Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Darviena, pastumk mane i balandžio mėnesį verysad.gif Buvau pas gydytoją, pasirodo jis kovo mėnesį išvyksta, todėl niekaip neįsiteksiu schmoll.gif
O gal tai tik į gerą g.gif
Papildyta:
QUOTE(philipuks @ 2007 02 01, 19:24)
Oi mergaites, kad jusu palaikymas man tiesiai i pilvuka  nestuke.gif Laukiu nesulaukiu proceduros, net savaite atostogu pasiemiau.O kazin po isodinimo galima daug judeti ar geriau guleti  g.gif
Papildyta:

Laikykis mergyt  console.gif

Na, laukais lakstyti nepatartina, bet lovoj gulėti irgi nereikia. smile.gif Tiesiog užsiimk įprasta veikla. Nors aš tai dėl širdies ramumo stengiausi nesitampyti ir jokio rimtesnio mur mur su vyru rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asentra: 01 vasario 2007 - 18:31
QUOTE(asentra @ 2007 02 01, 20:30)
Darviena, pastumk mane i balandžio mėnesį verysad.gif Buvau pas gydytoją, pasirodo jis kovo mėnesį išvyksta, todėl niekaip neįsiteksiu schmoll.gif
O gal tai tik į gerą g.gif
Papildyta:

Na, laukais lakstyti nepatartina, bet lovoj gulėti irgi nereikia. smile.gif Tiesiog užsiimk įprasta veikla. Nors aš tai dėl širdies ramumo stengiausi nesitampyti ir jokio rimtesnio mur mur su vyru  rolleyes.gif


O koks gydytojas išvyksta?
Atsakyti
Philipuks, sėkmės 4u.gif

ralija laikykis wub.gif
Atsakyti
As ir pagalvojau ar galima smileysex.gif Jei tik pavyktu tai ir celibatui esu pasiruosusi visiems 9 menesiams rolleyes.gif
Papildyta:
Jau visa sedyne skauda nuo duriu, ryt susileidziu ovitreli, tai gal daugiau nebereikes jokiu vaistu leistis po isodinimo g.gif Gal geriamu yra.Merginos raso apie crynone, kam jis reikalingas ir kada leidziamas ar geriamas g.gif Bijau as tu adatu blush2.gif
Atsakyti
Crinone yra vaginalinės žvakutės. jokių dūriu nebereikės mirksiukas.gif
Atsakyti
Oi kaip gerai, nes as taip tu adatu nenoriu.Kai atkisu adatai tai galvoju apie leliu, kad ne taip skaudetu blush-anim-cl.gif O kazin kaip jums buvo, labai skauda krutine, ne prisiliesti negaliu.Pamirsau paklausti ar taip turi buti g.gif
Atsakyti
Norėčiau pataisyti ax.gif Crinone ne žvakutės g.gif Tai kremo pavidalo vaistukai, kurie labai patogiai įpakuoti, išsispaudžia iš aplikatoriaus mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif
QUOTE(philipuks @ 2007 02 01, 20:09)
Oi kaip gerai, nes as taip tu adatu nenoriu.Kai atkisu adatai tai galvoju apie leliu, kad ne taip skaudetu  blush-anim-cl.gif O kazin kaip jums buvo, labai skauda krutine, ne prisiliesti negaliu.Pamirsau paklausti ar taip turi buti  g.gif

taip, taip... skaudanti krūtinė, išsipūtęs pilvas, šlykšti savijauta, depresinė nuotaika, ...Visi šie "malonūs" pojūčiai rodo, kad viskas gerai smile.gif
Stenkis laikytis -juk priešaky teigiamas testas
Atsakyti
QUOTE(asentra @ 2007 02 01, 20:35)
4u.gif
taip, taip... skaudanti krūtinė, išsipūtęs pilvas, šlykšti savijauta, depresinė nuotaika, ...Visi šie "malonūs" pojūčiai rodo, kad viskas gerai smile.gif
Stenkis laikytis -juk priešaky teigiamas testas

Galetu dar nemalonesni buti, kad tik uzkibtu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 02 01, 19:41)
Galetu dar nemalonesni buti, kad tik uzkibtu  ax.gif

nu turi gi užkibti mirksiukas.gif palaikymo komandą yra, taip, kad laikom kumštukus ir ne tik uz pilvuko įsipūtimą 9 mėnesiams ax.gif lotuliukas.gif
Mergytės o kaip tie vaistukai ar labai kas nors jaučiasi nuo jų, nu kas nors blogo, pykina ar dar kas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabriukas @ 2007 02 01, 21:48)
nu turi gi užkibti mirksiukas.gif palaikymo komandą yra, taip, kad laikom kumštukus ir ne tik uz pilvuko įsipūtimą 9 mėnesiams ax.gif  lotuliukas.gif
Mergytės o kaip tie vaistukai ar labai kas nors jaučiasi nuo jų, nu kas nors blogo, pykina ar dar kas blush2.gif


Sidabriuk, apie kokius vaistukus klausi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2007 02 01, 20:57)
Sidabriuk, apie kokius vaistukus klausi? ax.gif

bendrai apie visus, skatinamuosius, slopinamuosius blush2.gif ax.gif kur skiria pries IVF ax.gif 4u.gif
Atsakyti