Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Dziaugiuosi ir as labai gera pradzia.Tai pirmas geras dalykas kuri isgirdau per 4 metus rolleyes.gif Dar kad pasisektu, tai visai butu laime begaline cool.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 01 29, 13:54)
biggrin.gif  ir as noreciau ne ka maziau zinoti  biggrin.gif  nu siai dienai turim 29 mln/ml  (44 mln visam ejakuliate) ...uffff...leukocitu sake 1,2 regejimo lauke ..... kolkas neblogai palygint su praeitim (tpfu tpfu tpfu),



Sveika, Euromergele,

geras rezultatas 4u.gif
"Pašnibždėk" prašau, o kiek buvo prieš tai (t.y. prieš MB kankinimą visokiais preparatais) ? biggrin.gif
Aš kaip vėžlys ropoju iš paskos. doh.gif Jei tikrai tas Speman padeda, tai ir mums reikėtų pabandyti, nes dar kartą startuoti su tokiu pačiu "grikiuku" kiekiu, tikriausiai, kaip plikom rankom į mūšio lauką... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(philipuks @ 2007 02 01, 12:18)
Nu va, noriu pasigirti, bet ne persigirti rolleyes.gif Abiejose kiausidese po 10 folikulu, visi geri. Punkcija jau uz keliu dienu, tikiuosi, kad ir toliau viskas sekmingai seksis  biggrin.gif


oko kaip šaunu 4u.gif
taip ir toliau wub.gif
Atsakyti
Philipuks thumbup.gif wub.gif Labai gera pradžia wub.gif
Atsakyti
Euromergele, magi, smagių ir sėkmingų jums startų. 4u.gif

o jau startavusiosm sėkmės ir ramybės. ax.gif
Atsakyti
Nu va man dar tik 11 d po įsodinimo, o jau šiandien pasirodė kraujo: ryte su krinonu tamsiai rudas, o dabar po pietų normalaus kraujo sad.gif
Atsakyti
QUOTE(ralija @ 2007 02 01, 12:55)
Nu va man dar tik 11 d po įsodinimo, o jau šiandien pasirodė kraujo: ryte su krinonu tamsiai rudas, o dabar po pietų normalaus kraujo  sad.gif


Ralija, palauk dar nepanikuok. Jei nepastoviai kraujuoji, dar nieko nereiškia.
Atsakyti
Philipuk thumbup.gif , lauksim geros pabaigos wub.gif mirksiukas.gif
Ralija verysad.gif , nenukabink labai nosiuko console.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 02 01, 10:18)
Nu va, noriu pasigirti, bet ne persigirti rolleyes.gif Abiejose kiausidese po 10 folikulu, visi geri. Punkcija jau uz keliu dienu, tikiuosi, kad ir toliau viskas sekmingai seksis  biggrin.gif


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(svajukė @ 2007 02 01, 12:50)
Euromergele, magi, smagių ir sėkmingų jums startų.  4u.gif

o jau startavusiosm sėkmės ir ramybės.  ax.gif


Ačiū wub.gif

QUOTE(ralija @ 2007 02 01, 12:55)
Nu va man dar tik 11 d po įsodinimo, o jau šiandien pasirodė kraujo: ryte su krinonu tamsiai rudas, o dabar po pietų normalaus kraujo  sad.gif


verysad.gif console.gif
Atsakyti
Sveika smile.gif na buvo per paskutini IVF'a paruostos spermos 3 milijonai ir daug labai leukocitu smile.gif bet panasu, kad cia bus antibiotiku poveikis, kuriuos pulmonologe liepe gerti, nes istorija tokia, kad 2005 kai pirma kart kreipemes ir darem spermograma, vienam ml buvo 26 mln (dabar net ir uz ana geriau smile.gif ) o paskui vis mazhyn mazhyn mazhyn, kol nusiritom iki 3 mln. ar prie to prisidejo ir SPEMAN...nezinau..tyrimu tokiu nieks neatlieka smile.gif bet matyt gal irgi smile.gif

QUOTE(PETI @ 2007 02 01, 13:02)
Sveika, Euromergele,

geras rezultatas 4u.gif
"Pašnibždėk" prašau, o kiek buvo prieš tai (t.y. prieš MB kankinimą visokiais preparatais) ? biggrin.gif


svajuke smile.gif aciu wub.gif ...vardan dievo tevo..sunaus...ir sventosios.... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ralija @ 2007 02 01, 13:55)
Nu va man dar tik 11 d po įsodinimo, o jau šiandien pasirodė kraujo: ryte su krinonu tamsiai rudas, o dabar po pietų normalaus kraujo  sad.gif


jei tik siek tiek to kraujo, tai tikrai nenukabink dar nosytes wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ralija @ 2007 02 01, 14:55)
Nu va man dar tik 11 d po įsodinimo, o jau šiandien pasirodė kraujo: ryte su krinonu tamsiai rudas, o dabar po pietų normalaus kraujo  sad.gif

Ralija wub.gif
Žiauru doh.gif
Atsakyti
Oi mergaites, kad jusu palaikymas man tiesiai i pilvuka nestuke.gif Laukiu nesulaukiu proceduros, net savaite atostogu pasiemiau.O kazin po isodinimo galima daug judeti ar geriau guleti g.gif
Papildyta:
QUOTE(ralija @ 2007 02 01, 13:55)
Nu va man dar tik 11 d po įsodinimo, o jau šiandien pasirodė kraujo: ryte su krinonu tamsiai rudas, o dabar po pietų normalaus kraujo  sad.gif

Laikykis mergyt console.gif
Atsakyti