Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga pagal zodiako ženklą

Aš mergelė, pagal mane horoskopas turėtų skambėti visiškai priešingai biggrin.gif
Atsakyti
Visiska netiesa apie veziuka lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingrise @ 2007 01 13, 19:41)
Apie šaulius
Bruožai. Jūsų drabužiai gali būti kiek pasiglamžę, tačiau niekados nevaržo judesių. Jums, greičiausiai, patinka mėlyna spalva, o ypač mėlyni džinsai - klasikinis Šaulių rūbas.
mazai bet uztat taikliai smile.gif

Siaip esu isranki aprangai, megstu iskirtinuma, bet jei drabuzis biski pasiglamzes numoju ranka- baisiai cia smile.gif
o kaip kitos šaulės?


nu cia tai geras lotuliukas.gif lygiai taip pat ir as, dar wakar pagalwojau kas cia per yda niekad neissilygint drabuziu biggrin.gif nebent mama lygina tai ir mano islygina smile.gif 4u.gif
Atsakyti
as dvynys ir kiek save atsimenu, tai niekad nieks nepaaiskindavo kaip rengtis, net vaikystej mama (na kai jau turejau savo nuomone ir galejau pati spresti kaip rengtis, o ne mama rengdavo). o rengiuos pagal nuotaika kas sauna ryte i galva tik atidarius spinta, tai ta ir apsirengiu biggrin.gif (tik kartais to sovimo gan ilgai tenka laukt g.gif , nes vis atrodo, kad neturiu ko apsirengt lotuliukas.gif)
Atsakyti
O as AVINAS 100% tiesos,buvau tokia kaip buvau jauna, dabar i senatves pasidariau koncervativesne biggrin.gif Zinau budavo kokia nesamone apsirengi ar uzsidedi ir visiem taip grazu lotuliukas.gif megdavau eksperimentuoti.
Dabar nelabai eksperimentuoju,bet nuejus i parduotuve apsiprekint is 1000 tukst. daiktu is kart pamatau daikta verta demesio ir nereikia man matuotis kruvos skarmalu, tik prabegu ir randu ir tikrai neziuriu i kaina jeigu daiktas patinka,bet niekad nesisitengiu permoket, moku ir atisakyt daikto. Labiau megstu sportini stiliu, nekenciu klasikinio, nebent jis maisytas. biggrin.gif Be to ziauriai vertinu ranku darbo skudurus ir papuosalus. rolleyes.gif
Atsakyti
Aš žuvis. Tikrai mėgstu vaikščioti basa, net batus renkuosi lanksčiu padu. Mėgstu lengvus, saikingai prigludusius rūbus, kurie nevaržo judesių. Mėgstu būti nuoga, namuose dažnai vaikštau tik lengvai prisidengusi. Mano rūbai minimalistinio stiliaus. Jeigu kokia nors proga puošiuosi, tai tik vienu papuošalu (bet ryškiu). Taigi, tiesos yra.
Atsakyti
QUOTE(Lieputė @ 2007 01 10, 00:29)


Liūtas

Liūtas – valdžios ženklas ir nori turėti viską, kas geriausia. Jei drabužis Tau per brangus, Tave tiesiog apsėda nenumaldomas noras jį įsigyti. Naujausios kolekcijos, žymūs dizaineriai yra pagrindiniai Tavo perkamos aprangos kriterijai. Jei nieko negirdėjai apie dizainerį, meti drabužį lyg karštą geležį. Viešumoje visada dėvi tik aukščiausios kokybės drabužius. Komfortas Tau lieka paskutinėje vietoje. Darbo vietoje vilki klasikinius kostiumus ir Tau jie patinka, tačiau laisvalaikiu teiki pirmenybę lengvesniems elegantiškiems drabužiams, dažnai pasiūtais specialiai Tau. Visada jauti pareigą atrodyti, lyg būtum karališkosios šeimos ar bent jau žymios verslininkų draugijos narys.





nea aš liūtas, bet komfortas man pirmoje vietoje ir dzin kur pirktas ar kieno siūtas, o šiaip aš niekaip neišaugu iš nutrintų džinsų ir kerzų perijodo, o prie jų labai tinka seni nuskalpti megztiniai, vat ir žymūs dizaineriai blush2.gif
Atsakyti
as irgi skorpione.Bet nepasakyciau,kad raudona man thumbup.gif man patinka daug spalvu.Bet raudonu skalbiniu prirenku greit,nes mano panos pagrinde tokia spalva ar iv.rozinius renkasi biggrin.gif
Atsakyti
Mano geriausia drauge skorpione, bet nepasakyciau kad labai megsta raudona g.gif gal net labiau nemegsta... schmoll.gif
Atsakyti
Aš Skorpionė...........Dievinu JUODĄ spalvą.......Paskutiniu metu pradėjau domėtis raudona spalva.Beje praeiti metai pagal astrologus buvo Skorpionams sėkmingi metai ir spalva būtent raudona......... blush2.gif
Atsakyti
SU vėžiais oi kaip nepataikyta. Iš paminėtų tik megztukus su V formos kaklu mėgstu, o visa kita- netiesa.
Atsakyti
Mano mama skorpionė labai mėgsta raudoną. Ir jai ji beprotiškai tinka.
Atsakyti