi neaiškios kilmės patogius batelius, iš kurių tiesiog nesinorės ištraukti kojos, niekas Tavęs nesulaikys nuo jų įsigyjimo. Tau net nerūpi, kaip jie atrodo ir ką sako pardavėjas ar draugės, svarbu, kad Tu puikiai jautiesi.

visiskai netinka lotuliukas.gif
Atsakyti
mano kambarys zydrai irengtas,megstu rengtis juodai,zydrai.megstu rysku makiaza, ir siaip megstu issaukiancius rubus ...o jus?
Atsakyti