Įkraunama...
Įkraunama...

"Traška" kauliukai

Bet gal nieko tokio,jei tiek daug kam jie traska 4u.gif
Parasykit kai pasikalbesit su gyd blush2.gif ka sake. smile.gif
Atsakyti
NA mes dar vis su ta pacia bedele.. Traska nors tu ka... Net nakti verciasi ant kito soniuko ir traska..... JAuciu reikia eiti pas gydytoja ir rimtai pareikalauti tyrimu verysad.gif NEs kiek galima.... gal tikrai truksta kokiu vitaminu....
Juk siaip sau tai negali tarsketi....
Atsakyti
QUOTE(Meškėnė @ 2008 03 24, 19:44)
NA mes dar vis su ta pacia bedele.. Traska nors tu ka... Net nakti verciasi ant kito soniuko ir traska..... JAuciu reikia eiti pas gydytoja ir rimtai pareikalauti tyrimu  verysad.gif  NEs kiek galima.... gal tikrai truksta kokiu vitaminu....
Juk siaip sau tai negali tarsketi....

Valgykit daug varškės ir kitų pieno produktų, naudokit žuvų taukus, kalcio papildus. Mano mažiukui kai pradeda traškėti, tai šitos priemonės padeda.
Atsakyti
QUOTE(davara @ 2008 03 24, 21:52)
Valgykit daug varškės ir kitų pieno produktų, naudokit žuvų taukus, kalcio papildus. Mano mažiukui kai pradeda traškėti, tai šitos priemonės padeda.


MEs valgom pieno produktu nemazai... BEt sako gal neisissavina.. Aksnciau duodavau pieno mineralu, sako irgi gali neisisavinti. Tada parekomendavo osteocare sirupo, tai isgerem 2 buteliukus gal ir geriau buvo.. taviau liepe pertrauka daryti... negalima daug... Dabar duodu po saukstele retkarciais....
Zuvu tauku net ziureti nenori:(
Atsakyti
QUOTE(Meškėnė @ 2008 03 25, 08:56)
....
Zuvu tauku net ziureti nenori:(

Aš užpilu ant juodos duonytės ir skaniai suvalgom mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(davara @ 2008 03 25, 13:00)
Aš užpilu ant juodos duonytės ir skaniai suvalgom  mirksiukas.gif



O mintis:) Aciukas mirksiukas.gif
As buvau nupirkus net molers tuos naujus vaikam kur kapsulytese tai 2 paragavo, daugiau nea schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Meškėnė @ 2008 03 25, 14:30)
O mintis:) Aciukas mirksiukas.gif
As buvau nupirkus net molers tuos naujus vaikam kur kapsulytese tai 2 paragavo, daugiau nea schmoll.gif

Jei jau labai merginai nepatiko, tai dėl visa ko persidėkit (ar persipilkit) į kitą buteliuką. 4u.gif
Atsakyti
labas vakaras,skaitineju jusu pasisakymus.mano mergytei metukai,ji labai judrus vaikas.gauna zuvu tauku.o kaulai traska siaubas doh.gif visi iki vieno doh.gif gal kam teko susidurti?ar tai nera blogai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ginitaa @ 2010 01 24, 20:59)
labas vakaras,skaitineju jusu pasisakymus.mano mergytei metukai,ji labai judrus vaikas.gauna zuvu tauku.o kaulai traska siaubas  doh.gif  visi iki vieno  doh.gif  gal kam teko susidurti?ar tai nera blogai? g.gif


maniskei jau tuoj 6 o traska pastoviai irgi vos ne nuo puses metuku. Pastoviai geriam pieno mineralus arba kalcio.... Valgo nemazai pienisku produktu.. Gydytojus irgi kelis aplankem... sako laisvesni sanariukai ir viskas...
toks augimas....
Atsakyti
QUOTE(Meškėnė @ 2010 01 25, 14:23)
maniskei jau tuoj 6 o traska pastoviai irgi vos ne nuo puses metuku. Pastoviai geriam pieno mineralus arba kalcio.... Valgo nemazai pienisku produktu.. Gydytojus irgi kelis aplankem... sako laisvesni sanariukai ir viskas...
toks augimas....

na tikekimes tik tiek,nes tas traskejimas mane baugina,atrodo sulus vaikas doh.gif
Atsakyti
Mano dukrai, 1.5 metu pradejo trasketi rankyciu pirstukai. Galiausiai eme strigti nyksciai. Uzstringa staciu kampu po miego ,o bandant atlenkt - skauda. Uz savaiteles vaziuoju i Santarsiskes parodyti. Itaria sausgysliu sutrumpejima.
Atsakyti
QUOTE(BEGANTI @ 2010 02 19, 21:45)
Mano dukrai, 1.5 metu pradejo trasketi rankyciu pirstukai. Galiausiai eme strigti nyksciai. Uzstringa staciu kampu po miego ,o bandant atlenkt - skauda. Uz savaiteles vaziuoju i Santarsiskes parodyti. Itaria sausgysliu sutrumpejima.

Papasakok papasakok
Maniškiui tas pats su vienu pirščiuku, sako reikia operaciją daryt.
Atsakyti