Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga pagal zodiako ženklą

juoda mano spalva, aš tipiška skorpionė, bet dabar jau į mano spinta parėjo keli raudonos spalvos rūbeliai- golfas sijonas paltukas rankinė ir dar noriu, fantastiškas derinys juoda su raudona, man labai patinka smile.gif
Atsakyti
kazkokia nesamone su tuo horoskopu doh.gif
niekad neseku ir nesiruosiu but tuo kas parasyta horoskope doh.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Nė kiek neatitiko schmoll.gif Esu baisi skrega, todėl ko jau ko, o jau leisti pinigus rūbams - baisia gaila. Galiu dėvėti įvairiausias senienas, kad tik nereiktų vaikščioti po tas kvailas parduotuves...
Atsakyti
QUOTE(Lieputė @ 2007 01 10, 00:29)
Skorpionas

Sunku kategorizuoti visada seksualų skorpioną. Vieną dieną atrodai visa blizganti tarsi kątik nužengusi iš prabangaus aukštuomenės vakarėlio, o kitą grįžti prie kažko romantiškai plėvesuojančio. Kad ir ką bedevėtum, nesvarbu kokiu sezonu, greičiausiai turi kažkokį užslėptą motyvą. Jei išeini į miestą su mini, greičiausiai ieškai sau partnerio, kuris vakare pasiūlytų ką nors linksmo. Tu apsivilksi aukštos kokybės megztinį, kai eini į pokalbį su viršininku, nes manai, kad tai gali lemti Tavo paaukštinimą. Seki madas tiek, kiek jos Tau tinkamos, tačiau tikrai nesi mados vergė. Jei visi aplink vaikščiotų nuskustais antakiais, Tu tikrai to nedarytum.



atitiko tik tai, kad nesu mados vergė, visa kita kažkaip pro šalį mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano zenklas zuvytes, bet visiskai neatitinka aprasymo, nors as ,daugelio manymu, is vis nepanasi i zuvu zenklo zmones ohmy.gif
Atsakyti
Aš esu avinas, bet rengimosi stiliaus aprašymas visai nesąmonė. Nors šiaip turiu nemažai "aviniškų" būdo bruožų biggrin.gif
Atsakyti
va va...as svarstykles ir kad pasake,kad neturiu ka apsirengt,kad ryte praleidziu prie veidrodzio daug laiko tai tiesa...atrodo nieko netruksta,bet kai reikia iseit kur-snipstas gaunas g.gif
Atsakyti
Apie mane ir nelabai atitaike tongue.gif
Atsakyti
Aš vandenis, bet niekada nevaikštau į second handus. schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Ir mano spintoje galima rasti tikrai daugiau nei vieną brangų ir madingą rūbą.
Atsakyti
Mane tai atitiko 100% lotuliukas.gif
Atsakyti
JAUTUKE
Man svarbiausia, kad tai butu skoninga, stilinga, suderinta, neperkrauta, tinka kuno sudejimui, tinka spalva, atitinka situacija... tuomet seka mada. Neapvilksite blizguciais, kicu, devetais rubais.
Stilius pas mane ivairus, linksta i klasika, svarbu, kad atitiktu sitacija. Jei salta, rengiesi siltai, jei leki i gamta - rekniesi kerzinius batus ar sportbaciukus, jei i darba - nesivelki vakarinio blizgancio svarkelio, kad ir koks jis butu grazus. Jei matau mergaite su apranga neatitinkancia situacijos/aplinkos, mano isvada - blogas skonis, tonas arba neturi pinigeliu isigyti ivairseniu rubeliu.

Nemegstu tokios aprangos, kai mergina atrodo pigiai, nors kantri muzikos dainininke Dolly Parton
user posted image
daznai sako "It takes a lot of money to look as cheap as she does" (atrodyti taip pigiai, kaip ji, kainuoja daug pinigu). rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Micha: 25 vasario 2007 - 12:08
Raso,kad oziaragiai geriausiai jauciasi su verslo kostiumu,bet matyt as dar tam kostiumui nepribrendau g.gif Tiesa,klasikinis stilius man nera svetimas,bet labiau patinka praktiski drabuziai su kokiu neyprastu akcentu arba renkuosi idomesnius aksesuarus...Zodziu daugelis pastebi,kad mano apranga su prieskoniu... 4u.gif
Atsakyti