Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Darla @ 2007 01 09, 22:39)
Jei tu leisiesi 7 dienas po 150,tai tau reikės 1050. Kažką jau čia supainiojai g.gif  Tu turi tik 225. g.gif

Na, gal neaiskiai parasiau ax.gif Vienas piestukas po 150, kitas po 75 sudozuotas. Bet bendroje sumoje dienos doze 7 dienom yra po 150. Tai bendrai 1050 gaunasi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2007 01 09, 21:43)
Vat ir aš taip pat supratau g.gif  Galvojau , čia gal man vienai vaidenasi doh.gif


Aš net skaičiavimo mašinėle skaičiavau lotuliukas.gif

Nakviša, thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2007 01 09, 22:37)
Jooo sakyčiau labai pigiai nori "prasisukti" ax.gif 7000 - tikrai labai nedaug, tuo labaiu, kad be Gonalio dar reikės slopinančių, Pregnylio (na jis ne labai brangus), o po ET dar ir Crinone. Pastarojo jei viskas OK reiks berods iki 12 savaičių (pagal VK praktiką), t.y. dar kas dvi savaites po 200-250 Lt.
Ot prigąsdinau doh.gif  Bet tokia realybė verysad.gif  Geriau būt pasiruošus brangiausiam atvejui, o išleisti mažiausiai bigsmile.gif
Papildyta:

Dėl schemos , tai nei čia ilga, nei trumpa, na ir ne Crash g.gif Gal mergaitės daugiau ką papasakos..
Dėl vaistų, išvis nieko nesupratau doh.gif  Pas tave pieštukas ar atskirai švirkštai?

Pas mane piestukas, vyrui aiskino kaip sukti ir kiek leisti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 01 09, 21:45)
Na, gal neaiskiai parasiau ax.gif Vienas piestukas  po 150, kitas po 75 sudozuotas. Bet bendroje sumoje dienos doze 7 dienom yra po 150. Tai bendrai 1050 gaunasi ax.gif


Na tada jau ir man aišku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 01 09, 21:45)
Na, gal neaiskiai parasiau ax.gif Vienas piestukas  po 150, kitas po 75 sudozuotas. Bet bendroje sumoje dienos doze 7 dienom yra po 150. Tai bendrai 1050 gaunasi ax.gif


Kaip gali būti sudozuotas g.gif Taigi kiek reikia tiek ir nusistatai dozę....Kažko aš čia nesuprantu schmoll.gif Sakyčiau labai labai daug sumokėjai už 1050- 1800 Lt doh.gif
QUOTE(Darla @ 2007 01 09, 21:46)
Aš net skaičiavimo mašinėle skaičiavau lotuliukas.gif

lotuliukas.gif Na, dar man neprireikė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2007 01 09, 22:38)
Nu pasislinkite laukančios eilės prie durų.
Vasario 5 dieną žemas startas pas U.

Diedas šiandiena pasidarė paskutinius tyrymus, lyg ir gydymas nepaliko jokių pašalinių reiškinių. Tik vat, kaip tyčia, mano atostogos sutampa su tomis 2 laukimo savaitėmis (garbėz žodiz neplanuotai).

O aš jau svajoju kaip sedėsiu darbe ir badysiuos vakarais  ax.gif  Pirmą kartą gyvenime svajoju apie adatas ir vaistų leidimąsį. blink.gif Visai mano fantazija iškyrpo  unsure.gif

Psio, merginos, dingstu again. Gero vakaro, važiuoju namo. 4u.gif

Dideliausios sekmes good.gif, mano startas nusimato 9 vasario.Tikiuosi, kad bus ok.gif
Atsakyti
Nakviša thumbup.gif džiaugiuosi už tavę, linkiu didelės sekmės, laikysiu stipriai suspaudus kumštukus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2007 01 09, 22:51)
Kaip gali būti sudozuotas g.gif  Taigi kiek reikia tiek ir nusistatai dozę....Kažko aš čia nesuprantu schmoll.gif  Sakyčiau labai labai daug sumokėjai už 1050- 1800 Lt doh.gif

lotuliukas.gif Na, dar man neprireikė smile.gif

Kartu su diferelinu sumokejau 1810. Brangiai g.gif Cia klinikoje pirkau. O piestukai taip, kiek pasuki tiek leidiesi, tai tie kur po 150, paskutine norma liks 75, tada teks is 75 normos imtis. Bral, atrodo man aisku, bet matyt nemoku aiskiai paaiskinti mastau.gif
Atsakyti
Nakviša, nu blyn jau pradedu laikyt kumščius, nebandai nepastot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 01 09, 21:55)
Kartu su diferelinu sumokejau 1810. Brangiai g.gif Cia klinikoje pirkau. O piestukai taip, kiek pasuki tiek leidiesi, tai tie kur po 150, paskutine norma liks 75, tada teks is 75 normos imtis. Bral, atrodo man aisku, bet matyt nemoku aiskiai paaiskinti  mastau.gif

Pagaliau doh.gif Jei su dipherelinu tai normali kaina smile.gif
Dabar kam dar neaišku biggrin.gif - turim vieną apieštuką 900 ir vieną 75. Kadangi 900 dar visada lieka likutis 75- tai viso 1050. 1050 dalinam iš 150 dozės, gaunam vaistų 7 dienom. Išvada (jei nugrybausiu pataisykit biggrin.gif )- vaistų mažai unsure.gif Realiai dar reiks dipherelino ir Gonalio kažkur 3-5 dienom (jei labai gerai stimuliuosis, gal užteks 3). Kiek reiks pinigėlių priklausys nuo toliau paskirtos dozės, sakyčiau kad su savimi turėk dėl viso pikto dar tiek pat unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilma J.: 09 sausio 2007 - 22:06
QUOTE(Vilma J. @ 2007 01 09, 23:05)
Pagaliau doh.gif Jei su dipherelinu tai normali kaina smile.gif
Dabar kam dar neaišku biggrin.gif - turim vieną apieštuką 900 ir vieną 75. Kadangi 900 dar visada lieka likutis 75- tai viso 1050. 1050 dalinam iš 150 dozės, gaunam vaistų 7 dienom. Išvada (jei nugrybausiu pataisykit biggrin.gif )- vaistų mažai unsure.gif Realiai dar reiks dipherelino ir Gonalio kažkur 3-5 dienom (jei labai gerai stimuliuosis, gal užteks 3). Kiek reiks pinigėlių priklausys nuo toliau paskirtos dozės, sakyčiau kad su savimi turėk dėl viso pikto dar tiek pat unsure.gif

Na va, pagaliau issiaiskinom smile.gif Zodziu, dar teks pakratyti pinigine, tik kad va sekmingas tas kratymas butu ax.gif Aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
wub.gif Philipuks, nėr už ką blush2.gif Laikysim kumščius, kad nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilma J.: 09 sausio 2007 - 22:17