Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Pchilipukui dideles sekmes! tikiu, kad pasiseks!

Simbute, labai jau liudnas uzrasas tavo info apie vaikus, gal geriau butu pvz., "tikiu jog greit bus''? reikia tiketi savo sekme mirksiukas.gif
Atsakyti
Kazkaip savijauta gasdina.Pilva maudzia kaip pries mm, o ryt isodinimas.Pradejau crinone vakar leistis. Nrepatinka man tokia savijauta fear.gif
Atsakyti
QUOTE(madeina @ 2007 02 06, 19:52)
Pchilipukui dideles sekmes! tikiu, kad pasiseks!

Simbute, labai jau liudnas uzrasas tavo info apie vaikus, gal geriau butu pvz., "tikiu jog greit bus''? reikia tiketi savo sekme  mirksiukas.gif


blush2.gif Bet vis dar tikiu........... doh.gif
philipuks, nesinervuot, ramiai,mergina, a nu ka visas parkes į šoną nono.gif
Atsakyti
a ka tu nori smile.gif taigi tiek potencialo auginai, punkcija padare. viskas normaliai, tik nereikia i tai abai isijaustis, geriau isijausk i sekminga ateiti 4u.gif

QUOTE(philipuks @ 2007 02 06, 21:13)
Kazkaip savijauta gasdina........  fear.gif

Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 02 06, 20:13)
Kazkaip savijauta gasdina.Pilva maudzia kaip pries mm, o ryt isodinimas.Pradejau crinone vakar leistis. Nrepatinka man tokia savijauta  fear.gif

Philipuk, jaulaikom kumštelius už tave wub.gif wub.gif
Atsakyti
Philipuk, sėkmės wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Laikom kumstukus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 02 06, 22:13)
Kazkaip savijauta gasdina.Pilva maudzia kaip pries mm, o ryt isodinimas.Pradejau crinone vakar leistis. Nrepatinka man tokia savijauta  fear.gif


Drąsiau, Philipuks, taip ir turi jaustis, kaip į pilvą, kas būtų spardęs doh.gif wub.gif
Atsakyti
Philipuks,sekmes,tau mergyte mirksiukas.gif .laikau kumstukus uz tave,patapk nestuke.gif ,please.
Atsakyti
Labuks, philipukui siandien isodinimas?
Atsakyti
philipuk, Didžiausios sėkmės tau! 4u.gif

Mergaitės, norėjau paklausti.
Jau kaip ir ruošiausi IVF ir planavau šį mėn. daryti ir su daktaru suderinom schemą, bet va užpuolė bronchitas, pakilo temp., jaučiuosi siaubingai. Nežinau ką dabar daryti, turbūt geriau atidėti IVF kitam mėnesiui? g.gif
Atsakyti
Geriau atidėk, pasveik, sustiprėk ir kibk visom jėgom.
Atsakyti