Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Pas mane gal galima būtų sakyti , kad problema buvo tame- nedaug folikulų išgautų su gan nemažom dozėm vaistų, ir embrionų kokybė verysad.gif Nors vyro grikiukai thumbup.gif
Palyginimui:
I IVF- ilga schema: 9 folikulai, iš jų 7 kiaušialąstės, tik trys 2 ląstelių abejotinos kokybės embrionai verysad.gif
II IVF- trumpa schema: 8 folikulai, 6 kiaušialąstės, vienas embionas keturių ląstelių, du dviejų, bet kokybė vėl nekokia...
III IVF- Crash schema: 8 folikulai, 8 kiaušialąstės, ir aštuoni embrionai bigsmile.gif, trys iš jų keturių ląstelių superinės kokybės, likusieji dviejų ląstelių, daugelio iš jų kokybė labai neprasta. smile.gif
Taip , kad mano atveju parinkta retai taikoma schema pasitvirtino visu 100 proc. wub.gif
Tiesa dar turėjau labai gerą medikamentinį palaikymą po įsodinimo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilma J.: 03 vasario 2007 - 14:37

Papildyta:
VilmaJ, man - atvirksciai pirma - trumpa, paskui ilga, paskui vel ilga. Bet ka nors spresti galejom tik is paskutinio karto, nes pirmi 2 buvo visiska anomalija, ar cia mano organizmas nieko nesuprato, ar as paskutinius vaistus kazkaip ne tada panaudojau, kad neturejau pilnu folikulu g.gif Tai dabar esu blaskymesi doh.gif
[/quote]

Peti o pas ką tu gydais, jei ne paslaptis? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2007 02 03, 16:34)
Pas mane gal galima būtų sakyti , kad problema buvo tame- nedaug folikulų išgautų su gan nemažom dozėm vaistų, ir embrionų kokybė verysad.gif  Nors vyro grikiukai  thumbup.gif
Palyginimui:
I IVF- ilga schema: 9 folikulai, iš jų 7 kiaušialąstės, tik trys 2 ląstelių abejotinos kokybės embrionai verysad.gif
II IVF- trumpa schema: 8 folikulai, 6 kiaušialąstės, vienas embionas keturių ląstelių, du dviejų, bet kokybė vėl nekokia...
III IVF- Crash schema: 8 folikulai, 8 kiaušialąstės, ir aštuoni embrionai bigsmile.gif, trys iš jų keturių ląstelių superinės kokybės, likusieji dviejų ląstelių, daugelio iš jų kokybė labai neprasta. smile.gif
Taip , kad mano atveju parinkta retai taikoma schema pasitvirtino visu 100 proc. wub.gif
Tiesa dar turėjau labai gerą medikamentinį palaikymą po įsodinimo ax.gif


VilmaJ, o ka reiskia, medikamentinis palaikymas?
Bet as nemanau, kad 8-9 folikulai yra mazai g.gif
Man paskutini karta isgavo 11 kiausialasciu, bet apsivaisino tik 5-ios, kazkaip mazoka. Nors embrioniukai buvo 4-iu, 2-ju ir embriologes pasakymu l.geros kokybes. Kai suzinojau, kad HCG is 54 nukrito iki 7, paklausiau kodel. Daktares nuomone : bloga sperma....nors kitu nuomone, jei jau apsivaisino, tai toliau jau spermiuku nelabai jau galima kaltinti. Vat ir zinok zmogau, kaip yra is tikro ir kaip elgtis toliau, kad butu optimalu ir teisinga doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2007 02 03, 15:34)
Pas mane gal galima būtų sakyti , kad problema buvo tame- nedaug folikulų išgautų su gan nemažom dozėm vaistų, ir embrionų kokybė verysad.gif  Nors vyro grikiukai  thumbup.gif
Palyginimui:
I IVF- ilga schema: 9 folikulai, iš jų 7 kiaušialąstės, tik trys 2 ląstelių abejotinos kokybės embrionai verysad.gif
II IVF- trumpa schema: 8 folikulai, 6 kiaušialąstės, vienas embionas keturių ląstelių, du dviejų, bet kokybė vėl nekokia...
III IVF- Crash schema: 8 folikulai, 8 kiaušialąstės, ir aštuoni embrionai bigsmile.gif, trys iš jų keturių ląstelių superinės kokybės, likusieji dviejų ląstelių, daugelio iš jų kokybė labai neprasta. smile.gif
Taip , kad mano atveju parinkta retai taikoma schema pasitvirtino visu 100 proc. wub.gif
Tiesa dar turėjau labai gerą medikamentinį palaikymą po įsodinimo ax.gif

