Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

na skaudanti krutine pries punkcija, reiskia kad estradiolis pakiles (ane, merginos?). o adatos dabar reikes tik nestumui nustatyti smile.gif

QUOTE(philipuks @ 2007 02 01, 20:09)
O kazin kaip jums buvo, labai skauda krutine, ne prisiliesti negaliu.Pamirsau paklausti ar taip turi buti  g.gif

Atsakyti
QUOTE(sidabriukas @ 2007 02 01, 22:08)
bendrai apie visus, skatinamuosius, slopinamuosius blush2.gif  ax.gif kur skiria pries IVF ax.gif  4u.gif


speju, kad kiekvienai skirtingai 4u.gif As ruosiuosi treciam IVF'ui, ir si karta kol kas nejauciu nieko, gal tik kazkiek pradeda temti pilvo sonuose, bet tai del priaugusiu folikulu . Jokio pykinimo nera, galvos svaigimo si kart taip pat nera. I stimuliacijos pabaiga, pirma kart buvo labai blogai - siaubingai pute pilva, ko rezultatas buvo -hiperstimuliacija (didelis skauskmas ir diskomfortas judeti). Antra karta hiperstimuliacijos nebuvo ir pilvo putimas nebuvo toks stiprus. Vienu zodziu, man asmensiskai savijauta nepasikete (a tiesa, apetitas kaip pas krokodila atsirado smile.gif..ir siaip nesiskundziu apetitu, bet per IVF'o ciklus - ypatingai. Rezultatas + pora kg rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2007 02 01, 21:15)
speju, kad kiekvienai skirtingai  4u.gif As ruosiuosi treciam IVF'ui, ir si karta kol kas nejauciu nieko, gal tik kazkiek pradeda temti pilvo sonuose, bet tai del priaugusiu folikulu . Jokio pykinimo nera, galvos svaigimo si kart taip pat nera. I stimuliacijos pabaiga, pirma kart buvo labai blogai - siaubingai pute pilva, ko rezultatas buvo -hiperstimuliacija (didelis skauskmas ir diskomfortas judeti). Antra karta hiperstimuliacijos nebuvo ir pilvo putimas nebuvo toks stiprus. Vienu zodziu, man asmensiskai savijauta nepasikete (a tiesa, apetitas kaip pas krokodila atsirado smile.gif..ir siaip nesiskundziu apetitu, bet per IVF'o ciklus - ypatingai. Rezultatas + pora kg  rolleyes.gif

ačiuks 4u.gif nu aš pabėgu, su drauge maunam i bariuką atsipalaiduoti po egzo drinks_cheers.gif
gero vakariuko visoms 4u.gif
p.s. Darviena laikau kumštukus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 02 01, 22:10)
na skaudanti krutine pries punkcija, reiskia kad estradiolis pakiles (ane, merginos?). o adatos dabar reikes tik nestumui nustatyti smile.gif



jo jo, dar krutine skaudi buna blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(sidabriukas @ 2007 02 01, 22:20)
ačiuks 4u.gif nu aš pabėgu, su drauge maunam i bariuką atsipalaiduoti po egzo drinks_cheers.gif
gero vakariuko visoms 4u.gif
p.s. Darviena laikau kumštukus mirksiukas.gif


Aciu mirksiukas.gif
Papildyta:
Mergaites, gal kas zinot kaip Laukiukui sekasi? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darviena: 01 vasario 2007 - 21:28
QUOTE(Chiara @ 2007 02 01, 09:22)
Buenos dios, Nakvishochka!
Sezonas baigesi, svarkelis kabo spintoje  lotuliukas.gif
Vakar apziurejau -  nestuke.gif  per mazas. Teks man sunesioti.

Buenos noches, querida smile.gif

Aš čia paskaičiavau, kad jei jau ir užsipilvūzysiu, tai dar vasarą aš į jį itilpsiu ... gal... jeigu 2-3 iškarto nepagausiu g.gif
Taip, kad - neperežyvaij. Mes nugalėsim! Tik reikia sugalvoti ką nugalėti g.gif
Man liko.... 3-4 dienos ramaus gyvenimo ... ir klausimas, mujeres, a slidinėti galima lengvai? Ne kalnais, miškais ir lygumom... nu nors tiek savo atostogas praskaidrinti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2007 02 01, 22:57)
Buenos noches, querida smile.gif

Aš čia paskaičiavau, kad jei jau ir užsipilvūzysiu, tai dar vasarą aš į jį itilpsiu ... gal... jeigu 2-3 iškarto nepagausiu g.gif
Taip, kad - neperežyvaij. Mes nugalėsim! Tik reikia sugalvoti ką nugalėti g.gif
Man liko.... 3-4 dienos ramaus gyvenimo ... ir klausimas, mujeres, a slidinėti galima lengvai? Ne kalnais, miškais ir lygumom... nu nors tiek savo atostogas praskaidrinti ax.gif

O tai kuriame "veiksmo" etape nori slidineti?
Is tiesu, gal bet kuriame galima, jeigu ne Olimpinems zaidynems ruosiesi. "Paetepuosi" nuo kavines iki kavines, su kokiais 4 pasedejimair ir arbatos pagerimais - gal ir nieko blogo...
Gal tik truputeli baisu, kad koks prisinarkasines snieglentininkas ar taip koks lochas nenumustu. Bet cia gal man tik taip pastoviai sekasi.
Atsakyti
Aha tikrai idomu kaip Laukiukas g.gif prisiduok mergyt, nekankink mūsų blush2.gif

Atsakyti
Ralija, laikom uz tave visas galunes......
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 02 01, 22:10)
na skaudanti krutine pries punkcija, reiskia kad estradiolis pakiles (ane, merginos?). o adatos dabar reikes tik nestumui nustatyti smile.gif

O jei pakiles estradiolis, blogai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 02 02, 17:02)
O jei pakiles estradiolis, blogai? g.gif

žiūrint kiek jis pakilęs, jei labai daug, tai reiškia hiperstimuliaciją, man per IVF buvo virš 25000, tai jau tikrai daug, bet krūtinė tai man visai mažai jautri buvo, taigi manau iš jautrios krūtinės neverta spręsti apie padidėjusį estradiolį, tai gali parodyti tyrimas, ar jei labai daug folikulų, tai ir taip aišku, kad užkilęs estradiolis
Atsakyti
Sveikutės,
štai ir aš prisiduodu: HCG tik 0.1. Taigi kaip bebūtų gaila, pas mane nebuvo ne nėštumo kvapo. Šiandien jaučiuosi jau geriau, kraujavau jau vakar tik crinone neleidžia normaliom mėnesinėm prasidėti: dabar toks juodas, žele pavidalo kraujas. Vakar tai gulėjau lovoje ir apverkiau savo apgailėtiną padėtį. Turime dar 9 užšaldytus embrionus, taigi ruošiuosi juos susidėti (aišku ne visus 9 smile.gif ) . Ačiū visoms už palaikymą 4u.gif ir linkiu visoms moterytėms gerų rezultatų ir didelės sėkmės.
Atsakyti
ralija wub.gif
Atsakyti