Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga pagal zodiako ženklą

As oziarage... bet man visai netinka toks aprangos aprasytos stilius smile.gif Turiu dar drausiu oziaragiu. Nei vienai netinka. Kodel visur apie mus taip raso: konservatyyvus, pilku-juodu tonu, neissiskiriantis, neryskus...stilius???? MELAS smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Impreza @ 2007 06 16, 21:37)
As oziarage... bet man visai netinka toks aprangos aprasytos stilius smile.gif Turiu dar drausiu oziaragiu. Nei vienai netinka. Kodel visur apie mus taip raso: konservatyyvus, pilku-juodu tonu, neissiskiriantis, neryskus...stilius???? MELAS smile.gif



aga.ash ir oziaragis smile.gif tai man visai netinka ir ash irgi nesuprantu kodel visur rasho, kad konservatyvus ir pilki smile.gif
Atsakyti
Absoliučiai jokios tiesos nėra schmoll.gif esu vežys ir man tikrai nepatinka sportiskas stilius ir t.t. be to apskritai neatitinka horoskopas pagal vežy kaip moteri. Kadangi vežio ženklo moterys YPAC MOTERISKOS IR SKESUALIOS.... nail.gif
Atsakyti
VĖŽYS

apie mane irgi tiesos nėra. Visai nedėviu plačių megztinių ir plačių kelnių.
Pas mane kaip tik visi drabužiai įliemenuoti, siauresni, klasikiniai, tokie išryškinantys moteriškumą... smile.gif
Ir negaliu gyvent nors kartkartėmis neatnaujinus nors dalelės savo garderobo lotuliukas.gif
Atsakyti
O as liutas labai megstu juoda ir auskine spalvas smile.gif o kur cia galima rast ta apsireginmo zodiaka pazeisu ar atitinka maniskis ax.gif
Papildyta:
sorry radau pirmam psl smile.gif
Papildyta:
Na truputi tiesos yra tikrai megstu puosnius rubus, o laisvalaikiu sportinius Ir mmegstu siutis rubus kartais o ne pirkti , kad nesutikciau taip pat apsirengusios:)
netiesa kad jei nezinomos firmos rubas metu ji i sona biggrin.gif smile.gif
Papildyta:
Tai tie horoskopai isvis nesamone, gi viso pasaulio zmonem negali atitikti, bet as vsivien paksaitau kartais horospkopus, visai idomu smile.gif
yra horoskopas ir pagal vairavima, tai tuo tiket galima ,nes sudarytas pagal avariju ir t.t skaiciu smile.gif
Atsakyti
Aš šaulys, man nei biški neatitiko schmoll.gif Nesamonė, jug kiek žmonių tiek nuomonių ir skirtinga apranga ir šeip cool.gif
Atsakyti
aš liūtė. atitiko tik viena sakinio dalis - dažnai pasiūtais specialiai Tau. patinka kai rūbai ar papuošalai būna skirti vien tik man. deja galimybės ne visada tai leidžia
Atsakyti
Šaulė aš, na nepataikė nė kruopelės schmoll.gif . "Hipių dienos vėl grįžta, ilgi sijonai, suplėšyti džinsai ir apsiaustai Tau puikiai tiks" lotuliukas.gif -niekada gyvenime.
Atsakyti
Atitinka man kai kas šiame horoskope,bet aišku ne viskas ax.gif cool.gif
Atsakyti
kasdienai sportinis stilius, sportine avalyne, iseigai - isskirtinumas, noras atrodyti kitaip nei visi biggrin.gif
Liutas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Merisier @ 2007 01 10, 09:41)
Esu vezys, nekenciu nudevetu daiktu, taigi,megztuku metai is metu tikrai nenesioju doh.gif nepatinka placios kelnes,tik paauglystej nesiojau, taip pat iseigine apranga tikrai toli nuo ilgo sijono ir lietpalciu lotuliukas.gif megstu dzinsus, seksualius megztukus ir maikutes, sijonu,ypac ilgu,irgi nenesioju schmoll.gif
vasarai vienintele tiesa-dievinu sandalus, taciau nelabai supratau,ka reikia "papludymio stiliaus apranga" g.gif

drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Gustina @ 2007 06 18, 08:56)
Absoliučiai jokios tiesos nėra  schmoll.gif  esu vežys ir man tikrai nepatinka sportiskas stilius ir t.t. be to apskritai neatitinka horoskopas pagal vežy kaip moteri. Kadangi vežio ženklo moterys YPAC MOTERISKOS IR SKESUALIOS....  nail.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2007 06 16, 22:52)
aga.ash ir oziaragis smile.gif tai man visai netinka ir ash irgi nesuprantu kodel visur rasho, kad konservatyvus ir pilki smile.gif

sutinku su jumis drinks_cheers.gif nevelnio nesam mes pilkos kalnu ozkeles lotuliukas.gif
bent as megstu seksualius, na ne per daug, nuoga nevaikstau bet dievinu trumpus sijonus ir suknutes unsure.gif ir siaip esu sarkele siek tiek rolleyes.gif megstu masyvius papuosalus, blizgiukus...na gal kad mano gimdienis jau link vandeniu... ax.gif
Atsakyti