Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga pagal zodiako ženklą

mano horoskopas - avinas. 4u.gif
*****, nieko ten nepataike.... megstu sportinio tipo stiliu, laisva, patogu, praktiska.
thumbup.gif
Atsakyti
As Liutas, bet mano horoskopas visai neatitnka mano rengimosi stiliaus schmoll.gif nemegstu klasikinio stiliaus rubu ir ju niekada nedeviu darbe, o del prabangos ir nepatogumo, tai irgi viskas kitaip, man svarbiausia patogumas, o etiketes ir kainos visai nedomina, gal as vienintele tokia liutuke bigsmile.gif
Atsakyti
Vėžys

Tau tikra laimė vėl užsivilkti tą megztuką, kurį dėvi metai iš metų. Nežinia ką atiduotum, kad sugrįžtų “parašiutininkų” kelnių ir apdribusių džemperių mada. Kai kuriuos iš jų gal dar tebeturi savo garderobe ir, kai tik yra tinkama proga, mielai juos velkiesi. Itin moteriškų drabužių Tavo spintoje rasti praktiškai neįmanoma. Mėgstamiausia Tavo išeiginė apranga – ilgas, laisvas sijonas, v iškirptės megztukas ir lietpaltis. Šiltomis dienomis paplūdimio stiliaus apranga, skara ir įsispiriami “sandalai” yra neatskiriama Tavo išvaizdos dalis.

g.gif Nu čia jau tikra nesąmonė. Aš taip sau niekada neleidžiu vaikščioti doh.gif Man labai patinka sportinis , klasikinis ir romantiškas stiliai Ir labai mėgstu pirkti naujus rūbus thumbup.gif
Atsakyti
Kazkaip ir man netinka.. Esu liutas ir tikrai nesizaviu garsiu dizaineriu drabuziais.. o svarbiausia patogumas.. pagal kazkokia keista klise sudaryti sitie horoskopai...
Atsakyti
Vandenis

Niekada nepamatysime vandenio vienoje iš didžiulių, koorparacinių madingų drabužių parduotuvių, kurios pelnosi iš monopolijų ir išnaudojimo. “Second hand” parduotuvės yra tinkamiausias sprendimas, kur gali rasti įdomiausių drabužių ir nenuskriausti savo piniginės. Tu eini su mada savo pačios keliu. Tu neperki naujų madingų retro drabužių, geriau susirandi tai, kas šiam retro laikotarpiui buvo nauja. Tavo spintoje gausu spalvingų, šokiruojančių drabužių. Tu visada žengi vienu žingsneliu pirmiau visuotinės mados, todėl Tavo kelias dažnai pasisuka į veiklą, susijusią su pop-kultūra. Tačiau tarp gausybės nesuderinamų, eklektiškų, drąsių drabužių tikriausiai yra bent vienas elegantiškas, tobulai Tau tinkantis ir būtinai brangus kostiumėlis.

KAip pirštu į akį bet... buvo prieš 10m lotuliukas.gif , bet išliko “Second hand” kad perku, ten, dabar rengiuosi patogiai ir man mada giliai dzin, galiu net basutes su medvilninėm kojinytėm nešiot jei man atrodys kad grįažu lotuliukas.gif
Atsakyti
Svarstyklės
Mėgstu ir elegantišką, ir sportinio tipo aprangą. Svarbu, kad nebūtų nuobodi ir turėtų "cinkelį" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lieputė @ 2007 01 10, 01:29)

Svarstyklės

1. Svarstyklėms apsipirkinėjimas yra tarsi geriausias draugas.

2. Tu turi puikų skonį, todėl bet kas, kas nors šiek tiek nebemadinga, Tau yra nepakankamai gerai.

3. Šeima ir draugai žino, kad jei užsuks pas Tave per Tavo “mados krizes”, gali namo išsinešti nemažai puikių, bet Tau nebetinkančių daiktų.

4. Ryte, stovėdama prieš drabužių spintą, Tu kasdien patiri stresą, nes turi tiek daug pasirinkimo galimybių, ir tiek mažai laiko apsispręsti.

5. Vos gavusi atlyginimą, iškart bėgi į parduotuves ir moki bet kokią prašomą kainą.

6. Stiliaus klausimais niekada neapsirinki, į Tave patarimo galėtų kreiptis kiekvienas, norintis suderinti klasikines detales su kažkuo šiuolaikišku, kas gali šauti į galvą tik Tau.



1. Apsipirkinėjimas - ne draugas, o liga.

2. Dėl skonio abejoju, nes drabužio pasirinkimas labiau derinamas su vertybėmis, o ne su madingumu, nors kartais nutinka visko.

3. Pasitaiko.

4. Absoliuti tiesa. Kartais pradedu galvoti iš vakaro ir nebegaliu užmigti.

5. Taip, tik kainai egzistuoja ribos.

6. Niekam nepatarinėju. Bet į kostiumėlio sijoną įverti kaustytą diržą ne bet kas sugalvos lotuliukas.gif
Atsakyti
na dvynius daznai apibudina,kaip issiblaskiusius,dvilypius,su besikeicianciom nuotaikom...net nezinau...siaip jei galimybes leistu tureciau daug rubu ir niekad nesirengciau taip pat lotuliukas.gif
Atsakyti
as mergele, ir pagal ta "aprangos horoskopa" tai man nelabai ka pataike g.gif
tikrai netykoju ispardavimu, ir jeigu rubas kokybiskas, grazus ir man tinka, galiu suploti ir nemazas sumas. Apie ta krakmola tai visai nesamone lotuliukas.gif
siaip megstu paprastus, kokybiskus rubus, tiek gana santurius, tiek gana ekstravagantiskus. Patinka kartais issiskirti is minios. Nekenciu sintetiniu ar nemielu audiniu. Puse mano turimu rubu -juodi, o visi kiti pilki, samaniniai, raudoni, ir keletas turkio spalvos smutkeliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaila @ 2007 01 09, 23:39)
rengiuosi paprastai ir patogiai, nes ne itin mėgstu kristi į akis. aišku, kai užeina nuotaika pasipuošti, rengiuosi subtiliai, bet įdomiai. niekad nedėviu itin seksualių drabužių, man labiau patinka, kai seksualumas yra pateikiamas subtiliai.
kasdien nešioju džinsus/kelnes ir megztukus/palaidinukes. mėgstu diržus smile.gif

SKORPIONĖ smile.gif



Pritariu.As irgi va butent taip megstu,taip pat skorpione drinks_cheers.gif
Atsakyti
nu tai aisku, kad nesamone cia su tais horoskopais. esu avinas, bet ne velnio neperku paskutines mados rubu, man jie pradeda patikt, kai jau mada praeina. ir neleidziu sau isleist paskutiniu pinigu ant rubu.
Atsakyti
Avinas
Avinas nori būti pirmas visur, kur tik įmanoma. Tai reiškia, kad Tu tiksliai žinai, kas madinga būtent šią minutę. Tu netgi pati diktuoji madas. Nebijai išbandyti naujovių, jei jos pažadina Tavo linksmybių ir nuotykių dvasią. Kol dar matai naujus drabužius parduotuvių vitrinose, žinai, kad tai dar yra ant bangos ir gali išleisti sunkiai uždirbtus pinigus, kad įsigytum tai, kas vadinama paskutiniu mados klyksmu. Aštuoniasdešimtaisiais Tu būtum pirmoji išbandžiusi pagalvėles petukams, devyniasdešimtaisiais – apsivedusi akių kontūrus juodu pieštuku.



thumbup.gif
Atsakyti