Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(paiduke @ 2007 01 30, 23:47)
VK-700 Lt
MirV kainininke rašo, kad 600 lt


Čia metams ar visam laikymo laikotarpiui?
Atsakyti
QUOTE(Mirėja @ 2007 01 30, 23:17)
Čia metams ar visam laikymo laikotarpiui?

na jei laikoma pagal kažkokius reglamentus penkis metus, tai visam tam laikotarpiui, tikrai niekas kasmet nemoka
Atsakyti
LV 5 latai (25 lt) mėnesiui.
Atsakyti
Pas mus visam laikui.
Atsakyti
QUOTE(Mirėja @ 2007 01 30, 23:17)
Čia metams ar visam laikymo laikotarpiui?


aš kažkaip visą laiką įsivaizdavau, kad čia metams g.gif
Atsakyti
as tai negaliu pasakyt kiek Vaisingumo centre kainuoja....... nzn tiksliai, neprireike..ale gal dar prireiks? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2007 01 30, 23:26)
aš kažkaip visą laiką įsivaizdavau, kad čia metams g.gif

aik jau g.gif tai jau tau greit reiks susimokėti, tai gerai, kad tu garsus žmogus, tave suras, o kaip kitus surasti, kad susimokėtų lotuliukas.gif
aš manau čia visam laikotarpiui
Atsakyti
Tikrai, visam laikui smile.gif
Atsakyti
Nu nemanau, kad metams g.gif Juk sumoki ir vsio. Vieni dedas, kiti taip ir palieka. Juk damokėt neliepia g.gif
Atsakyti
Taip..nu tikrai, kad visam laikui...iki gyvos galvos biggrin.gif lotuliukas.gif

Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

merginos, as cia gal ne i tema, bet ... kada jus miegat? g.gif cool.gif ... as tokiu laiku, kai jus rasot cia jau senai miegu ax.gif

ach, kaip noreciau ir as rupintis tuo, "ar saldyti ar nesaldyti" nail.gif ...deja, tenka galvoti "bus ka apvaisint, ar ne" sunglasses2.gif


Philipuks, koks derlius? Parasyk, kai jau busi po echo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darviena: 31 sausio 2007 - 08:10
QUOTE(paiduke @ 2007 01 30, 22:03)
visada galvojau (o dabar jau tiksliai nežinau ar taip yra), kad reikia būtinai, kad būtų O, o pas mane jos niekad nebūna, reikėtų stimuliuoti, o stimuliuojasi man sunkiai t.y. nuo mažos dozės neauga, ją padidinus, auga labai  gausiai ir to pasekoje hiperstimuliacija, o jei neišpunktuotų tai nekas būtų, oi nekas, o stimuliuojantiems reikėtų minimum 2000, tai jei su šaldytais, tai sutaupyčiau apie 3 tūkst, bet juk pačios žinom, kad rezultatyvumas su šaldytais ženkliai mažesnis

na bet aš manau tikrai dar panaudosiu šaldytus ir gal dar būsiu  nestuke.gif , bet truputį vėliau, gal atsiras kokių klijų per tą laiką biggrin.gif
Papildyta:

penkis jei neklystu g.gif


Paiduke, o tu dėl šaldytų pasiklausk. Man atrodo, kad reikia ne O, o kad gleivinė užaugtų. Tai tada užtenka tik estrofem. Ne tiek ir daug kainuoja tada. Aš aišku negarantuota, bet gali būti taip. Sužinoti verta. mirksiukas.gif
Atsakyti