Įkraunama...
Įkraunama...

"Traška" kauliukai

SVEIKOS 4u.gif NAo mano dukrytej kai gime tai pastepėjau ,kad traška viena kojyte per keli ir klubą nors tas traškejimas nevisada budavo atrodo viena diena lyg visai netraška, kita diena vėl ,nuejom pas ortopeda ir mums paskyrė freiko pagalvelė nešioti pasirodo su klubu negerai panešiojom tą pagalvė 4 menėsius padare rengeno nuotrauka sake viskas gerai ,dabar mums pusantru metuku o ta kojyte vistiek kartais traška bet gyditoja sake normalu pas kai kuruos vaikus laisvesni buna sanariukai ir tiek
Atsakyti
Mano dukrytei irgi kartais patraska kauliukai. Bet as nekreipdavau demesio, galvojau, kad paveldejo is manes g.gif
Pasiskaiciau cia, dabar reiks butinai pasakyt gydytojai
Atsakyti
Mano drauges sunui irgi traska, tai sake, kad truksta kalcio 6 men vaikui. Liepe pradeti duoti varskyte ir jogurta. wub.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,
Man nerima kelia, kad mano mergytei, kuriai dabar 3,6 metuku traska kauliukai. Pasukia rankyte sutarska, pasuka kojyte sutarska. TAip buna nevisada, taciau man neramu. Gydytojos klausiau tai ji sako kad taip buna vaikuciams. Mama mano sako kad taip neturetu buti.. Geriam kalcio preparatus, taciau man atrodo kad po veikio jokio..... Pasidalinkit savo patirtimis, ar jusu vaikuciams irgi taip buna. GAl verta rimciau pasidometi pas kita gydytoja tuo klausimu. Aciu uz patarimus ir nuomones. 4u.gif
Atsakyti
Mamytes pasidalinkite savo patirtimi, nes man gydytoja vis kartoja kad taip buna.. o as net nezinau kaip buna.. Nerandu knygose apie tai kad butu parasyta...
Atsakyti
MANO VAIKUI TUOJ 10 METU, JO IRGI VISI SANARIUKAI TRASKA, BET AS NELABAI DEMESIO KREIPIU - KAI SIRGO SANARIO UZDEGIMU, VADEM PAS SPEC. GYDYTOJA, TAI SAKE, KAD NIEKO CIA NERA - VISKAS OK DEL TO TRASKEJIMO, PROBLEMA SU SANARIAIS YRA TADA, KAI JUOS JUDINANT BUNA GIRGZDEJIMAS TOKS KAIP PER SNIEGA EINANT..
NESIJAUDINK IR SEKMES.
Atsakyti
IR MANO SUNELIO VISI KAULIUKAI TRASKA, NORS DABAR JAU MAZIAU.tai daktare liepe zuvu taukus duot ir viskas ax.gif
Atsakyti
Mano merginai, kai dar buvo mažesnė, vis trakšteldavo kažkur šonkauliuose kai ją keldavau, bet dabar tai jau išaugo. Viskas bus gerai, tikrai nemanau, kad tai rimta. Ir gydytoja mano buvo tos nuomonės, nes lėkiau ir aš klaust.
Atsakyti
sveikutes

musu mazulei bus dar tik 2menesiukai,bet keliant uz pazasteliu sutraska kauliukai arba pati kai padaro koki staigu judesi su rankytem tai irgi sutraska unsure.gif Kazi ar reiktu sunerimti g.gif gal kam tai yra buve ir ka daret 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cuname @ 2008 02 13, 20:14)
sveikutes

musu mazulei bus dar tik 2menesiukai,bet keliant uz pazasteliu sutraska kauliukai arba pati kai padaro koki staigu judesi su rankytem tai irgi sutraska unsure.gif Kazi ar reiktu sunerimti g.gif gal kam tai yra buve ir ka daret 4u.gif

taip taip, visa tai išgyventa su dičke - ir už pažąstukų keliant, ir rankytę keliant, atrodo , kad visa tuoj sulūš doh.gif g.gif kai buvo 3 mėn vežėm ir pas ortopedą, bet nieko. Sako, dabar labai daug "traškančių" vaikų doh.gif Gydymo jokio neskyrė, laukti tik. Dabar merginai jau greit penki metai ir tik neseniai tas traškėjimas dingo doh.gif O va mažoji trumpai traškėjo g.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2008 02 14, 09:40)
taip taip, visa tai išgyventa su dičke - ir už pažąstukų keliant, ir rankytę keliant, atrodo , kad visa tuoj sulūš  doh.gif  g.gif kai buvo 3 mėn vežėm ir pas ortopedą, bet nieko. Sako, dabar labai daug "traškančių" vaikų  doh.gif Gydymo jokio neskyrė, laukti tik. Dabar merginai jau greit penki metai ir tik neseniai tas traškėjimas dingo doh.gif O va mažoji trumpai traškėjo  g.gif


Aisku,dekui

Su meiles diena wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Mums irgi 2 men. ir kauliukai traska, kai paimu ant ranku ar uz rankytes ar kojytes.
Reiks ir man su gydytoja pasikonsultuot.
Atsakyti