Sveika 4u.gif
Gal galetum issamiai isdestyti man Crash schema su visais medikamentu pavadinimais.Galima ir i az.Labai buciau dekinga aciuks.gif
Atsakyti
[quote=simbute,2007 02 03, 17:03]
Papildyta:
VilmaJ, man - atvirksciai pirma - trumpa, paskui ilga, paskui vel ilga. Bet ka nors spresti galejom tik is paskutinio karto, nes pirmi 2 buvo visiska anomalija, ar cia mano organizmas nieko nesuprato, ar as paskutinius vaistus kazkaip ne tada panaudojau, kad neturejau pilnu folikulu g.gif Tai dabar esu blaskymesi doh.gif
[/quote]

Peti o pas ką tu gydais, jei ne paslaptis? mirksiukas.gif
[/quote]

Simbute,

pas Egle Tv. Kaune

Papildyta:
QUOTE(kristutex @ 2007 02 03, 17:08)
Sveika 4u.gif
Gal galetum issamiai isdestyti man Crash schema su visais medikamentu pavadinimais.Galima ir i az.Labai buciau dekinga aciuks.gif


VilmaJ, jei nesunku ir rasysi Kristutex, tuo paciu vargeliu imesk ir man, busiu labai dekinga wub.gif
Atsakyti
PETI, kada planuoji g.gif Kažkur skaičiau, kad Tv. vasarį-kovą nebus g.gif Tik balandį ohmy.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2007 02 03, 17:35)
PETI, kada planuoji g.gif Kažkur skaičiau, kad Tv. vasarį-kovą nebus g.gif Tik balandį ohmy.gif


Norejau kovo men, bet visur skaitau, kad iki gimtadienio negalima nieko naujo planuoti, nes laikas iki gimtadieno senu darbu uzbaigimas ir poilsis. Bet jeigu mastant, kad si darba dirbu jau penkti metai, gal tai ir butu seno darbo uzbaigimas g.gif
Tiksliai nezinau, bet Devina minejo, kad E.T nebus KMUK, o as einu i VK.
Reikes tiksliau Devinos uzklausti g.gif
Atsakyti
Kažkada žadėjau aprašyti Crash'ą, bet to nepadariau blush2.gif
Taigi:
Viskas prasideda nuo slopinimo 21 c.d., mano atveju buvo naudojamas Orgalutranas. Slopinama 4 dienas, tada slopinimas nutraukiamas ir laukiama mmm. Tada nuo 2-3 c.d. pradedama stimuliaciją, aš buvau stmuliuojama Gonaliu.
Artėjant prie finišo, kai folikulai pasiekia reikiamą dydį vėl įsijungia tie patys slopinamieji. Aš 4 dienas vartojau ir stimuliuojančius ir slopinamuosius. Poto folikulų sprogdinimas (mano atveju Pregnyl'iu) , punkcija ir įsodinimas.
Medimentinis palaikymas - tai visi vartojami vaistai nestuke.gif palaikymui po ET.
Aš pradėjau vartoti iškart po ET : Crinone , Dexametazoną, Pregnylį po 1/3 ampulės kas trečią dieną , Aspiriną , Estrofemą .
Atsakyti
Sakyčiau išradinga...
Jei ne paslaptis: kiek laiko (dienų sk.) truko stimuliacija Gonaliu, lyginant su kitomis schemomis ?
Atsakyti
QUOTE(PETI @ 2007 02 03, 13:44)
Norejau kovo men, bet visur skaitau, kad iki gimtadienio negalima nieko naujo planuoti, nes laikas iki gimtadieno senu darbu uzbaigimas ir poilsis.

tongue.gif nu ir aš perskaičiau, kad iki gimtadienio geriau nieko nesiimt blush2.gif , o gimtadienis beveik kovo vidury smile.gif ..galėčiau, tai daryčiau tuoj pat mirksiukas.gif .Taip kad nežinau kuriuo metu startuosiu, bet kad greitai-tai faktas.Ir visa tai Frane dėka 4u.gif (tikiuosi ji perskaitys ir supras apie ką aš kalbu oro_buckis.gif )
Atsakyti
Medeinut, kap džaugiuos už tave thumbup.gif Gal į meetą atlėksi pirmadienį?
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2007 02 03, 16:39)
Medeinut, kap džaugiuos už tave thumbup.gif Gal į meetą atlėksi pirmadienį?

doh.gif pirmadienį, ane biggrin.gif ?Einu pas kaunietes "ciekavintis" biggrin.gif
Atsakyti