Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(philipuks @ 2007 02 04, 20:47)
Pas mane 16 kiausialasciu, ryt bus aisku kiek sveiku, isodinimas po 3 dienu jei viskas gerai.O keliu turi buti lasteliu, kad skaitytusi geri? g.gif


Sveika 4u.gif

Rezultatai puikus! Linkiu, kad ir apsivaisintu visos, turesi antram leliukui wub.gif
Kiek as esu girdejusi, 4 lasteliu yra geriausi

-----------

O Laukiukas taip ir neatsiliepia ... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darviena: 05 vasario 2007 - 07:44
QUOTE(madeina @ 2007 02 04, 23:10)
supratau, kad Vilmute J tau pasiseke, pagriebti sekme uz uodegos, labai dziaugiuos ir sveikinu! o kaip tavo sveikatele? dirbi?

Sunkiai iš trečio karto , bet pasisekė ax.gif wub.gif Jaučiuosi gerai, dar vis dirbu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2007 02 05, 08:37)
Sveika  4u.gif

Rezultatai puikus! Linkiu, kad ir apsivaisintu visos, turesi antram leliukui  wub.gif
Kiek as esu girdejusi, 4 lasteliu yra geriausi

-----------

O Laukiukas taip ir neatsiliepia ...  verysad.gif


O kodėl 4 ląstelių yra geriausi trečią dieną po punkcijos ?
Atsakyti
Philipuks puikus rezultatai thumbup.gif taip ir toliau mirksiukas.gif
O crinone aš pirkau pilies vaistinėj Kaune tai 195 litus mokėjau.
Atsakyti
QUOTE(tikiu @ 2007 02 05, 10:46)
O kodėl 4 ląstelių yra geriausi trečią dieną po punkcijos ?


keturiu dienu yra geriausi isodinimui, taip girdejau per seminara Vilniuje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2007 02 04, 23:18)
Philipuks, jei gydytoja taip nusprendė tai vadinasi geriau mirksiukas.gif
1800 Lt.- čia saulėgrąžos, kaip matai, palyginus su tuo kiek merginos išleidžia smile.gif O dėl crinone pirkimo eurovaistinėje -kažkaip abejoju ar jo ten būna g.gif  Jei jau pavyks  nestuke.gif patapti, tai jau nusiteik po tokią sumelę kas 15 dienų pakloti verysad.gif

Sakau reikia paklausineti ar yra ar ne to crinone vaistineje, vis pigiau butu ax.gif Nors jei pavyks patapti nestuke.gif tai tie pinigai jau bus nebesvarbu.Uz valandos skambinsiu kiek apsivaisino.Nervuojuosi jau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2007 02 05, 10:09)
keturiu dienu yra geriausi isodinimui, taip girdejau per seminara Vilniuje  ax.gif

Darviena ohmy.gif Kažką maišai g.gif Ar tikrai keturių dienų blink.gif?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilma J.: 05 vasario 2007 - 10:27
QUOTE(philipuks @ 2007 02 05, 10:21)
Sakau reikia paklausineti ar yra ar ne to crinone vaistineje, vis pigiau butu ax.gif Nors jei pavyks patapti  nestuke.gif tai tie pinigai jau bus nebesvarbu.Uz valandos skambinsiu kiek apsivaisino.Nervuojuosi jau  blush2.gif

Sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2007 02 05, 11:26)
Darviena ohmy.gif Kažką maišai  g.gif  Ar tikrai keturių dienų blink.gif?



turejau omeny keturiu lasteliu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darviena: 05 vasario 2007 - 10:31
QUOTE(philipuks @ 2007 02 05, 10:21)
Sakau reikia paklausineti ar yra ar ne to crinone vaistineje, vis pigiau butu ax.gif Nors jei pavyks patapti  nestuke.gif tai tie pinigai jau bus nebesvarbu.Uz valandos skambinsiu kiek apsivaisino.Nervuojuosi jau  blush2.gif

Laikau kumštukus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 02 05, 11:21)
...Uz valandos skambinsiu kiek apsivaisino.Nervuojuosi jau  blush2.gif


viskas bus OK mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darviena: 05 vasario 2007 - 10:32
Dekui mergaites uz palaikyma, laukiu nesulaukiu rezultatu rolleyes.gif O ko man klausti? Kiek apsivaisino ir viskas, o jei pradesiu klausineti apie lasteles kazin ar pasakys ka nors? Ai, klausimu milijonas ax.gif
Atsakyti