Įkraunama...
Įkraunama...

VELTINIS, # 14

veltinio forumas veikia tik laaaaaaaaabai ilgai kol uzsikrauna mirksiukas.gif
Atsakyti
Kas nuveltus batukus, kas kepuriukus ar tasiukus, o kai kas net kilimus rodo, o as tai pirma savo nuvelta gelyte parodyti noriu blush2.gif . Tik labai gaila, kad neturiu fotoaparato ir negaliu graziai jos nufotografuoti doh.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(makalaika @ 2007 01 19, 17:10)
veltinio forumas veikia tik laaaaaaaaabai ilgai kol uzsikrauna  mirksiukas.gif

aha
Atsakyti
QUOTE(Ametiste @ 2007 01 19, 18:41)
o as tai pirma savo nuvelta gelyte parodyti noriu  blush2.gif . Tik labai gaila, kad neturiu fotoaparato ir negaliu graziai jos nufotografuoti doh.gif



Ir taip matosi, kad labai graži pirmoji gėlytė mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Ametiste @ 2007 01 19, 16:41)
Kas nuveltus batukus, kas kepuriukus ar tasiukus, o kai kas net kilimus rodo, o as tai pirma savo nuvelta gelyte parodyti noriu  blush2.gif . Tik labai gaila, kad neturiu fotoaparato ir negaliu graziai jos nufotografuoti doh.gif


labai graži,tokia linksma pirmoji tavo gėlelė thumbup.gif
Ir nuotraukos ryškios.jei neturi fotoaparato-tai kuo fotkinai?
Atsakyti
QUOTE(Ametiste @ 2007 01 19, 17:41)
Kas nuveltus batukus, kas kepuriukus ar tasiukus, o kai kas net kilimus rodo, o as tai pirma savo nuvelta gelyte parodyti noriu  blush2.gif . Tik labai gaila, kad neturiu fotoaparato ir negaliu graziai jos nufotografuoti doh.gif
user posted image
user posted image

Labai šviežia spalva tos gėlytės! Pirmoji pati brangiausia thumbup.gif
Atsakyti
Valio valio valio!!!!!!!
man tik paskatinimo ir tereikejo 4u.gif
O parsiuka is pradziu dariau savo vyrui, nes jis kartais toooks.
Tai va, pasikabino jis ta kriuksiu i masina, o dabar jau kas pamato tas nori lotuliukas.gif
O man smagu tik sukuosenas tiems parsiams kurt.
Atsakyti
[quote=ievuschka,2007 01 19, 17:05
jei neturi fotoaparato-tai kuo fotkinai?
/quote]
Skanuota cia ax.gif , o spalvyte tokia grynai rugiageliu wub.gif , man jos labai mielos ir brangios geles bigsmile.gif
Atsakyti
Kaip idomiai sugalvojai smile.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif geras bigsmile.gif ir tokios grazios spalvos islieka rolleyes.gif bigsmile.gif biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
Veltinio namuose yra pirkti medžiagėlės formom daryti. mirksiukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti