Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga pagal zodiako ženklą

biggrin.gif
Papildyta:
As pati labai megstu sia spalva,todel ir vaikas daznai buna aprengtas raudonai.
Atsakyti
Mano anyta skorpionė. Bet ji ne raudoną, o bordinę spalva dievina ir jai ji labai tinka rolleyes.gif
Atsakyti
Aš skorpionė ir dievinu raudoną spalvą, bet rūbų raudonų kažkaip neturiu..tik dabar įsigijau vieną maikutę vasarai raudona su mėlynom gelytėm...kažkaip nelimpa raudona man... bet va daiktai visokie...pvz mano kambarys raudonas ir fantastiškai jaučiuosi čia daug kas atkalbinėjo nuo tokios spalvos neva vargins , bet aš netgi atsigaunu, energijos pasikraunu
Atsakyti
as irgi pastebejau, kad skorpiones daznai tokios efektingos moterys, megsta raudona, juoda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rube @ 2006 05 15, 13:56)
as irgi pastebejau, kad skorpiones daznai tokios efektingos moterys, megsta raudona, juoda smile.gif

juoda tai mėgstu....tik dabar, vasarą, nelabai tokia spalvytė
Atsakyti
Aš ne skorpionė, bet raudoną mėgstu (vienu metu buvau nerealiai pasinešus ant jos), turiu daug raudonų rūbų...Prie veido labai tinka 4u.gif

Turiu taip par draugę-skorpionę, tai jai irgi patinka/ir tinka raudona 4u.gif 4u.gif

Aplamai manau, kad raudona daug kam patinka wub.gif
Atsakyti
na ir as skorpe, megstu raudona, bet man tinka tik sviesi raudona ir rausva/ raudonu turiu daug aksesuaru, o rubu daug rausvu.

beje man kazkada sesuo pasake, kad pastebejo, jog apkunios moteriskes megsta raudonas kelnaites biggrin.gif cia pastebejimai is sporto klubo jeigu ka wink.gif ir tada as susigriebiau, kad turiu ne viena ir ne dvi poras raudonu kelnaiciu, o minkstoji dalis pas mane gana didele blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo manu: 15 gegužės 2006 - 14:23
Esu skorpione, bet niekad nesusimasciau, kad labai megstu raudona spalva, nors turiu siek tiek raudonu drabuziu (daugiausiai raudonu vasariniu bliuskiu ax.gif ) nors tiesa pasakius raudona man tinka...
P.S. esu skorpione ir kaip kazkas pastebejo, kad tai impulsyvios asmenybes - manau tai tiesa biggrin.gif
Atsakyti
o as negaliu pakest raudonos biggrin.gif neturiu ne vieno raudono rubo spintoj,as ne skorpionas bet impulsyvi gerokai tongue.gif tai man rodos kaip tik del to ir nemegstu,raudona veikia agresyviai,energingai,o man to gero per akis biggrin.gif
siaip jei pagal horoskopa esu mergele,nors charakteris nemergeliskas,tik tiek kad kritikuot megstu visus ir save blush2.gif o megstu labiausiai (bent jau dabar)melyna gilia tokia,balta,juoda,ruda(pastebejau kad traukia raminancios spalvos smile.gif )
Atsakyti
Ai, dar prisiminiau- darbe yra skorpionė, tai jai labai patinka raudona irgi 4u.gif
Atsakyti
Pataikyta,kaip pirštu į akį!!!!! Aš skorpionė ir mano mėgstamiausia spalva raudona bei visi jos atspalviai. Ir virtuvėje pas mane dominuoja raudona(sako,skatina apetitą),gal todėl ir neišeinu iš jos,per namiškių apetitą lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Dėl impulsyvumo,tai abejoju ir jei,matyt,ne ta raudona spalva, būčiau "stumk-trauk" lotuliukas.gif
Atsakyti
ir aš skorpe ir tikrai mėgstu raudoną. na siuo9 metu siek tiek aprimau, bet vienu mertu beveik vien raudonus drabužius turėjau. tongue.gif
Atsakyti