Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Darviena, tai Tu savo iniciatyva renki forumo skyrelio informaciją?

Man tikrai norisi realios statistikos, nes pvz. VK tinklapyje skelbiami duomenys kvepia pagražinta reklama g.gif

Gal ir VA anketą reikėtų patalpinti forume, kad surinkti daugiau duomenų? ... Aš čia samprotauju.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2007 01 12, 12:26)
Darviena, tai Tu savo iniciatyva renki forumo skyrelio informaciją?


Taip, kazkada pasisiuliau perimti parasiuka is Svajukes ir tuo paciu aptarem detalesnes statistikos rinkimo reikalus(arba atvirksciai, nepbepamenu ax.gif ). Tada lyg ir sutarem, kad tokia statistika idomu daugeliui forumieciu bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Pelargonija @ 2007 01 12, 12:26)
Gal ir VA anketą reikėtų patalpinti forume, kad surinkti daugiau duomenų? ... Aš čia samprotauju....  g.gif


va cia man klausimas kilo, ar "VA anketa" renka ta pacia informacija kaip ir as? g.gif Jei taip, tai tikrai nera prasemes rinkti abiem ta pati. As galeciau to nebedaryti, nes VA turbut patikimiau atrodo nei kazkokia "darviena" mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darviena: 12 sausio 2007 - 11:48
QUOTE(darviena @ 2007 01 12, 07:33)
Sveika  4u.gif

tai rasau 3, ane ? g.gif
P.S. gal noretum atsiusti mano renkamai statistika apie saviskius ankstesnius IVF'us? mirksiukas.gif

Nu kaip ir g.gif sumesiu viską į až, nors ir taip visi viską žino lotuliukas.gif
Atsakyti
Man visai super atrodo ta registracija.
Kartais idomu ir vienos ir kitos apklausos rezultatus pamatyti smile.gif
Atsakyti
Chiara, gal ne ant to shono is lovos ishgriuvai siandien? biggrin.gif cia skyrelio gi anketele tiesiog ir tiek smile.gif VA anketa pildo VA nares, o cia tiesiog IVF'ininkiu anketa ir tiek.... prashom nusishypsoti biggrin.gif

QUOTE(Chiara @ 2007 01 12, 10:04)
Jeigu klystu - sakykit, bet, sorry, as i kiekvieno piliecio, uzsiregistravusio internete su nick'u anketas negaliu atsakineti.


Papildyta:
tik prashau rashtishkai cia pasizhadeti...kad pastojus nemesi sito reikalo taip sau...su pilna atsakomybe biggrin.gif lithuania.gif

QUOTE(darviena @ 2007 01 12, 10:30)
....pazadu tai padaryti kai tik turesiu bent pusmecio pilnus duomenis...

Papildyta:
sakyciau kolkas daryk..VA renka ankteas viena karta metuose...pas tave jeigu labiau ir dazhniau paagituotum istisus metus galima butu rinkti. as tai galvoju kad viena kitai anketos nepamaishys.

QUOTE(darviena @ 2007 01 12, 12:54)
As galeciau to nebedaryti, nes VA turbut patikimiau atrodo nei kazkokia "darviena" mirksiukas.gif


Papildyta:
hahaha...dalis zino, dalis pamirso, dalis isvis pirma karta tave mato biggrin.gif taip kad rashyk, zmones keichiasi, o tie kurie nesikeichia turbut irgi nesistengia kiekvienos istorijos prisiminti smile.gif

QUOTE(Nakviša @ 2007 01 12, 12:54)
sumesiu viską į až, nors ir taip visi viską žino  lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 01 12, 13:36)
tik prashau rashtishkai cia pasizhadeti...kad pastojus nemesi sito reikalo taip sau...su pilna atsakomybe  biggrin.gif   lithuania.gif


pioneer.gif cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darviena: 12 sausio 2007 - 12:41
QUOTE(euromergele @ 2007 01 12, 12:36)
<...>
hahaha...dalis zino, dalis pamirso, dalis isvis pirma karta tave mato  biggrin.gif  taip kad rashyk, zmones keichiasi, o tie kurie nesikeichia turbut irgi nesistengia kiekvienos istorijos prisiminti smile.gif

Tai tu man pasakyk, kokio velnio aš su savo didele subine lindau į tą dėžę, kuri TV vadinama, jeigu aš nesu gviazda narodova? blink.gif
Netvarka g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2007 01 12, 12:54)
Nu kaip ir  g.gif  sumesiu viską į až, nors ir taip visi viską žino  lotuliukas.gif


as registruoju visus IVF'us - ir su saldytais ir su svieziais, taciau kaip kalba eina apie "Kelintas IVF'as buvo sekmingas" - skaiciuosiu tik su svieziais; jei kas domesis kiek sekmingu atveju su saldytais - skaiciuosiu saldytus.. mirksiukas.gif
Atsakyti
blink.gif jauchiu taves nieks neperspejo apie toki dalyka...kaip "vienadiene televizijos zhvaigzhde" ............. biggrin.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Nakviša @ 2007 01 12, 13:41)
Tai tu man pasakyk, kokio velnio aš su savo didele subine lindau į tą dėžę, kuri TV vadinama, jeigu aš nesu gviazda narodova?  blink.gif
Netvarka g.gif

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 01 12, 12:43)
blink.gif  jauchiu taves nieks neperspejo apie toki dalyka...kaip "vienadiene televizijos zhvaigzhde" .............  biggrin.gif  lotuliukas.gif

Kiaulės nu blink.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
joooooo...... lotuliukas.gif ale butu perspeje..ta butum gi nedalyvavus del vienos dienos biggrin.gif

QUOTE(Nakviša @ 2007 01 12, 13:45)
Kiaulės nu  blink.gif

lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 01 12, 12:52)
joooooo......  lotuliukas.gif  ale butu perspeje..ta butum gi nedalyvavus del vienos dienos  biggrin.gif

Kas be ko, kas be ko dry.gif
Atsakyti