Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

lotuliukas.gif linksma butu thumbup.gif viens....du...trys...duuuuuuuuuuuuuurk biggrin.gif as visa laika leisdavausi rytais...bet shy karta ruoshiuosi kaip tik imt ir vakarais pradet leistis smile.gif ziuresim kas is to gausis smile.gif

QUOTE(Magi @ 2007 01 31, 14:53)
euromergele, galėsime susiskambinti kas vakarą ir sinchroniškai vaistus leistis  lotuliukas.gif

Atsakyti
o kazin kaip Nakvišos reikalai klostosi? g.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo euromergele: 31 sausio 2007 - 20:36
QUOTE(Mirėja @ 2007 01 30, 22:45)
Man LV sakė kad neišmeta net jei ir nemoki už saugojimą... Sako yra tokių kur jau po 8 metus laikom, nuo klinikos įkurimo, kiek suprantu. Bet kai tokių daugiau prisikaups vis vien teks jiems kažką spręst  g.gif

Beja, o LT šaldytų laikymas mokamas? Kiek kainuoja?


Sita, merginos, del tu shaldymu net neklausiant tai ka as zinau.
kiek girdejau diskusijas apie ta istatyma kad uzdrausti saldyma, tai ten viena is riziku buvo ta, kad klinikos jeigu neismeta ir niekam nesako, gali juos panaudoti negeriems tikslams...
Siulau i sita reikala ziureti rimciau.
Atsakyti
QUOTE(burokas @ 2007 01 31, 21:43)
Sita, merginos, del tu shaldymu net neklausiant tai ka as zinau.
kiek girdejau diskusijas apie ta istatyma kad uzdrausti saldyma, tai ten viena is riziku buvo ta, kad klinikos jeigu neismeta ir niekam nesako, gali juos panaudoti negeriems tikslams...
Siulau i sita reikala ziureti rimciau.



tai žinai, jei norės visada turės tų atliekamų embrionų - nu pasakys, kad apsivaisino tarkim ne dešimt, o penki - nu nepatikrinsim gi....
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 01 31, 20:35)
o kazin kaip Nakvišos reikalai klostosi?  g.gif  smile.gif

Man gerai, aš laikau šaldytuve 900 Gonalio, mokausi ispanų kalbos ir laukių atvažiuojant puseserės iš Raudondavo. Lengvai prisgerėm su diedu ir sėdim gvildenam "aktualias" šeimynines problemas :lotoliukas:
Atsakyti
ant starto linijos mindzhikuojat? smile.gif ga malonesi tu si karta savo subine atvilkt i tusofke? biggrin.gif

QUOTE(Nakviša @ 2007 02 01, 01:10)
Man gerai, aš laikau šaldytuve 900 Gonalio, mokausi ispanų kalbos ir laukių atvažiuojant puseserės iš Raudondavo. Lengvai prisgerėm su diedu ir sėdim gvildenam "aktualias" šeimynines problemas :lotoliukas:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo euromergele: 01 vasario 2007 - 00:18
QUOTE(euromergele @ 2007 02 01, 00:17)
ant starto linijos mindzhikuojat? smile.gif ga malonesi tu si karta savo subine atvilkt i tusofke?  biggrin.gif

En lunes y jueves yo hablo espanol
Atsakyti
Buenos dios, Nakvishochka!
Sezonas baigesi, svarkelis kabo spintoje lotuliukas.gif
Vakar apziurejau - nestuke.gif per mazas. Teks man sunesioti.
Atsakyti
Nu va, noriu pasigirti, bet ne persigirti rolleyes.gif Abiejose kiausidese po 10 folikulu, visi geri. Punkcija jau uz keliu dienu, tikiuosi, kad ir toliau viskas sekmingai seksis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 02 01, 11:18)
Nu va, noriu pasigirti, bet ne persigirti rolleyes.gif Abiejose kiausidese po 10 folikulu, visi geri. Punkcija jau uz keliu dienu, tikiuosi, kad ir toliau viskas sekmingai seksis  biggrin.gif

Geros naujienos 4u.gif
....gera pradzia, puse darbo mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 02 01, 11:18)
Nu va, noriu pasigirti, bet ne persigirti rolleyes.gif Abiejose kiausidese po 10 folikulu, visi geri. Punkcija jau uz keliu dienu, tikiuosi, kad ir toliau viskas sekmingai seksis  biggrin.gif


Sėkmės 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
shaunu 4u.gif


QUOTE(philipuks @ 2007 02 01, 11:18)
....Abiejose kiausidese po 10 folikulu, visi geri. ...

Atsakyti