Įkraunama...
Įkraunama...

"Traška" kauliukai

g.gif Labas, mano sūnelis turi problemėlę. Jam greit bus 8 mėn. Šis vaikinas jau vienas stovi lovelėje, todėl pastebėjau, kad jam pradėjo traškėti vienos kojytės keliuko kaulai. Esu kiek sunerimus. Gal kuri iš mamyčių buvo susidūri su tokia problemėle. Parašykite kaip ją išsprendėte. Būsiu labai dėkinga. rolleyes.gif
Atsakyti
Mes jau trečia diena kaip lankom mankštas ir masažus thumbup.gif . Tai masažuojant mano 2.gif taip pat traška viena kojytė blink.gif . Šiandien kaip tik užklausiau masažistės, ar tai blogai sad.gif , tai ji man atsakė, kad čia nieko blogo. Tačiau manau, kai eisim pas pediatrę eilinei apžiūrai, reikės ir jos užklausti, kad ramiau būtų g.gif .
Atsakyti
Kiek žinau, toks traškėjimas yra normalu kūdikiams. Kai kurie ortopedai esant nedidelei krepitacijai pataria vartoti žuvų taukų
Atsakyti
Oi šitoj srityje turim daug patirties... wink.gif Mano mergičkai gal nuo šešių mėnesių pradėjo traškėti kaulai, abiejų kelių... huh.gif
Na nerašysiu, kiek mes visur ėjom, nes ir man tai atrodė labai labai baisiai; ir mankštos buvo, ir dar bala žino visko prigalvojom, bet finale viskas gavosi taip:
mankštos nepadėjo ir tie kaulai traškėjo iki kol pradėjo vaikščioti, o dabar jau senokai jie nebetraška. Va taip savaime...
Nors paprašyta patraškinti tuos savo kauliukus, ji tai mielai pademonstruoja... biggrin.gif
Manau, logiškiausias paaiškinimas būtų toks, kad ne pas visus vienodai formuojasi kaulinis ar kremzlinis audinys, ir tai sukelia kaulų traškėjimą. Dar įtakos turi paveldėjimas, genai.
Atsakyti
Mano merginai 5 mėn. Pries kelis menesius pastebejau, kad pradejo girgzdeti sanariukai,kai sulenkia kojyte. Po keliu savaiciu eisim pas ortopeda, bet nezinau ko galiu tiketis. sad.gif Gal is mamyciu kas nors buvo su tuo susidure ?
Atsakyti
Mano mergičkai gal iki 11 mėnesių girgždėjo, traškėjo ar kaip bepavadinsi. O pradėjo traškėti maždaug panašiai kaip taviškei, na žodžiu kai pradėjo sėdėti. Galiu nuraminti, nieko baisaus čia nėra, nors aš irgi buvau išsigandusi, bet visa tai praėjo. Čia reiškia, kad truputį laisvi kelio raiščiai yra, jei nealergiška mergaitė, gali Osteocare sirupą (čia kalcis) pagerti ir tiek.
Atsakyti
Katuka,
o kokios vietos taviškei girgždėjo? Gal ir klubo srityje? Kaži, rūpintis ar ne g.gif
Atsakyti
Vilvyt, mums girgždėjo tik per kelius, bet, manau, kad nieko tokio jei ir per klubus girgžda. Tik gal neskubinkit įvykių, t.y. į pagalvę atremtos nesodinkite, kai pati atsisės tada ir tegul sėdi, tas pats su vaikščiojimu, stovėjimu ir t.t.

Aš vakar pagalvojau, kad mums tas girgždėjimas tęsėsi nuo sėdėti pradėjimo iki maždaug, kol pradėjo vaikščioti, tai truputį ilgiau negu iki 11 mėn, kažkur iki 15 mėn.
Atsakyti
O pas mus keliukai virpa. Pridėjus ranką prie sanarių jaučiasi, kad ten kažkas virpa. Gal kam nors taip buvo?
Atsakyti
Tiesa dar nelabai stabiliai vaikštom. Kaip pusantrų metų vaikas gal turėtų vaikščioti stabiliau. Gydytojas sakė, kad su laiku išaugs., bet vistek neramu.
Atsakyti
Mano mazajai traska ranku riesai, keliukai ir aplamai rodos, kad traska visi kauliukai. As irgi buvau sunerimusi, pasakiau pediatrei, bet ji kazkaip ramiai isklause ir liepe pagerti Osteocare sirupą. Kai gerem lyg ir sumazejo, bet dabar vel visa traska. Gal isaugs? Pas teti irgi traska, matyt paveldejo. verysad.gif
Atsakyti
labas 4u.gif ir mano 2.gif traška kojų sąnariukai,nuo kokių 3mėn pastebėjau,daktarė sakė kad tai nieko baisaus,o kadangi pati dar maitinu,ti kad vaikas gautų žuvies taukų tai geriu juos pati.tikiuosi tai greitai praeis g.gif nors jie vis dar traška blink.gif
Atsakyti