Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga pagal zodiako ženklą

Apie šaulius
Bruožai. Jūsų drabužiai gali būti kiek pasiglamžę, tačiau niekados nevaržo judesių. Jums, greičiausiai, patinka mėlyna spalva, o ypač mėlyni džinsai - klasikinis Šaulių rūbas.
mazai bet uztat taikliai smile.gif

Siaip esu isranki aprangai, megstu iskirtinuma, bet jei drabuzis biski pasiglamzes numoju ranka- baisiai cia smile.gif
o kaip kitos šaulės?
Atsakyti
QUOTE(ingrise @ 2007 01 13, 19:41)
Apie šaulius
Bruožai. Jūsų drabužiai gali būti kiek pasiglamžę, tačiau niekados nevaržo judesių. Jums, greičiausiai, patinka mėlyna spalva, o ypač mėlyni džinsai - klasikinis Šaulių rūbas.
mazai bet uztat taikliai smile.gif

Siaip esu isranki aprangai, megstu iskirtinuma, bet jei drabuzis biski pasiglamzes numoju ranka- baisiai cia smile.gif
o kaip kitos šaulės?


Tumpai, aiskiai ir taikliai. drinks_cheers.gif
Bet jau kaip nekenciu lyginimo doh.gif Mano drabuziai tikrai daznai buna pasiglamze biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rytoj @ 2007 01 13, 20:57)
Tumpai, aiskiai ir taikliai.  drinks_cheers.gif
Bet jau kaip nekenciu lyginimo  doh.gif Mano drabuziai tikrai daznai buna pasiglamze  biggrin.gif

Kaip kazkas isdriso pasakyti "tikras briedas". Turbut taip jau toli pazengeme, kad nebeziuresime nei i amziu, nei i figura, nei klausime koks zmogus yra, su kuriais rubais gerai jauciasi.....ir stiliu formuosime pagal horoskopus. Super!!!!!! Tik paskambini i prekybos centra ir pasakai kas esi.... ir gauni siuntinuka su "savo " rubeliais. O gal dar galima butu pasinaudoti rytu horoskopu....?
Atsakyti
QUOTE(Lieputė @ 2007 01 10, 01:29)


Mergelė

Kiekvieną naktį prieš miegą mergelė gali būti rasta apsiginklavusi krakmolo skardine, pareigingai plušanti prie lyginimo lentos. Tu gerai rūpiniesi drabužiais ir jie Tau už tai atsilygina puikiai išsilaikydami ilgą laiką. Nors į madą žiūri šiek tiek su panieka, tačiau kiekvieną drabužį sugebi pritaikyti sau. Mintys apie kažkokias mados ribas Tau sukelia atvirą juoką. Drabužių kaina Tau labai svarbi, todėl dažniausiai stengiesi apsipirkti per sezoninius išpardavimus. Tavo perkami drabužiai paprasti, pritaikyti pertaisyti ir akivaizdžiai išbus Tavo spintoje bent jau pusę gyvenimo.




Na aš mergelė,bet nepasakyčiau,kad labai jau pedantiškai rūpinuos drabužiais.Patinka turėti jų daug,todėl retai kada išmetu.Tikra tiesa,kad kaina man svarbi,nes tikrai nepirkčiau džinsų už 500 lt,jei galima nupirkti 5 po 100 LT tongue.gif Be to tai kvaila,nes dabartinė mada keičias greičiau,nei mano šukuosena.
Bet šiap mano stilius labai įvairus,priklausomai nuo aplinkybių.Drabužių turiu visiems gyvenimo atvėjams.
Atsakyti
QUOTE(Keite @ 2007 01 13, 12:23)
Aš vėžys - nulis tiesos  biggrin.gif

drinks_cheers.gif Aš irgi vežys tai tikrai parašyta kažkokia nesamonė. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(massandra @ 2007 01 13, 21:38)
Na aš mergelė,bet nepasakyčiau,kad labai jau pedantiškai rūpinuos drabužiais.Patinka turėti jų daug,todėl retai kada išmetu.Tikra tiesa,kad kaina man svarbi,nes tikrai nepirkčiau džinsų už 500 lt,jei galima nupirkti 5 po 100 LT tongue.gif Be to tai kvaila,nes dabartinė mada keičias greičiau,nei mano šukuosena.
Bet šiap mano stilius labai įvairus,priklausomai nuo aplinkybių.Drabužių turiu visiems gyvenimo atvėjams.

