Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Aga @ 2007 01 09, 21:56)
Nakviša, nu blyn jau pradedu laikyt kumščius, nebandai nepastot smile.gif

Aš taip baisiai pavargau nuo darbo, kad jau pradėjau svajoti apie iiiiiiilgaaaaas dekretines ir motinystės atostogas blush2.gif

Savanaudė, ane? ax.gif

Philipuks, laikysime viena kitai kompaniją. Bus linksma lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2007 01 09, 23:17)
wub.gif Philipuks, nėr už ką blush2.gif  Laikysim kumščius, kad  nestuke.gif  wub.gif

Ojoj, kad tie zodziai man tiesiai i pilva :rolleyes:Sako uz palinkejimus nereikia dekoti ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Nakviša @ 2007 01 09, 23:18)
Aš taip baisiai pavargau nuo darbo, kad jau pradėjau svajoti apie iiiiiiilgaaaaas dekretines ir motinystės atostogas  blush2.gif

Savanaudė, ane?  ax.gif

Philipuks, laikysime viena kitai kompaniją. Bus linksma  lotuliukas.gif

Butinai, nes juk mums butinai pasiseks victory.gif As ir nuo darbo pavargau, taip norisi namuose leliuka ciuciuoti ir dalinti maloniais motiniskais rupesciais ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo philipuks: 09 sausio 2007 - 22:22
Sekmes visoms startavusiom ir startuosiančiom mergytem 4u.gif
Atsakyti
Nakviša, laikysim už Tave kumščius 4u.gif
Atsakyti
Jetus, kaip čia viskas sudėtinga blink.gif Niu jau kai man laikas ateis, tai man smulkiai aiškinsit, nes kolkas tai apie tai nieko nežinau blush2.gif

Sėkmės visoms startavusioms ir startuosiančioms, visa širdim jus visas palaikau wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2007 01 09, 23:18)
Philipuks, laikysime viena kitai kompaniją. Bus linksma  lotuliukas.gif



Nakvisa thumbup.gif
Ar galiu jau irasyt tave i sarasa gaudanciuju? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darviena: 10 sausio 2007 - 07:48
nu jau ir man pradejo busti noras kazhka daryt smile.gif nakvisa cia mane uzkrete man rodos biggrin.gif

QUOTE(Nakviša @ 2007 01 09, 23:18)
....jau pradėjau svajoti apie iiiiiiilgaaaaas dekretines ir motinystės atostogas  blush2.gif

Atsakyti
Niu palinksminsiu smile.gif

Kadangi gydytoja laboratorijai pasake, kad hormonu tyrimu atsakymai turi buti DABAR (vakar), tai jie staiga ir padaromi biggrin.gif

Tada pasiimam schema, ir pirma karta leidziuosi Diferelina. Gonalis - kaizkaip paprasta: smakst, trakst trakst ir fsio. O Diferelinas - jau kiekis didesnis, vienas kubikas. Vyrui rankos dreba, bet didvyriskai sako: as tikrai suleisiu cool.gif
Sugnybia oda, iduria (skaudziau kai sugnybia), ir ka... paciam leidimui ranku pritruksta lotuliukas.gif
Tai as bunu trecioji ranka ir pati sau susileidziu biggrin.gif

Va taip kai kurie vyrai vaistukus motriskikem leidzia lotuliukas.gif

Sake siandien leis profesionaliau, ziuresim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Babulka @ 2007 01 10, 14:52)
Niu palinksminsiu smile.gif

Kadangi gydytoja laboratorijai pasake, kad hormonu tyrimu atsakymai turi buti DABAR (vakar), tai jie staiga ir padaromi  biggrin.gif

Tada pasiimam schema, ir pirma karta leidziuosi Diferelina. Gonalis - kaizkaip paprasta: smakst, trakst trakst ir fsio. O Diferelinas - jau kiekis didesnis, vienas kubikas. Vyrui rankos dreba, bet didvyriskai sako: as tikrai suleisiu  cool.gif
Sugnybia oda, iduria (skaudziau kai sugnybia), ir ka...  paciam leidimui ranku pritruksta lotuliukas.gif
Tai as bunu trecioji ranka ir pati sau susileidziu  biggrin.gif

Va taip kai kurie vyrai vaistukus motriskikem leidzia  lotuliukas.gif

Sake siandien leis profesionaliau, ziuresim smile.gif

thumbup.gif thumbup.gif lotuliukas.gif

Babulka, sėkmės dideliausios. 4u.gif
Atsakyti
euromergele, susikaupk ir laukiam gerų rezultatų nestuke.gif
Atsakyti
Darviena 4u.gif O mane iš sąrašo išbrauk. Ilgam. Metams, jei viskas bus gerai, o gal ir dar ilgiau unsure.gif
Atsakyti
Mirėja g.gif laukiesi????

Greit prisipažink ax.gif Pagal liniuotę nesuprantu g.gif
Atsakyti