Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga pagal zodiako ženklą

labai grazi, energijos suteikianti spalva thumbup.gif
Atsakyti
As, skorpione, ir labai labai megstu raudona spalva thumbup.gif bet ir visas kitas ryskias spalvas megstu...
Atsakyti
Aš irgi tikra SKORPIONĖ, tačiau niekada spintoje raudona spalva nedominavo: kažkada dievinau- žydrą, vėliau-žalią, po to garderobą užkariavo ruda spalva, dabar pilka..... aišku juodi drabuželiai niekada man nenusibos ax.gif
Atsakyti
As esu skorpione , bet nesu labai megeja raudonai blush2.gif turiu tik kelis drabuzelius . Sia vasara zadu ka nors isigiti koki raudona rubeli ziuresime kaip seksis .Labiausei megstu juoda , ruda ir bordine blush2.gif
Atsakyti
g.gif g.gif esu skorpione,bet turiu tik viena megzuka raudona. bigsmile.gif
taciau sia vasara sako radona bus madoj,tai g.gif
Atsakyti
as taip pat kaip ir dauguma cia, skorpione, bet man tai ryskios spalvos nepatinka. spintoje dominuoja juoda, melyna zalia, ruda ir pan... patinka raudona ar ne, manau, labai priklauso ir nuo pacio zmogaus charakterio, budo ir pomegiu
Atsakyti
Ko gero mano charakteris atitiko mano zodiako ženklą biggrin.gif nes teisybės radau aprašyme lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2007 03 02, 00:46)
Nugis  bigsmile.gif atitiko daug kas.  rolleyes.gif
Bet kai kurios mintys - tai visiškos nesąmonės. Draugai tikrai neišeina su mano daiktais.  schmoll.gif Jei jau man nepatinka, tai išmetu. biggrin.gif

drinks_cheers.gif man lygiai tas pats, esu irgi svarstykles
Atsakyti
Pagal norus tai kaip ir atitinka,bet pirmenybė - sportiniam stiliui biggrin.gif
Atsakyti
O as SKORPIONAS.
Jei rimtai dievinu seksualius drabuzius, bet isreikstus subtiliai, kaprizingai. Tik kaip raso apie blizgucius, tai kazkaip nelabai g.gif . O siaip prie sirdies patogus sportinis stilius, tik kad va darbas neleidzia tokios prabangos, tad ir stengiuosi keisti jame klasikini kostiumeli i labiau mane isreiskiancius drabuzius toli nuo normos nenuklystant cool.gif
Atsakyti
Aš ožiaragis ir aprašymas visai man netinka. g.gif mėgstu sportinius rubus ir džinsus. Kad jausčiausi laisvai ir patogiai... o kostiumą tik išskirtiniais atvejais užsidedu
Atsakyti
esu mergelė, pataikė kaip pirštu į akį thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti