Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

ralija, Labai gaila. Laikykis mergyt! verysad.gif
Atsakyti
Man tai niekas ne nesake, kad dar reikia estradiolio tyrimus pasidaryti.Data nustate punkcijai ir viskas g.gif
Papildyta:
QUOTE(ralija @ 2007 02 02, 18:53)
Sveikutės,
štai ir aš prisiduodu: HCG tik 0.1. Taigi kaip bebūtų gaila, pas mane nebuvo ne nėštumo kvapo. Šiandien jaučiuosi jau geriau, kraujavau jau vakar tik crinone neleidžia normaliom mėnesinėm prasidėti: dabar toks juodas, žele pavidalo kraujas. Vakar tai gulėjau lovoje ir apverkiau savo apgailėtiną padėtį. Turime dar 9 užšaldytus embrionus, taigi ruošiuosi juos susidėti (aišku ne visus 9  smile.gif ) . Ačiū visoms už palaikymą  4u.gif  ir linkiu visoms moterytėms gerų rezultatų ir didelės sėkmės.

Laikykis console.gif Jei man taip bus, gal numirsiu is skausmo sad.gif
Atsakyti
Ralija, užjaučiu verysad.gif
Atsakyti
Ralija console.gif
Atsakyti
Ralija, labai gaila sad.gif pažystamas jausmas.
Žinok tik laikas gydo žaizdas, viskas praeis, užsimirš.
Nenusimink labai, linkiu, kad su šaldytais embrioniukais tau pavyktų smile.gif
Mums tikrai pasiseks, pamatysi, laikykis mergyt.
Atsakyti
Ralija, wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ralija @ 2007 02 02, 19:53)
Sveikutės,
štai ir aš prisiduodu: HCG tik 0.1. Taigi kaip bebūtų gaila, pas mane nebuvo ne nėštumo kvapo. Šiandien jaučiuosi jau geriau, kraujavau jau vakar tik crinone neleidžia normaliom mėnesinėm prasidėti: dabar toks juodas, žele pavidalo kraujas.


Ralija, wub.gif
Sunku ka nos ir pasakyti, tiesiog labai pazistamas scenarijus, laikykis mazute wub.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 02 02, 18:12)
Man tai niekas ne nesake, kad dar reikia estradiolio tyrimus pasidaryti.Data nustate punkcijai ir viskas  g.gif

tai kartais ir nebūtina daryti, čia jau nuo gydytojo priklauso, aš tai pas K kai stimuliuojuos tai vis darau, bet U sako, kad nebūtina daryti ir taip aišku, kad man vis hiperstimuliacija, taigi jei tau neliepe, tai ir nesuk galvos mirksiukas.gif



ralija
labai, labai užjaučiu tave wub.gif
būk stipri ir nepasiduok, mes tikrai įveiksim šitas bėdas ir būsim nestuke.gif
atkakliausi visada laimi wub.gif
Atsakyti
Aš irgi šiandien skambinau sužinot pažįstamos HCG, toks pat buvo, sunku buvo pasakyt jai sad.gif ...
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2007 02 02, 21:12)
tai kartais ir nebūtina daryti, čia jau nuo gydytojo priklauso, aš tai pas K kai stimuliuojuos tai vis darau, bet U sako, kad nebūtina daryti ir taip aišku, kad man vis hiperstimuliacija, taigi jei tau neliepe, tai ir nesuk galvos mirksiukas.gif
ralija
labai, labai užjaučiu tave wub.gif
būk stipri ir nepasiduok, mes tikrai įveiksim šitas bėdas ir būsim  nestuke.gif
atkakliausi visada laimi wub.gif

As dabar kazkaip pasiskaiciau istoriju, kad visos pries punkcija dar estradioli pasitikrina, tai neramu pasidare. Paklause kaip jauciuosi, echospopu paziurejo ir paskyre punkcijos diena. Visai susibalamutinau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 02 02, 20:17)
As dabar kazkaip pasiskaiciau istoriju, kad visos pries punkcija dar estradioli pasitikrina, tai neramu pasidare. Paklause kaip jauciuosi, echospopu paziurejo ir paskyre punkcijos diena. Visai susibalamutinau schmoll.gif

nu tikrai nesinervink ir tikrai nevisos daro estradiolį, blogai paskaitei matyt
o ir ką tas estradiolio atsakymas tau duos, nieko pakeisti juk negalima jei ir perdaug bus, tik dėl informatyvumo
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2007 02 02, 21:21)
nu tikrai nesinervink ir tikrai nevisos daro estradiolį, blogai paskaitei matyt
o ir ką tas estradiolio atsakymas tau duos, nieko pakeisti juk negalima jei ir perdaug bus, tik dėl informatyvumo

Kuo arciau ta punkcija, tuo daugiau klausimu iskyla g.gif Jaudinuosi be proto, o dar kai cia merginos paraso, kad nesekme, mane visai gniuzdo.Labai bijau, kad nebutu kas praziureta, nes antram ivf sukrapstysim tik po 4 metu pasieme kita paskola ax.gif
Atsakyti