Manau, kad horoskopas neapsprendzia islaidu. Visos isleidziame tiek kiek galime ar norime... kaip kam gaunasi. O horoskopai prie stiliaus is viso g.gif . Kaip butu gera priimineti darbuotojus i darba pagal diploma ir horoskopa.
Esu 'mergele" bet tikrai nestoviu prie lyginimo lentos kozna vakara, nors tikrai rupinuosi savo garderobu, bet tai daro kiekvienas zmogus. O tik tinginys ar slunkius nevertina ir nepriziuri rubu. Bet cia tik mazyte namo nuomene.... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ras: 13 sausio 2007 - 19:51
Žuvys

Labiausiai mėgsti patogius, laisvus drabužius. Dažniausiai namie laiką leidi basa, apsivilkusi ilgą, laisvą sijoną, nes geriausiai jautiesi susijusi su pasauliu, kai pojūtis toks, tarsi drabužiai visai neegzistuotų. Juk jie iš esmės yra socialinis kūrinys. Tu negali vaikščioti gatvėmis nuoga, tačiau renkiesi kuo pigesnius drabužius. Jei būtų Tavo valia, karštą dieną vaikščiotum su maudymosi kostiumu, o šaltą užsidėtum kad ir kelis plastikinius maišus. Jei jau nusiperki patinkantį drabužį, tarsi suaugi su juo ir nešioji kasdien keletą metų.

nu ka galiu pasakyt, kad faktiskai viskas totalus briedas, isskyrus, kad namie megstu patogius rubus... ale, kas ju nemegsta bigsmile.gif bet su sijonais, tai nesedziu... o del tu pigiu rubu pirkimo ir nesiojimo kasdien po keleta metu, tai jeckau kiek saibu sutaupyciau, jei tai butu tiesa doh.gif gal sakau laikas poziuri pakoreaguot g.gif
Atsakyti
QUOTE(lanaa @ 2007 01 13, 22:02)
Žuvys

Labiausiai mėgsti patogius, laisvus drabužius. Dažniausiai namie laiką leidi basa, apsivilkusi ilgą, laisvą sijoną, nes geriausiai jautiesi susijusi su pasauliu, kai pojūtis toks, tarsi drabužiai visai neegzistuotų. Juk jie iš esmės yra socialinis kūrinys. Tu negali vaikščioti gatvėmis nuoga, tačiau renkiesi kuo pigesnius drabužius. Jei būtų Tavo valia, karštą dieną vaikščiotum su maudymosi kostiumu, o šaltą užsidėtum kad ir kelis plastikinius maišus. Jei jau nusiperki patinkantį drabužį, tarsi suaugi su juo ir nešioji kasdien keletą metų.

nu ka galiu pasakyt, kad faktiskai viskas totalus briedas, isskyrus, kad namie megstu patogius rubus... ale, kas ju nemegsta  bigsmile.gif bet su sijonais, tai nesedziu... o del tu pigiu rubu pirkimo ir nesiojimo kasdien po keleta metu, tai jeckau kiek saibu sutaupyciau, jei tai butu tiesa  doh.gif  gal sakau laikas poziuri pakoreaguot  g.gif

Labutis, kaip tau sekasi? Sedziu namie ir sergu. Nutariau paskaitineti ....bet cia tokios aplinkui nesamones. O jau temos. "Kaip isgyventi jeigu gali nusipirkti tik viena ruba per sezona?". Kazkokie paistalai..... Man atrodo, kad jau kraustomasi is proto. Tai renkimes pagal zodiako zenklus, ir t.t
Atsakyti
QUOTE(ras @ 2007 01 13, 21:06)
Labutis, kaip tau sekasi? Sedziu namie ir sergu. Nutariau paskaitineti ....bet cia tokios aplinkui nesamones. O jau temos. "Kaip isgyventi jeigu gali nusipirkti tik viena ruba per sezona?". Kazkokie paistalai..... Man atrodo, kad jau kraustomasi is proto. Tai renkimes pagal zodiako zenklus, ir t.t


ras, cia dar nieko mirksiukas.gif forume ne tokiu perliuku galima rast hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(lanaa @ 2007 01 13, 22:11)
ras, cia dar nieko  mirksiukas.gif  forume ne tokiu perliuku galima rast  hihihi.gif

As su tavimi plepu jau Bendraminciuose. Taip atrodo vadinasi. Gal einam ten?
Atsakyti
Apranga pagal zodiako ženklą? lotuliukas.gif Mergaitės, 10 balų už humoro jausmą. lotuliukas.gif
Atsakyti
Na, dvynukei, tai kaip pirštu į akį... Šimtaprocentinė tiesa... lotuliukas.gif Niekas, niekad man nepaaiškins kaip rengtis, jei man gražu, vadinasi tai madinga... biggrin.gif
Atsakyti