Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Nendrė @ 2007 01 11, 17:07)
Šiaip mane operavo Usonienė, tai ligoninėj jinai išrašė biuletenį. O vat kad uždaryti biuletenį reikėjo eiti į polikliniką - jinai neuždarinėjo. Tai greičiausiai jie negali nei išrašyti biuletenių, nei jų uždarinėti. Manau... g.gif

Ir išrašo, ir uždaro. Bent jau man uždarinėjo blush2.gif

O šiaip biuletenius "atosotogom" per IVF'ą tariausi su savo šeimos gydytoją, tai "sirgau" kažkokiu ūmiu virusiniu uždegimu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(darviena @ 2007 01 11, 07:28)
Super!!!  thumbup.gif
O kelintas tavo IVF'as? blush2.gif

1 - tikras
1 - su "snaigėm"

Na dabar bus vėl tikras.

Pasirodo diedas SM skaito, bor ryte pareiškė pretenzijas, kodėl aš čia taip užsinorėjau išeiti į kitą kambarį miegoti. Šmikis.. blink.gif seka mane lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 01 11, 17:02)
abejoju.... o ir kam tau darbe kad zinotu kas isdave biuleteni...siais civilizuotais laikais galima nueit i poliklinika ir uz sampo butelaity vos ne visai savaite kokia nors liga uzhsikresti  biggrin.gif


drinks_cheers.gif Nebūtina nešti butelį, yra labai gera liga, kurią galima suvaidinti, aš tai net jau sugalvojau, kad ,,susirgsiu" per IVF radikulitu blush2.gif , o dar kortelėjė n įrašų apie nugaros problemas lotuliukas.gif

Kad tik rimtai nesusirgčiau blink.gif Tai bus priverstinis gulėjimas 2 savaites lotuliukas.gif
Atsakyti
Na štai aš antrą dieną leidžiuosi Gonalį, ale nieko nejaučiu g.gif Labau bijau, kad gali būtik kad nebus ką paimti sad.gif Nu bet gal aš čia per anksti jaudinuosi?!
Atsakyti
QUOTE(ralija @ 2007 01 11, 19:51)
Na štai aš antrą dieną leidžiuosi Gonalį, ale nieko nejaučiu  g.gif Labau bijau, kad gali būtik kad nebus ką paimti  sad.gif  Nu bet gal aš čia per anksti jaudinuosi?!

Nepergyvenk mergyt, viskas bus gerai, pamatysi kiek folikulų užaugs, patikėk manimi smile.gif Pirmomis dienosmis dažniausiai nieko nejauti, viskas bus aišku po apsilankymo pas gydytoją smile.gif
Dabar nusiramink ir galvok tik apie gerus dalykus, susitarėm ?
Atsakyti
QUOTE(ralija @ 2007 01 11, 19:51)
Na štai aš antrą dieną leidžiuosi Gonalį, ale nieko nejaučiu  g.gif Labau bijau, kad gali būtik kad nebus ką paimti  sad.gif  Nu bet gal aš čia per anksti jaudinuosi?!



Na ka tu... jei dabar kazka jausim - kas bus veliau ? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2007 01 11, 19:29)
1 - tikras
1 - su "snaigėm"

Na dabar bus vėl tikras.


Sveika 4u.gif

tai rasau 3, ane ? g.gif
P.S. gal noretum atsiusti mano renkamai statistika apie saviskius ankstesnius IVF'us? mirksiukas.gif
Renku sia info:
Nick'as
Moters amžius
Problemos kilmė (vyriška, moteriška, abu, neaiški...)
IVF schema (ilga, trumpa, ..)
Punkcijos diena (pvz. 2007.01.03)
Įsodinimo diena (pvz. 2007.01.05)
IVF Nr.
Procedūra (IVF/ IVF+ICSI)
Išpunktuotų kiaušialasčių kiekis
Apsivaisinusių kiaušialasčių kiekis
Kelių ląstelių embrionas (-ai) įsodintas
Įsodintų embrionų kiekis
Šaldyti/nauji embrionai
Neštumas (Taip/Ne)
HCG/ bHCG
HCG darymo diena (nuo įsodinimo dienos)
Įsitvirtinusių žirniukų kiekis
Gydytojas (vardas/pavardė)
Gydymo įstaiga
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darviena: 12 sausio 2007 - 07:33
QUOTE(darviena @ 2007 01 12, 07:33)
Sveika  4u.gif

tai rasau 3, ane ? g.gif


Darviena,
Su snaigėm mes neskaičiuodavom kaip dar vieną IVF ax.gif Taip , kad Nakviša dabar darysis 2-ą....
Atsakyti
Na merginos naujais metais visos pasiraitojusios rankoves kibo į darbus lotuliukas.gif Malačiai 4u.gif

