Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(philipuks @ 2007 01 30, 19:19)
Tai embrionus saldys g.gif O tikimybe kiek skaiciau su saldytais labai nedidele.Na, bet juk tada nekankinamos kaiusides.Nezinau kaip cia reiktu pasielgti  unsure.gif


Aš tai primygtinai siūlau šaldyti. Nes nežiūrint į tai, kad pastojimo procentas su šaldytais daug maženis, aš asmeniškai pažįstų šeimą, kuri šiuo metu jau augina 3 mėn. berniuką. Pastojo su šaldytais, normaliai išnešiojo ir pagimdė thumbup.gif Nors šansai maži, bet tikrai verta pabandyti... aš tai tikrai šaldysiu ir visus šaldytus embrionus "išnaudosiu" t.y. nepriklausomai ar pastosiu ar ne, aš vis tiek bandysiu su šaldytais kada nors. Taip sakant, nepaliksiu savo potencialių vaikų likimo valiai smile.gif

O pas mane naujienso tokios. Vakar buvau pas gydytoją. Viskas pas mane tvarkoje. Vasario 9 vėl eisiu. Pradėsime ilgą schemą...

Atsakyti
hehe smile.gif as irgi einu vasario 9 diena ir panashu, kad taip pat su ilga schema startuosiu menesio pabaigoje biggrin.gif 4u.gif

slopina pas jus irgi diferelinu?

QUOTE(Magi @ 2007 01 31, 14:32)
....Viskas pas mane tvarkoje. Vasario 9 vėl eisiu. Pradėsime ilgą schemą...

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 01 31, 13:41)
hehe smile.gif as irgi einu vasario 9 diena ir panashu, kad taip pat su ilga schema startuosiu menesio pabaigoje  biggrin.gif  4u.gif

slopina pas jus irgi diferelinu?


Aha, diferelinu smile.gif

Atsakyti
Magi, o čia Lietuvoj su šaldytais?
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
oh kaip jums baltai pavydžiu, kurios jau startuos ax.gif , neapturėjus dar esu stimuliacijų, tai ir laukiu ax.gif o man lyg slopins Orgalutran, susirašiau visus vaistukus, kuriuos man skirs, bet kokią schemą taikys tai net neįsivaizduoju doh.gif dar yra laiko tai sužinosiu. Žinokit sėdžiu kaip ant adatų, nu jau taip noriu pradėti greičiau, kad uoj.... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2007 01 31, 13:44)
Magi, o čia Lietuvoj su šaldytais?

Taip, Lietuvoje. VK.

euromergele, galėsime susiskambinti kas vakarą ir sinchroniškai vaistus leistis lotuliukas.gif

Tiesa, mane šiandien pakvietė į pokalbį dėl darbo. Aš vakar nusiunčiau savo CV nieko labai nesitikėdama, o šiandien visai telefonais manęs ieškoti pradėjo, ir penktadienį jau einu į pokalbį didis.gif Mane čia buvo taip prigasdinę, kad Rusijoje kiekviena įmonė turi limitą, kiek gali įdarbinti užsieniečių, ir kad užsieniečiams sunku darbą rasti... Įtariu, jiegu priims į darbą, tai ir IVF pasiseks biggrin.gif Suku galvą ką čia dabar daryti... nes dirbti reiktų pradėti ankščiau negu sužinosiu, ar nestuke.gif
Atsakyti
Orgalutran'u ir mane slopino paskutinius du kartus smile.gif
O schema, sidabriuk, priklauso nuo kada startuosi -ar nuo 21 c.d. (tai bus ilga), ar nuo ciklo pradžios (tai bus trumpa schema) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Magi @ 2007 01 31, 13:53)
Taip, Lietuvoje. VK.

euromergele, galėsime susiskambinti kas vakarą ir sinchroniškai vaistus leistis  lotuliukas.gif

Tiesa, mane šiandien pakvietė į pokalbį dėl darbo. Aš vakar nusiunčiau savo CV nieko labai nesitikėdama, o šiandien visai telefonais manęs ieškoti pradėjo, ir penktadienį jau einu į pokalbį  didis.gif Mane čia buvo taip prigasdinę, kad Rusijoje kiekviena įmonė turi limitą, kiek gali įdarbinti užsieniečių, ir kad užsieniečiams sunku darbą rasti... Įtariu, jiegu priims į darbą, tai ir IVF pasiseks  biggrin.gif  Suku galvą ką čia dabar daryti... nes dirbti reiktų pradėti ankščiau negu sužinosiu, ar  nestuke.gif

Magi thumbup.gif , va nesitikėjai, o pakvietė, manau viskas bus thumbup.gif , dažniausiai tai viskas iš karto ir būna, ir darbas, ir nestuke.gif mirksiukas.gif labai Tau to ir linkiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Magi @ 2007 01 31, 13:53)
Įtariu, jiegu priims į darbą, tai ir IVF pasiseks  biggrin.gif  Suku galvą ką čia dabar daryti... nes dirbti reiktų pradėti ankščiau negu sužinosiu, ar  nestuke.gif

Nugi sventas naivumas ir jaunumas mirksiukas.gif
Nepriderinsi savo gyvenimo prie viso pasaulio noru. Jei jau ka, virsininkui pasakysi, kokia situacija ir kad eini i dekretines atostogas. Jis arba supras, arba ne, jo asmeninis reikalas. Bet kokiu atveju per pora menesiu tu busi pamirsta.
Atsakyti
Mes kitą savaitėlę einam apžiūrėti klinikos, kaip ten kas ir kur vyksta, viską aprodys ax.gif jaučiu ir Lt taip pat galima viską apžiūrėti, kur laiko užšaldytas snaigutes ir pan. g.gif tik va kiek kainuoja snaigučių šaldymas nežinau, reiks pasidomėti ax.gif tai jau skaičiuoju kiek čia viskas kainuos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2007 01 31, 14:10)
Nugi sventas naivumas ir jaunumas  mirksiukas.gif

Ačiū ačiū už tą nuostabų epitetą JAUNUMAS lotuliukas.gif
Atsakyti
Magi, jei priims tai clap.gif
Atsakyti