Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga pagal zodiako ženklą

QUOTE(Sandryta @ 2007 04 19, 12:04)
Aš ožiaragis ir aprašymas visai man netinka.  g.gif mėgstu sportinius rubus ir džinsus. Kad jausčiausi laisvai ir patogiai... o kostiumą tik išskirtiniais atvejais užsidedu


simtu procentu, tau priitariu, as taip pat oziaragis drinks_cheers.gif
Atsakyti
VISIŠKAI NEATITAIKĖ. ESU ŽUVIS, MEGSTU GRAŽIAI, ĮDOMIAI RENGTIS. O ČIA RAŠO VISKA ATVIRKŠČIAI. verysad.gif
Atsakyti
aš irgi esu žuvis,bet ne visa tiesa doh.gif ,patinka laisvas,dabar visi rūbai sportinio stiliaus,man patinka,bet patinka ir ne sportiniais gerai atrodyti biggrin.gif
Atsakyti
Aš Vandenis - visiškas briedas apie Vandenių stilių surašytas. doh.gif Kalbu ne tik apie save, bet ir kitas pažįstamas Vandenes.
Atsakyti
Aš žuvis - tiktu nebent kad isimyliu vieną rūbą, bet tikrai ne penkiem metam biggrin.gif ,
O kad rūbai nesvarbu ir kad galiu nešioti panašiai kad bet ką visiška nesamonė
Atsakyti
QUOTE(Kaila @ 2007 01 10, 00:39)
rengiuosi paprastai ir patogiai, nes ne itin mėgstu kristi į akis. aišku, kai užeina nuotaika pasipuošti, rengiuosi subtiliai, bet įdomiai. niekad nedėviu itin seksualių drabužių, man labiau patinka, kai seksualumas yra pateikiamas subtiliai.
kasdien nešioju džinsus/kelnes ir megztukus/palaidinukes. mėgstu diržus smile.gif

SKORPIONĖ smile.gif

drinks_cheers.gif SKORPIONE mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(abc @ 2007 04 23, 15:41)
drinks_cheers.gif SKORPIONE mirksiukas.gif

Na,as irgi skarpione...Jau jeigu einu kur pasilinksmint-tai noris labai gerai atrodyt nail.gif ,o kasdienis mano stilius-sportinis,noris jaustis patogiai ypac kai kasdien su vaiku einam iparka,parduotuve,judam,lakstom,kartais ir panest ta lelia reikia....
Atsakyti
QUOTE(spingalietas @ 2007 04 05, 14:37)
O as SKORPIONAS.
Jei rimtai dievinu seksualius drabuzius, bet isreikstus subtiliai, kaprizingai. Tik kaip raso apie blizgucius, tai kazkaip nelabai g.gif . O siaip prie sirdies patogus sportinis stilius, tik kad va darbas neleidzia tokios prabangos, tad ir stengiuosi keisti jame klasikini kostiumeli i labiau mane isreiskiancius drabuzius toli nuo normos nenuklystant  cool.gif

as ir skorpionas ir panasiai rengiuosi kaip tu.Nelinkus i visokius pribambasus ar blizgucius.Skoningus,paprastus,kartais sexy,bet neperdaug 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaila @ 2007 01 10, 02:39)
rengiuosi paprastai ir patogiai, nes ne itin mėgstu kristi į akis. aišku, kai užeina nuotaika pasipuošti, rengiuosi subtiliai, bet įdomiai. niekad nedėviu itin seksualių drabužių, man labiau patinka, kai seksualumas yra pateikiamas subtiliai.
kasdien nešioju džinsus/kelnes ir megztukus/palaidinukes. mėgstu diržus smile.gif

SKORPIONĖ smile.gif



as visishkai pritariu ax.gif turiu drabuziu - favoritu, kuriuos galiu nesioti kasdien nors ir pusmeti wink.gif dabar tai dzinsiukai.. thumbup.gif be ju kaip mirus blush2.gif rengiusoi lapai paprastai, kartais ishskirtini, bet neekspermentuoju su savo ivaizdziu ir nesureiksminu jo.. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Liutas as 4u.gif Megstu gerus drabuzius, nu bet sugalvok tu man kad komfortas liutams paskutinej vietoj nu doh.gif Kazkaip man tai pirmoj, tikrai ne paskutinej lotuliukas.gif kazkas nepataike sudarinejant apsirengima pagal zodiako zenkla lotuliukas.gif
nors, visi mes skirtingi, kazkam atitinka, kazkam ne 4u.gif
Atsakyti
Na, siaip tai niekada nesivadovauju horoskopu rekomendacijomis del aprangos, tuiu kazkoki savo stilius i tiek,nezinau ar jis dera prie Avino zenklo ar ne-nesigilinu blush2.gif
Atsakyti
As Jautis, megstu sportini stiliu, bet ir kaip rasoma tam horoskope tai patinka zymiu firmu etiketes blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Fkoosna*: 10 gegužės 2007 - 15:05