Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(PETI @ 2007 02 03, 16:44)
Norejau kovo men, bet visur skaitau, kad iki gimtadienio negalima nieko naujo planuoti, nes laikas iki gimtadieno senu darbu uzbaigimas ir poilsis. Bet jeigu mastant, kad si darba dirbu jau penkti metai, gal tai ir butu seno darbo uzbaigimas g.gif
Tiksliai nezinau, bet Devina minejo, kad E.T nebus KMUK, o as einu i VK.
Reikes tiksliau Devinos uzklausti g.gif


Taip Peti, man ji minėjo kad V.K ji dirbs smile.gif aš jai dar skambinsiu pirmadieni tai parašysiu tiksliai mirksiukas.gif Peti bet kaip tau idomiai su tomis shemomis, man tai pirma buvo trumpa shema, antra ilga, o trečia gyd parinko kuri man buvo geresnė, tai parinko ilgają ir apie pasiūlyma pasirinkti shema nebuvo nei kalbos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo devina: 03 vasario 2007 - 19:52
QUOTE(Diletantas @ 2007 02 03, 17:56)
Sakyčiau išradinga...
Jei ne paslaptis: kiek laiko (dienų sk.) truko stimuliacija Gonaliu, lyginant su kitomis schemomis ?

Jei šis klausimas skirtas man, tai palyginus su kitom schemom trumpiausiai smile.gif
I IVF su Puregonu 14 ar tai 15 dienų... II IVF Gonaliu 13 dienų, paskutinis 12 dienų Gonaliu.
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2007 02 03, 23:25)
Jei šis klausimas skirtas man, tai palyginus su kitom schemom trumpiausiai smile.gif
I IVF su Puregonu 14 ar tai 15 dienų... II IVF Gonaliu 13 dienų, paskutinis 12 dienų Gonaliu.


Dabar jau įsivaizduoju, kaip visos pacientės pradės prašyti tos sėkmingosios schemos lotuliukas.gif

Ralija wub.gif , labai tave užjaučiu, žinau, ką reiškia tas jausmas... kai vėl viską reikia pradėti iš naujo... verysad.gif
Atsakyti
O nereikia nieko prašyti doh.gif tai kas buvo sėkminga man kitai gali būti visiška nesėkmė.... Tuo labiau , kad kaip supratau, su šia schema didelė galimos hiperstimuliacijos tikimybė verysad.gif
Aprašiau schemą dėlto, kad ji mažai kam žinoma pastoviai sulaukdavau klausimų kas kaip... Nemanau, kad ji kažkuo "stebuklinga" tongue.gif
Labiau savo gydytojais reikėtų pasitiketi, ir jų parinkta gydymo schema, o ne neužsimti savęs gydymu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Medeina @ 2007 02 03, 20:36)
tongue.gif nu ir aš perskaičiau, kad iki gimtadienio geriau nieko nesiimt blush2.gif , o gimtadienis beveik kovo vidury smile.gif ..galėčiau, tai daryčiau tuoj pat mirksiukas.gif .Taip kad nežinau kuriuo metu startuosiu, bet kad greitai-tai faktas.Ir visa tai Frane dėka 4u.gif (tikiuosi ji perskaitys ir supras apie ką aš kalbu  oro_buckis.gif )


Su artejanciu gimtadieniu, Medeina,
Mano gimtadienis tai kovo pradzoje. Tai ir galvoju, kada daryti: pries, po, ar vietoj to? g.gif

Papildyta:
QUOTE(devina @ 2007 02 03, 21:44)
Taip Peti, man ji minėjo kad V.K ji dirbs smile.gif aš jai dar skambinsiu pirmadieni tai parašysiu tiksliai mirksiukas.gif Peti bet kaip tau idomiai su tomis shemomis, man tai pirma buvo trumpa shema, antra ilga, o trečia gyd parinko kuri man buvo geresnė, tai parinko ilgają ir apie pasiūlyma pasirinkti shema nebuvo nei kalbos g.gif


Aciu, Devina, uz informacija,
Pas mane viskas idomiai. Nes man viskas tinka ir buna pradzioje kaip medicininiame vadovelyje, bet..... verysad.gif Nes pas mane viskas o.k.

Vilmute, o kokiom dozem Gonalis? Ir dar, jei dar neuzknisom su klausimais, piniginiu atzvilgiu, kiek tai kainavo? Nors pas mus, tai, brangiausiai kainuoja Gonalis ir del to, kad daroma ICSI doh.gif
Atsakyti
[quote=PETI,2007 02 04, 17:15]
Su artejanciu gimtadieniu, Medeina,
Mano gimtadienis tai kovo pradzoje. Tai ir galvoju, kada daryti: pries, po, ar vietoj to? g.gif

Sveika, Peti, aš taip pat girdėjau, kad prieš gimtadienį geriau nieko nedaryti, kad po gimtadienio žmogus įgauna naujų jėgų, bet ar tuo tikėti ar ne kiekvieno asmeninis reikalas. Mano gimtadienis taip pat ne už kalnų, tiesą sakant už savaitės, aš nusprendžiau, kad procedūrinciuosi po gimtadienio, tik dar tiksliai nenusprendžiau kada. Reikia apsilankyti pas gydytoją ir nuspręsti.
Dar skaičiau, kad kovas sudėtingas užtemimų metas (bus du užtemimai) kurie turės neigiamos įtakos.
Bet mums reikia tikėti savo sėkme ir viskas bus gerai, noriu, kad mums visoms galų gale pasisektų smile.gif taip ir bus, pamatysite smile.gif
Atsakyti
ralija, console.gif labai labai gaila verysad.gif

Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2007 02 03, 15:34)
Pas mane gal galima būtų sakyti , kad problema buvo tame- nedaug folikulų išgautų su gan nemažom dozėm vaistų, ir embrionų kokybė verysad.gif  Nors vyro grikiukai  thumbup.gif
Palyginimui:
I IVF- ilga schema: 9 folikulai, iš jų 7 kiaušialąstės, tik trys 2 ląstelių abejotinos kokybės embrionai verysad.gif
II IVF- trumpa schema: 8 folikulai, 6 kiaušialąstės, vienas embionas keturių ląstelių, du dviejų, bet kokybė vėl nekokia...
III IVF- Crash schema: 8 folikulai, 8 kiaušialąstės, ir aštuoni embrionai bigsmile.gif, trys iš jų keturių ląstelių superinės kokybės, likusieji dviejų ląstelių, daugelio iš jų kokybė labai neprasta. smile.gif
Taip , kad mano atveju parinkta retai taikoma schema pasitvirtino visu 100 proc. wub.gif
Tiesa dar turėjau labai gerą medikamentinį palaikymą po įsodinimo ax.gif

Pas mane 16 kiausialasciu, ryt bus aisku kiek sveiku, isodinimas po 3 dienu jei viskas gerai.O keliu turi buti lasteliu, kad skaitytusi geri? g.gif
Atsakyti
QUOTE(PETI @ 2007 02 04, 16:15)
Vilmute, o kokiom dozem Gonalis? Ir dar, jei dar neuzknisom su klausimais, piniginiu atzvilgiu, kiek tai kainavo? Nors pas mus, tai, brangiausiai kainuoja Gonalis ir del to, kad daroma ICSI doh.gif

Ir per pirmą ir per antrą IVF leidausi po 225. Visiems vaistam abu kartus išeidavo kažkur nuo 4 iki 4,5 tūks.Lt

QUOTE(philipuks @ 2007 02 04, 19:47)
Pas mane 16 kiausialasciu, ryt bus aisku kiek sveiku, isodinimas po 3 dienu jei viskas gerai.O keliu turi buti lasteliu, kad skaitytusi geri? g.gif

Geras rezultatas thumbup.gif
Gal norėjai pasakyti , kad ryt bus aiųku kiek apsivaisino mirksiukas.gif
Trijų dienų embrioniukai jau turėtų būti kažkur 6 ląstelių g.gif Bet gal mergaitės daugiau pakomentuos ax.gif Kažkaip nesu susidūrusi su įsodimu 3-čią dieną blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilma J.: 04 vasario 2007 - 20:19
QUOTE(Vilma J. @ 2007 02 04, 21:19)
Ir per pirmą ir per antrą IVF leidausi po 225. Visiems vaistam abu kartus išeidavo  kažkur nuo 4  iki 4,5 tūks.Lt
Geras rezultatas thumbup.gif
Gal norėjai pasakyti , kad ryt bus aiųku kiek apsivaisino mirksiukas.gif
Trijų dienų embrioniukai jau turėtų būti kažkur 6 ląstelių g.gif  Bet gal mergaitės daugiau pakomentuos ax.gif Kažkaip nesu susidūrusi su įsodimu 3-čią dieną blush2.gif

Jo, ryt pasiskambinsiu pasiklausti kiek apsivaisino.O cia geriau ar blogiau, kad trecia diena isodina g.gif
Papildyta:
Labai brangus tas crinone, 15 dienu 240 lt.Gal jei jo reiks ilgiau galima vaistinese nusipirkti, juk nuolaidos eurovaistinese buna g.gif O man vaistams tai tik 1800 reikejo, tai kiek matau visai nedaug g.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 02 04, 20:30)
Jo, ryt pasiskambinsiu pasiklausti  kiek apsivaisino.O cia geriau ar blogiau, kad trecia diena isodina  g.gif
Papildyta:
Labai brangus tas crinone, 15 dienu 240 lt.Gal jei jo reiks ilgiau galima vaistinese nusipirkti, juk nuolaidos eurovaistinese buna  g.gif O man vaistams tai tik 1800 reikejo, tai kiek matau visai nedaug  g.gif

Philipuks, jei gydytoja taip nusprendė tai vadinasi geriau mirksiukas.gif
1800 Lt.- čia saulėgrąžos, kaip matai, palyginus su tuo kiek merginos išleidžia smile.gif O dėl crinone pirkimo eurovaistinėje -kažkaip abejoju ar jo ten būna g.gif Jei jau pavyks nestuke.gif patapti, tai jau nusiteik po tokią sumelę kas 15 dienų pakloti verysad.gif
Atsakyti
sveikos, paskaitinejau sita tema, nes ir manes laukia IVF. nors dar darysim pora IUI. bet jau ruosius sekanciam etapui

supratau, kad Vilmute J tau pasiseke, pagriebti sekme uz uodegos, labai dziaugiuos ir sveikinu! o kaip tavo sveikatele? dirbi?

pamaciau panasiu vardu Medeina yra uzsiregistravusi, gal nesupainiosit musu ax.gif

dideles sekmes visoms!
Atsakyti