Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Liko pats baisiausias reikalas, kad isitvirtintu wub.gif
Papildyta:
O man kilo kalusimas, kodel sodina triju dienu, kad patikimiau butu g.gif Juk daugeliaui sodina 2 dienu g.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 02 05, 14:15)
Nu va, apsivaisino 9, daugiau info sake gausiu pries isodinima.Nebepaklausiau ar ICSI reikejo ar ne.Sako apsivaisino, tai gal be ICSI  yahoo.gif

thumbup.gif valio Philipuk, laikau kumštukus, super wub.gif
Atsakyti
Labuks visoms. As tik kelios dienos, kaip prisijungiau prie jusu siame forume. Bet viska stebiu jau seniai. Kaizkaip vis tos drasos pritruksta.....ech... blush2.gif

philipuks dideliausios sekme 4u.gif

Atsakyti
Nejaugi teks man atideti IVF vien todel,kad jis bus pries pat gimtadieni? :.verysad: .planavau daryt paciam balandzio gale,ar net pirmom geguzes dienom.HELP.ka patarsit? unsure.gif .ar tas prietaras man pakis koja g.gif .
Atsakyti
Baikit mergos tikėt prietarais tik. Bus kaip turi būti ir kaip jau lemta.
Atsakyti
QUOTE(GONZA @ 2007 02 05, 15:54)
Nejaugi teks man atideti IVF vien todel,kad jis bus pries pat gimtadieni? :.verysad: .planavau daryt paciam balandzio gale,ar net pirmom geguzes dienom.HELP.ka patarsit? unsure.gif .ar tas prietaras man pakis koja g.gif .

Maziau reiktu tiketi prietarais.Naudos is ju jokios, tik nervu daugiau. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 02 05, 14:35)
O man kilo kalusimas, kodel sodina triju dienu, kad patikimiau  butu g.gif Juk daugeliaui sodina 2 dienu g.gif

Philipuks, jau sakiau ax.gif Toks yra gydytojos sprendimas- jei geriau matyt smile.gif Tu gi pasitiki savo gydytoja mirksiukas.gif
Bet siaip ne manau, kad tai blogai rolleyes.gif, sakyciau atvirksciai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2007 02 05, 16:02)
Philipuks, jau sakiau ax.gif Toks yra gydytojos sprendimas- jei geriau matyt smile.gif Tu gi pasitiki savo gydytoja mirksiukas.gif
Bet siaip ne manau, kad tai blogai rolleyes.gif, sakyciau atvirksciai ax.gif

Pasitikiu ja, bet gi va kai ji nieko nekalba, rupi paciai is jusu issiaiskinti kodel taip, o ne kitaip.Po punkcijos as jos jau ir nebemaciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 02 05, 16:03)
Pasitikiu ja, bet gi va kai ji nieko nekalba, rupi paciai is jusu issiaiskinti kodel taip, o ne kitaip.Po punkcijos as jos jau ir nebemaciau ax.gif


Philipuks thumbup.gif
O kad tryjų dienų embrioniukus sodins tai gerai, iš tu devynių atrinks pačius geriausius ir stipriausius, o kai sodina po paros tai nelabai gali spresti apie emrionu kokybę.
Atsakyti
Oooo, ką mes matom bigsmile.gif gražioji mergaitė Sicily atsirado bigsmile.gif
Atsakyti
Paskaiciau, kad triju dienu buna jau 8 lasteliu. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2007 02 05, 15:02)
Philipuks, jau sakiau ax.gif Toks yra gydytojos sprendimas- jei geriau matyt smile.gif Tu gi pasitiki savo gydytoja mirksiukas.gif
Bet siaip ne manau, kad tai blogai rolleyes.gif, sakyciau atvirksciai ax.gif


Pritariu Vilmutei, mano atveju sodino 3 diena ir šnypštas gavos, vis tik galvoju, arba 2 dienu geriausia arba jau iki blastocistu augint, žinoma jei gerai dalinasi ir pan.
Tu tik nepergyvenk ir pasitikėk U, juk ji tikrai geriausia 4u.gif
Atsakyti