Sėkmės visoms startuojant mirksiukas.gif

Ralija tu nesijaudint, nieko jausti ir neturi. Truputį jaustis pradės tik prieš pat punkciją.
Atsakyti
Su tom anketom - nezinau, nei ka sakyti.
Vaisingumo asociacija kiekvienais metais siuncia anketas savo nariams. Tos, kurios daresi IVF, beveik visos ir yra nares. Dabar gi dalis seimu visai susipainiojo - pilde jie VA anketa ar ne? Arba gal uzpilde viena anketa, o kitai jau "gazo" pritruko smile.gif Arba nezino, kieno skelbta anketa uzpilde - kazkokio tai siaip sugalvojusio pazaisti asmens ar VA.
Dabar vis tai viena, tai kita sukuria savo anketa ir praso dalintis informacija. Tam reikia ir laiko, ir pasiruosimo. Ir dar - kaip tie duomenys bus "apdirbti"? Ar tai bus profesionali anketa ir komentarai? Kur jie bus paskelbti? Kam ju reikia...
Jeigu klystu - sakykit, bet, sorry, as i kiekvieno piliecio, uzsiregistravusio internete su nick'u anketas negaliu atsakineti.
Kiek zinau, Daiva ir Renata ruosia ir papildo apklausos anketas ir jos netrukus bus issiustos. Gal jas ir pildom. Gal tas anketas tegul pildo ir ne VA nariai, taip bus tikslesni duomenys.
Atsakyti
Chiara,

Tai ne VA anketa, apie šią anketą pačios mergaitės diskutavo ir dauguma sutiko, kad ji reikalinga. Ji nėra "priverstinė" ir panašiai.
Atskirkim VA ir forumą. Forumas nėra VA nuosavybė, todėl manau tikrai bet kas gali skelbti jame apklausas. Dalyvauti jose ar ne- tai kiekvienos forumo dalyvės reikalas.
Ir patikėk manim ne visos mergaitės kurios darosi IVF yra VA narės.
Atsakyti
As ir nemaisau VA ir forumo.
Del daugomos merginu - tai nei tu, nei niekas negali pasakyti, nes neskaiciavote ir nesuskaiciuosite.
Tiesiog daviau pasiulyma, o, be to, i mano klausimus del auksciau paskelbtos anketos nebuvo atsakyta.
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2007 01 12, 09:23)
Darviena,
Su snaigėm mes neskaičiuodavom kaip dar vieną IVF ax.gif Taip , kad Nakviša dabar darysis 2-ą....

supratau mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Chiara @ 2007 01 12, 10:17)
As ir nemaisau VA ir forumo.
Del daugomos merginu - tai nei tu, nei niekas negali pasakyti, nes neskaiciavote ir nesuskaiciuosite.
Tiesiog daviau pasiulyma, o, be to, i mano klausimus del auksciau paskelbtos anketos nebuvo atsakyta.



Chiara, suprantu tavo nerima 4u.gif
Info kuria renku as yra tik "nice to have" ir jei nenori, tikrai neprivalai man siusti info..as tik paklausiau, gal galetu/noretu g.gif Todel tai ir nera oficialiai privalomai kazkur skelbiama informacija. Ji yra skirta tik mums, IVFininkems siame forume, kad kai pasidaro labai neramu ir idomu, tai ar visgi imanoma pastoti po IVF'o ir po kelinto ir pan. ir buna idomu kokia yra merginu patirtis, galima zvilgtereti i siuos duomenis. Aisku, as atsiprasau, kad vis dar nepateikiau apibendrintos informacijos (pazadu tai padaryti kai tik turesiu bent pusmecio pilnus duomenis)...
Viskas bus OK cool.gif
Atsakyti