Įkraunama...
Įkraunama...

"Traška" kauliukai

QUOTE(Kuitulienė @ 2010 02 23, 19:42)
Papasakok papasakok
Maniškiui tas pats su vienu pirščiuku, sako reikia operaciją daryt.

Pirmadieni buvom Santariskese. Apziurejo keletas chirurgu, uzrase operacijai pas Radzeviciu. Atlaisvins sausgysles , ryte isoperuos, vakare, jei viskas gerai- isleis namo. Tik baisingai ilgai laukt, gal , kad pas zinoma chirurga papuolem, operuos tik geguze.
Atsakyti
Mano vaikeliui irgi traska kaulliukai. Buvom pas savo gydytoja apziuros, tai paklausiau, kas yra. Galvojau, uzmusiu ja, ka pasake.
"Tai stipriai nelauzykit vaiko''. Kartoju dar karta, kad elgiames sveniai, cia kita priezastis. O ji ir vel sako:"Taigi elkites su vaiku svelniau". Cia vadinasi VAIKU GYDYTOJA?
Taip ir traska tie kauliukai. Laukiu, kad savaime praeis.
Atsakyti
QUOTE(BEGANTI @ 2010 03 03, 11:55)
Pirmadieni buvom Santariskese. Apziurejo keletas chirurgu, uzrase operacijai pas Radzeviciu.  Atlaisvins sausgysles , ryte isoperuos, vakare, jei viskas gerai- isleis namo. Tik baisingai  ilgai laukt, gal , kad pas zinoma chirurga papuolem, operuos tik geguze.

Tai pas jus irgi nieko guodžiančio smile.gif Man labai nesinori tos operacijos - visgi negrįžtamas dalykas - perpjauna raištį, ir taip ir lieka visam gyvenimui.
Kai buvom konsultacijoj, tai gydytojas sakė labai netempt į ateitį, ne daugiau kaip mėnesį laukt, - o jum taip vėlai paskyrė - tai gal nieko, gal ir mes galim "pasimarinuot"...
Anksčiau darydavau masažiukus, atstatydavau tą pirštuką, dabar užkniso (ir mane, ir vaiką), kurį laiką nieko nedariau, tai žiūriu geriau - kartais pats atsistato. Gal su laiku praeis... Viltis - durnių motina...
Bet taip nenoriu tos operacijos.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuitulienė @ 2010 03 04, 11:03)
Tai pas jus irgi nieko guodžiančio smile.gif Man labai nesinori tos operacijos - visgi negrįžtamas dalykas - perpjauna raištį, ir taip ir lieka visam gyvenimui.
Kai buvom konsultacijoj, tai gydytojas sakė labai netempt į ateitį, ne daugiau kaip mėnesį laukt, - o jum taip vėlai paskyrė - tai gal nieko, gal ir mes galim "pasimarinuot"...
Anksčiau darydavau masažiukus, atstatydavau tą pirštuką, dabar užkniso (ir mane, ir vaiką), kurį laiką nieko nedariau, tai žiūriu geriau - kartais pats atsistato. Gal su laiku praeis... Viltis - durnių motina...
Bet taip nenoriu tos operacijos....  verysad.gif

Man labai guodziancio 4u.gif . Pabendravau su viena moterim, kuriai padaryta ta operacija. Sake, vaikysteje, tarybiniais laikais, kesdavo skausmus, ismoko su nepazeistais pirstukais atlenkti uzstrigusius. Nieks neoperavo, atseit isauks. Pasidare pati operacija suaugusi, nes po ranku pasalimo atsirado nezmoniskas skausmas. Sake, fantastiska, jokio uzstrigimo , skausmo dabar.
Ir dar, sake, beda didele jai buvo vaikysteje su pirstais, po to lyg praejo, bet nuo 20 metu taip atsinaujino, kad nebeliko nieko kito, nei tusinuko nei sauksto nenulakydavo.
Kiek pati radau info, geriau daryti ir netraumuoti pirstu. Gadinasi sanariai. Taigi, geriau ipjauta sausgysle, nei sudiles sanarys.
Dar del operaciju. As labai nenorejau vyresneliui daryti adenoidu operacijos, su gydytojais laukem, gal isaugs. Sirgo nonstop sloga, kosuliais, isivyste alergija.
Taigi- lapkriti ispjovem santariskese , esu dekinga visiems, kas prisidejo ir pastumejo operacijai.MANO VAIKAS NESERGA thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .
Taigis, adenoidu operacijos laukem apie menesi pas nelabai populiaru chirurga. Pirstukus operuos Radzevicius , manau, kad pas ji tokios eiles. Net nedave paderinti datos, tada , ir viskas. Laukiu su didziule viltimi, nes isitikinusi, kad vaikui bus tik i gera. Dabar vargsele desines rankos nykscio nelabai istiesia, uztrigo ilgam.
Atsakyti
QUOTE(BEGANTI @ 2010 03 04, 11:57)
Man labai guodziancio  4u.gif . Pabendravau su viena moterim, kuriai padaryta ta operacija. Sake, vaikysteje, tarybiniais laikais, kesdavo skausmus, ismoko su nepazeistais pirstukais atlenkti uzstrigusius. Nieks neoperavo, atseit isauks. Pasidare pati operacija suaugusi, nes po ranku pasalimo atsirado nezmoniskas skausmas.  Sake, fantastiska, jokio uzstrigimo , skausmo dabar.
Ir dar, sake, beda didele jai buvo vaikysteje su pirstais, po to lyg praejo, bet nuo 20 metu taip atsinaujino, kad nebeliko nieko kito, nei tusinuko nei sauksto nenulakydavo.
Kiek pati radau info, geriau daryti ir netraumuoti pirstu. Gadinasi sanariai. Taigi, geriau ipjauta sausgysle, nei sudiles sanarys.
Dar del operaciju. As labai nenorejau vyresneliui daryti adenoidu operacijos, su gydytojais laukem, gal isaugs. Sirgo nonstop sloga, kosuliais, isivyste alergija.
Taigi- lapkriti ispjovem santariskese , esu dekinga visiems, kas prisidejo ir pastumejo operacijai.MANO VAIKAS NESERGA  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif .
Taigis, adenoidu operacijos laukem apie menesi pas nelabai populiaru chirurga. Pirstukus operuos Radzevicius , manau, kad pas ji tokios eiles. Net nedave paderinti datos, tada , ir viskas. Laukiu su didziule viltimi, nes isitikinusi, kad vaikui bus tik i gera. Dabar vargsele desines rankos nykscio nelabai istiesia, uztrigo ilgam.

