Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Mirėja @ 2007 01 10, 21:39)
Ne  blush2.gif Liniuotę pakeisiu, ten buvo IVF startas.

Taip įvykiai klostosi ir tiek. Daug lašiukų, o prilašėjo visa taurė  doh.gif Išsigandau...  Dvejų dalykų reikia sulaukt, tada galėsiu toliau gandrus gaudyt... Su vyru viskas OK  wub.gif Tik biški baisu kaip ten mano snaigės  wub.gif  unsure.gif Na, žiūrėsiu kaip ten bus.



Mirėja wub.gif
Tikiuosi, nieko labai baisaus nenutiko. Labai palaikau Tave ir linkiu sėkmės, nu turi Tau būti gerai. Laikykis wub.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(femme @ 2007 01 11, 12:04)
aš irgi kažkada buvau prie neapšviestų  tongue.gif  rašo mergička "aš su savo MB vakar važiavau....." nu ir galvoju - kam čia rūpi kokia pas tave mašina.... (MersedesBenz) lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Darviena,
sveikinu, super naujienos, sėkmės wub.gif
Atsakyti
ooooooooo darviena...tikrai smagios naujienos, bent jau is vyriskos puse... (kad man taip....) biggrin.gif a tai kaip chia taip tas kiekis padidejo? lyg nevartojot nieko..ar vartojot?? nunu...apshviesk ponia miela dabar man detaliai arba einam papietaut kada biggrin.gif

QUOTE(darviena @ 2007 01 11, 08:28)
Pirma kart gyvenime isgirdom tokias isvadas: teoriskai gali apvaisinti naturaliai!!!!  ........ siuo metu yra gerokai isauges spremiuku kiekis, nuo 6 mln (pries 4 metus) iki 27 mln  .......

Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2007 01 11, 12:31)
O as tai pagalvojau, kad MB - tai Mykolas Brazauskas (na, taip spaudoje ji vadina)... Na, galvoju, gal meiluze to MB kokia atsirado... Paskui ziuriu - ir dar viena, ir dar. Oj, oj, galvoju, kazkas cia ne taip  lotuliukas.gif


nu o as tai kai pirma kart pamaciau, galvoju, prie ko cia tas valdybos narys lotuliukas.gif , pas mus imoneje taip vadinami valdybos nariai (angliskam variante) mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(euromergele @ 2007 01 11, 12:36)
ooooooooo darviena...tikrai smagios naujienos, bent jau is vyriskos puse... (kad man taip....)  biggrin.gif  a tai kaip chia taip tas kiekis padidejo? lyg nevartojot nieko..ar vartojot?? nunu...apshviesk ponia miela dabar man detaliai arba einam papietaut  kada biggrin.gif


nu tai kad zinok nieko nevartojo specialiai. Vienintelis kas pasikeite per ta laika, tai mete rukyti pries 7 menesius, o visa kita lyg taip kaip buve. Siaip jis geria vitaminus, bet tokius tipo zuvu taukai sirdziai, kazkokie tai vitaminai nuovargiui maziniti...gal ir jie cia kazkiek prisidejo g.gif

papietau tikrai galim susibegt.. jau kazkada planavom gi mirksiukas.gif

o siaip del sveikinimu, tai aciu merginos, tikrai smagu butu, jei buciau pati sveika, o dabar tik tiek, kad galesim koncentruotis i mano problemu sprendima (nepratekami kiausintakiai, mazas kiausialasciu kiekis folikuluose) Bet kokiu atveju, aciu uz gerus palinkejimus mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darviena: 11 sausio 2007 - 11:57
na ir prajuokinote su tais MB, TB ir kt. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Darviena, labai gerai, kad pagerėjo vyriški reikalai. thumbup.gif

Mirėja, gaila, kad taip ilgam gandrų gaudymas atidedamas. verysad.gif

Nakviša, sėkmingo starto. thumbup.gif
Atsakyti
Ačiu visoms wub.gif Stengsiuos ko greičiau vėl prisijungt prie aktyviai gaudančių. 4u.gif

Darviena, super naujenos thumbup.gif

Atsakyti

Ar vaisingumo klinika isduoda nedarbingumo pazymejima... a....?

Jei zmogus ne Vilnietis, tai kaip ir 3 dienu reikia procedurai..a..?
Atsakyti
abejoju.... o ir kam tau darbe kad zinotu kas isdave biuleteni...siais civilizuotais laikais galima nueit i poliklinika ir uz sampo butelaity vos ne visai savaite kokia nors liga uzhsikresti biggrin.gif

QUOTE(Babulka @ 2007 01 11, 17:46)
Ar vaisingumo klinika isduoda nedarbingumo pazymejima... a....?

Jei zmogus ne Vilnietis, tai kaip ir 3 dienu reikia procedurai..a..?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo euromergele: 11 sausio 2007 - 17:03
QUOTE(Babulka @ 2007 01 11, 16:46)
Ar vaisingumo klinika isduoda nedarbingumo pazymejima... a....?


Šiaip mane operavo Usonienė, tai ligoninėj jinai išrašė biuletenį. O vat kad uždaryti biuletenį reikėjo eiti į polikliniką - jinai neuždarinėjo. Tai greičiausiai jie negali nei išrašyti biuletenių, nei jų uždarinėti. Manau... g.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 01 11, 18:02)
abejoju.... o ir kam tau darbe kad zinotu kas isdave biuleteni...siais civilizuotais laikais galima nueit i poliklinika ir uz sampo butelaity vos ne visai savaite kokia nors liga uzhsikresti  biggrin.gif


Kad mano direktorius vistiek zinos, as kazkaip del to nesiparinu smile.gif
Aplinkui visi samoningi, jaucia kad ne seip sau sedziu darbe, vaiku neauginu biggrin.gif

Atrodo teks atostogas naudoti...
Atsakyti
o poliklinikon nenori? nors nezinau kas cia labiau apsimoka ar biuletenis ar atostogos..o gal ishvis tave galetu tiesiog paleisti keliom dienom ir tiek.. ?

QUOTE(Babulka @ 2007 01 11, 18:09)
Atrodo teks atostogas naudoti...

Atsakyti
Gal pirmadieni zinosiu kurios tos dienos "ispuola", tai tada ziuresiu smile.gif Jei tik koks penktadienis - tai tikrai tik viena dienele.. smile.gif

Kur ten dingusios kitos badymosi koleges? biggrin.gif
Atsakyti