Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

taigi...as du kart planavau kiek saldysiu, bet taip nei vieno kart ir neturejau galimybes pareiksti nuomones smile.gif

bus matyt po punkcijos..bet turekite savo nuomone is anksto 4u.gif o laikomi tol, kol pora nepranesa ka su jais daryti toliau..nera termino man rodos, per seminara buvo klausimas toks, bet visi tvirtino kad visi laukia ka pasakys poros, savavaliskai ju ne.......ne...... nu...supratot...

QUOTE(philipuks @ 2007 01 30, 21:54)
Neaisku dar is tikro kiek tu geruju embrioniuku bus. Teks su vyru pasikalbeti ta tema.O kiek laiko laikomi uzsaldyti embrionai  g.gif Metus, du ar daugiau?

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 01 30, 21:59)
taigi...as du kart planavau kiek saldysiu, bet taip nei vieno kart ir neturejau galimybes pareiksti nuomones smile.gif

bus matyt po punkcijos..bet turekite savo nuomone is anksto  4u.gif  o laikomi tol, kol pora nepranesa ka su jais daryti toliau..nera termino man rodos, per seminara buvo klausimas toks, bet visi tvirtino kad visi laukia ka pasakys poros, savavaliskai ju ne.......ne...... nu...supratot...

Aisku, matyt saldysim, jei tik bus ka ax.gif Gaila, kad neturejau galimybes seminare sudalyvauti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 01 30, 20:47)
paiduke, o tu nesidedi (nekoks zhodis, ane? nesidedi...) shaldytu? ...pamirshau turbut kodel...  smile.gif

visada galvojau (o dabar jau tiksliai nežinau ar taip yra), kad reikia būtinai, kad būtų O, o pas mane jos niekad nebūna, reikėtų stimuliuoti, o stimuliuojasi man sunkiai t.y. nuo mažos dozės neauga, ją padidinus, auga labai gausiai ir to pasekoje hiperstimuliacija, o jei neišpunktuotų tai nekas būtų, oi nekas, o stimuliuojantiems reikėtų minimum 2000, tai jei su šaldytais, tai sutaupyčiau apie 3 tūkst, bet juk pačios žinom, kad rezultatyvumas su šaldytais ženkliai mažesnis

na bet aš manau tikrai dar panaudosiu šaldytus ir gal dar būsiu nestuke.gif , bet truputį vėliau, gal atsiras kokių klijų per tą laiką biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(philipuks @ 2007 01 30, 20:54)
O kiek laiko laikomi uzsaldyti embrionai  g.gif Metus, du ar daugiau?

penkis jei neklystu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paiduke: 30 sausio 2007 - 21:03
Dideliausios sekmes, nes tiek iskentejus, tikrai turi buti atpildas-maziuko verksmas namie 4u.gif
Atsakyti
bet gi popieriuose nepasirashai kokiam terminui shaldai...nu bent jau musu sutartyse nebuvo terminu...

QUOTE(paiduke @ 2007 01 30, 22:03)
....penkis jei neklystu g.gif

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 01 30, 21:10)
bet gi popieriuose nepasirashai kokiam terminui shaldai...nu bent jau musu sutartyse nebuvo terminu...

nežinau iš kur aš ištaukiau tuos penkis metus, bet visada išsivaizdavau, kad penkis, o kiek ištikrųjų tai gal kas geriau žino
o sutarties aš neskaičiau jokios, tik sutikimus pasirašinėjom
Atsakyti
nu taip..sutikimai ten, bet terminu tai nebuvo smile.gif

QUOTE(paiduke @ 2007 01 30, 22:26)
...
o sutarties aš neskaičiau jokios, tik sutikimus pasirašinėjom

Atsakyti
Nu , man irgi kažkodėl užsifiksavę , kad snaigutės saugomos 5 metus ax.gif
Atsakyti
nežinau kuo, bet yra reglamentuota, kad penkis metus...bet kiek žinau ir čia yra nesusipratimų - kažkada B. pasakojo - net praėjus penkiems metams, embrionų išmesti be savininkų žinios negalima, o dažnai jų nepavyksta rasti - tada klinika iš viso nežino ką su jais daryti - išmesti negali, laikyti kaip ir taip pat negali g.gif
Atsakyti
Man LV sakė kad neišmeta net jei ir nemoki už saugojimą... Sako yra tokių kur jau po 8 metus laikom, nuo klinikos įkurimo, kiek suprantu. Bet kai tokių daugiau prisikaups vis vien teks jiems kažką spręst g.gif

Beja, o LT šaldytų laikymas mokamas? Kiek kainuoja?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirėja: 30 sausio 2007 - 22:46
QUOTE(Mirėja @ 2007 01 30, 22:45)

Beja, o LT šaldytų laikymas mokamas? Kiek kainuoja?

VK-700 Lt
MirV kainininke rašo, kad 600 lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paiduke: 30 sausio 2007 - 22:51
Asociacijos nariams M ir V šaldymas ir laikymas nemokamas.
Atsakyti