Aš suprantu, kad operacija yra geriau nei sąnariukų laužymas ir neteisingas suaugimas, tiesiog labai norėtųsi, kad jos nereikėtų, kad vaikas augtų sveikas ir stiprus smile.gif Nesinori po ligonines tąsyti, nesinori narkozės, nu bet ką padarysi....
Faina, kad pas tave daugiau optimizmo nei zirziojimo kaip pas mane 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuitulienė @ 2010 03 04, 14:24)
Aš suprantu, kad operacija yra geriau nei sąnariukų laužymas ir neteisingas suaugimas, tiesiog labai norėtųsi, kad jos nereikėtų, kad vaikas augtų sveikas ir stiprus smile.gif Nesinori po ligonines tąsyti, nesinori narkozės, nu bet ką padarysi....
Faina, kad pas tave daugiau optimizmo nei zirziojimo kaip pas mane  4u.gif

4u.gif gaudyk optimizmo balioneli. Ne vienas is musu neuzaugome nepabuvoje pas gydytojus.
Atsakyti
QUOTE(BEGANTI @ 2010 03 05, 21:01)
4u.gif gaudyk optimizmo balioneli. Ne vienas is musu neuzaugome nepabuvoje pas gydytojus.

Ačiū smile.gif
Atsakyti
Sunui taip buvo,traskejo kauliukai pasirodem gyd. israse Osteocare liquid,kai juos pagerem praejo,gyd. sake,kad taip buna vaikams jei truksta kalcio,kiek tiesos nezinau,bet mums padejo mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano sūnui vienos rankos kauliukai ties pažastim traškėjo. Keista buvo ir kiek nerimas ėmė, bet kažkaip greit ir savaime praėjo. thumbup.gif
O kas įdomiausia, kad net lialiukui būnant pilve girdėdavau tą trakštelėjimą. ax.gif
Atsakyti
Mano mazajam ir traska kauliukai, kadangi pati maitinu, tai gydytoja liepe pagert kalcio. Tai va jau menesiuka geriu, siek tiek maziau traskinames 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,
mano mazajai 8 men. ir visai neseniai pradejo trasketi sanariukai, lyg ir nedaug, bet ivairiose vietose. Ji atsistoja jau pati koki menesi, na ir po kokiu dvieju savaiciu nuo to laiko pradejo trasketi. Kazkur girdejau, kad tai dar gali buti rachito pasekmes, o mums jis buvo nustatytas 6 men. nors pradegem vitamino D kursa, bet sanariai kaip tik po to ir pradejo trasketi. Gar dar rachito neishsigydem, o gal kas kita?
pas gydytoja buvau, bet ji net neatkreipe demesio i mano skunda...
Is vis gyvenu Ispanijoj, tai cia tragishki pediatrai sad.gif kai pasakiau, kad dukrytei jau 2 dantukai isdygo, tai net i burna nezvilgtelejo nei datos nepaklause kada tai ivyko. Kai viduriavom 7 dienas, tai jei nebuciau skandalu kelusi, tai net ir analizu ar dietos nebutu vaikui paskyre (beje analizu rezultatu laukiam jau 2 savaites)!
Taigi ir galvoju, kas cia dabar su tais sanariukais? nes kazkaip kol kas atsakymo konkretaus neradau... ;(
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zalang: 03 gruodžio 2011 - 14:45
4u.gif Sveikos mano dukrytei 1,9 m na traška mums kirkšnyse kauliukai taip garsiai man net šiurpu daros kaip tik keičiam sauskelnes blush2.gif taip kilnoja kojytes į viršų taip ir traška...laukiam eilės pas ortopedą ...kažkaip vis galvoju kad skysta kalciuką paskirs ir viskas ir trašket pradejo nesenai..4 men lankem masažus tai ir netraškejo po jų g.gif
Atsakyti