Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga pagal zodiako ženklą

Aš ožiaragis, bet man tai visai tas aprašymas netinka smile.gif
Kol kas ekstravagancija traukia biggrin.gif
Atsakyti
Kažkiek atitiko, bet visumoj tai nelabai. Neatitikimų daugiau biggrin.gif
Atsakyti
paskaiciau savo, tai nelabai atitiko. bet neseniai suzinojau, kad as gimus tada, kai menulis buvo zuvyse. tai paskaiciau ir zuvu rolleyes.gif sudejus abu gaunasi jau kazkas panasiau. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Lieputė @ 2007 01 10, 01:29)
Ieškojau bet neradau tokios temos,kadangi cia kalbama apie stiliu ir apranga, tai tikiuos cia pataikiau biggrin.gif ...Taigis, koks jusu zodiako zenklas ir kaip jus rengiates, koks jusu stilius, arba kokie megiamiausi stiliai?...Taip galbut padesime toms, kurios vis dar neatranda savojo.....o gal nukreipsime kuria kryptim eiti... bigsmile.gif Tai as ir pradesiu:
Esu Vėžys - patinka laisvas sportiškas (bet ne treningai biggrin.gif ) ir toks sakykim klasikinis.... ax.gif

O cia radau siokios tokios info:
Avinas

Svarstyklės

Svarstyklėms apsipirkinėjimas yra tarsi geriausias draugas. Tu turi puikų skonį, todėl bet kas, kas nors šiek tiek nebemadinga, Tau yra nepakankamai gerai. Šeima ir draugai žino, kad jei užsuks pas Tave per Tavo “mados krizes”, gali namo išsinešti nemažai puikių, bet Tau nebetinkančių daiktų. Ryte, stovėdama prieš drabužių spintą, Tu kasdien patiri stresą, nes turi tiek daug pasirinkimo galimybių, ir tiek mažai laiko apsispręsti. Vos gavusi atlyginimą, iškart bėgi į parduotuves ir moki bet kokią prašomą kainą. Stiliaus klausimais niekada neapsirinki, į Tave patarimo galėtų kreiptis kiekvienas, norintis suderinti klasikines detales su kažkuo šiuolaikišku, kas gali šauti į galvą tik Tau.

P.S. Apie mane nelabai nutaike is sios info tongue.gif

Na apie mane visai nenutaike doh.gif Nepasakyciau, kad turiu gera skoni, nes man kai reikia apsirengti, tai niekad nepataikau i stiliu ax.gif Suderinti drabuzius labai sunku. Ziuriu i kitrus graziai apsirengusius ir baltai pavydziu ax.gif
Atsakyti
aš irgi svarstyklės, tai pas mane patarimo gali bet kas kreiptis dėl rūbų, bet pati tikrai nebėgu į parduotuves po kiekvienos algos ir neišlaidauju. šiaip tai gal ir daryčiau taip, bet išmokau taupyti:)
Atsakyti
nui gal ir yra tam tiesos! bet manau daug kas priklauso nuo pinigines storio blush2.gif pvz man patinka visi aprangos stiliai, bet deja negaliu visko tureti verysad.gif ir atrodyti kaip norisi blink.gif deja verysad.gif
Atsakyti
kaip Saulys, tai nesijauciu jau tokia visai beviltiska rengdamasi, kaip ten raso. megstu ir fyfiskai atrodyti ir tikrai daug demesio skiriu rubams. nebent nieks nepasako, kad baisiai rengiuosi blink.gif blink.gif ?

tik su vienu dalyku sutinku - lyginti tai nekenciu. jau geriau neperku tokiu rubu, kurie linke glamzytis 4u.gif
Atsakyti
Aš Žuvis,tai man visai nepataikė g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lieputė @ 2007 01 10, 00:29)
Svarstyklės

Svarstyklėms apsipirkinėjimas yra tarsi geriausias draugas. Tu turi puikų skonį, todėl bet kas, kas nors šiek tiek nebemadinga, Tau yra nepakankamai gerai. Šeima ir draugai žino, kad jei užsuks pas Tave per Tavo “mados krizes”, gali namo išsinešti nemažai puikių, bet Tau nebetinkančių daiktų. Ryte, stovėdama prieš drabužių spintą, Tu kasdien patiri stresą, nes turi tiek daug pasirinkimo galimybių, ir tiek mažai laiko apsispręsti. Vos gavusi atlyginimą, iškart bėgi į parduotuves ir moki bet kokią prašomą kainą. Stiliaus klausimais niekada neapsirinki, į Tave patarimo galėtų kreiptis kiekvienas, norintis suderinti klasikines detales su kažkuo šiuolaikišku, kas gali šauti į galvą tik Tau.

Nugis bigsmile.gif atitiko daug kas. rolleyes.gif
Bet kai kurios mintys - tai visiškos nesąmonės. Draugai tikrai neišeina su mano daiktais. schmoll.gif Jei jau man nepatinka, tai išmetu. biggrin.gif
Atsakyti
apie mane parasyta visiskai priesingai nei yra g.gif ir siaip visokiu nesamoniu, kuriu net nesugalvociau biggrin.gif
Atsakyti
toks jausmas susidaro, kad ten nesamone surasyta. si karta suklydo sudarinetojai hihihi.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif Man visai neatinka,nesamone kazkokia lotuliukas.gif
Atsakyti