Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Ralija verysad.gif wub.gif
Atsakyti
Ralija... labai labai labai gaila...
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 02 02, 21:24)
Kuo arciau ta punkcija, tuo daugiau klausimu iskyla g.gif Jaudinuosi be proto, o dar kai cia merginos paraso, kad nesekme, mane visai gniuzdo.Labai bijau, kad nebutu kas praziureta, nes antram ivf sukrapstysim tik po 4 metu pasieme kita paskola ax.gif

Aš jau tau rašiau vieną kartą, pasitikėk gydytoja Usoniene, ji mato kada reikia daryti tyrimus ir kada nebūtina. Pas tave gi viskas šaunu, embrioniukai auga visi noormalaus dydžio, kiekis taip pat šaunus. Tikėk savo sėkme ir nesijaudink, negalima taip pergyventi.
Laikykis viskas einasi puikiai smile.gif
Atsakyti
pakiles estradiolis reiskia hiperstimuliacija, hiperstimuliacija tai kaip ir komplikacija i kuria skirtingi gydytojai kitaip ir reaguoja. vieni kai kuriais atvejais atideda punkcija kiti kaip suprantu nekreipia i tai demesio


QUOTE(philipuks @ 2007 02 02, 18:02)
O jei pakiles estradiolis, blogai? g.gif



ralija...stiprybes..... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo euromergele: 03 vasario 2007 - 00:11
Liudnos naujienos, net nezinau ka pasakyti verysad.gif
Ralija, istvermes ir stiprybes tau wub.gif
Atsakyti
Ralija, gaila be galo. bet jei nepasiduosi, tikrai tau pasiseks, pamatysi. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 02 02, 22:24)
Kuo arciau ta punkcija, tuo daugiau klausimu iskyla g.gif Jaudinuosi be proto, o dar kai cia merginos paraso, kad nesekme, mane visai gniuzdo.Labai bijau, kad nebutu kas praziureta, nes antram ivf sukrapstysim tik po 4 metu pasieme kita paskola ax.gif


Philipuk wub.gif
Tikrai nepradek panikuoti anksciau laiko wub.gif Tikrai ne visiems daro tuos estradiolio tyrimus. Daktarai tikrai mato geriau visa situacija, ir tai, kas vienai tinka, kitai visiskai ne. Taip kad susikaupk ir tikek sekme, nes tik taip galima kazka pasiekti. Aisku mokyti kita visada yra lengviau doh.gif doh.gif

VilmuteJ, noriu paklausti, kaip supratau paskutini karta Tau taike trumpa schema?
Atsakyti
QUOTE(PETI @ 2007 02 03, 13:50)
VilmuteJ, noriu paklausti, kaip supratau paskutini karta Tau taike trumpa schema?

Nea schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Man taikė kombinuotą schemą Crash, tai ilgos ir trumpos schemos mišinys smile.gif
Atsakyti
doh.gif
QUOTE(Vilma J. @ 2007 02 03, 15:57)
Nea schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif
Man taikė kombinuotą schemą Crash, tai ilgos ir trumpos schemos mišinys smile.gif


O pradedama 1-a ciklo diena ar kaip ilgoji schema, pirma slopinimu? Klausiu, nes mano daktare leidzia man rinktis schema, o as net nezinau, kokia pasirinkti. Gal trumpa, kad maziau laiko butu kinkas drebint, ar ilga... g.gif
Atsakyti
PETI, leidžia rinktis g.gif O ką pataria???? Nes manau, kad schemą turi parinkti, pagal kažką tai, o nei leisti rinktis g.gif Na nebent toks atvejis, kad visiškai tas pats kokia g.gif
Atsakyti
Vat aš irgi kažkaip susimąsčiau..."leidžia rinktis...." doh.gif
Man nė karto niekas neleido rinktis g.gif
O Crash'as prasideda nuo slopinimo 21 c.d.dieną, kaip ir ilga schema.
Pirmą kartą man taikė ilgą schemą, antrą - trumpą. Kadangi nei viena nei kita nepasiteisino, bandėm trečią variantą.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2007 02 03, 16:08)
PETI, leidžia rinktis g.gif O ką pataria???? Nes manau, kad schemą turi parinkti, pagal kažką tai, o nei leisti rinktis g.gif Na nebent toks atvejis, kad visiškai tas pats kokia g.gif


Aga, manau, kad mano toks atvejis. Tinka ir tas ir tas ir vis tiek gale ssssss doh.gif
Tiesiog su gydytoja bandem sutarti geriausia varianta g.gif Tik kai is manes medike nekokia, tai doh.gif doh.gif doh.gif

Papildyta:
QUOTE(Vilma J. @ 2007 02 03, 16:13)
Vat aš irgi kažkaip susimąsčiau..."leidžia rinktis...." doh.gif
Man nė karto niekas neleido rinktis g.gif
O Crash'as prasideda nuo slopinimo 21 c.d.dieną, kaip ir ilga schema.
Pirmą kartą man taikė ilgą schemą, antrą - trumpą. Kadangi nei viena nei kita nepasiteisino, bandėm trečią variantą.


VilmaJ, man - atvirksciai pirma - trumpa, paskui ilga, paskui vel ilga. Bet ka nors spresti galejom tik is paskutinio karto, nes pirmi 2 buvo visiska anomalija, ar cia mano organizmas nieko nesuprato, ar as paskutinius vaistus kazkaip ne tada panaudojau, kad neturejau pilnu folikulu g.gif Tai dabar esu blaskymesi doh.gif
Atsakyti