Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Daiva @ 2007 01 30, 20:01)
Philipuks, per punkciją gausi narkozę - nieko neskaudės, o per įsodinimą nieko nesijaučia smile.gif

O kaip su folikulu saldymu g.gif Ar cia visoms automatiskai tai daroma ar reikia uzsisakyti g.gif Klausimu milijonai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 01 30, 19:10)
O kaip su folikulu saldymu g.gif Ar cia visoms automatiskai tai daroma ar reikia uzsisakyti  g.gif Klausimu milijonai  ax.gif

gal embrionų šaldymų g.gif
jeigu yra ką užšaldyti tai ir užšaldys, šaldymas kainuoja 700lt
pas mane yra 12 snaigučių, nu jei pas tave embrionų bus daugiau nei trys, sakykim 7, tai tris įsodins, o negi tu tuos keturis išmesi, aišku užšaldysi, juk ir su šaldytais kartais pavyksta, girdėjau, kad vasarą gimė dvynukai iš šaldytų
Atsakyti
Tai embrionus saldys g.gif O tikimybe kiek skaiciau su saldytais labai nedidele.Na, bet juk tada nekankinamos kaiusides.Nezinau kaip cia reiktu pasielgti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 01 30, 19:19)
Tai embrionus saldys g.gif O tikimybe kiek skaiciau su saldytais labai nedidele.Na, bet juk tada nekankinamos kaiusides.Nezinau kaip cia reiktu pasielgti  unsure.gif

nu kol nepriimtas griežtas IVF įstatymas, tai šaldo embrionus
su šaldytais mažesni šansai, ir ar šaldyti ar ne, taves tikrai paklaus
Atsakyti
O kaip geriau, saldyti ar ne.Juk Paiduke turi patirties, gal patart galetum? Nes kiek skaiciau sansu nedaug su saldytais g.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 01 30, 19:28)
O kaip geriau, saldyti ar ne.Juk Paiduke turi patirties, gal patart galetum? Nes kiek skaiciau sansu nedaug su saldytais  g.gif

Philipuks, tai tik Tau spręsti- šaldyti ar ne...
Šiaip mergaitės šaldo, jei tik turi ką, aišku.
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 01 30, 19:28)
O kaip geriau, saldyti ar ne.Juk Paiduke turi patirties, gal patart galetum? Nes kiek skaiciau sansu nedaug su saldytais  g.gif

o tu išmestum? g.gif aš tai taip negalėčiau, manes kai klausia aš net neabejodama sakau TAIP, o dėl tikimybės g.gif tai šansų yra, aišku nelabai daug, bet yra ir negalėčiau išmesti savo potencialaus sūnaus ar duktės
bet čia tik mano nuomonė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paiduke: 30 sausio 2007 - 19:51
ojoj kaip sudetinga viskas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 01 30, 19:57)
ojoj kaip sudetinga viskas unsure.gif

Būtų paprasta nebūtų šio skyrelio....
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2007 01 30, 19:50)
o tu išmestum? g.gif aš tai taip negalėčiau, manes kai klausia aš net neabejodama sakau TAIP, o dėl tikimybės  g.gif tai šansų yra, aišku nelabai daug, bet yra ir negalėčiau išmesti savo potencialaus sūnaus ar duktės
bet čia tik mano nuomonė

iš mano žinutės gal panašu, kad į klausimą ar išmestum, atsakau taip, ištikrųjų turėjau omeny, kad kai klausia ar šaldysiu, sakau TAIP
tikrai negalėčiau išmesti
Atsakyti
as pasakysiu taip....tai tavo kiausialastes ir vyro spermatozoidai, tai jusu abieju embrionai, ar juos saldyti ar ne..tai jusu abieju apsisprendimo reikalas. suseskit abu ir pagalvokit ka jums reiskia embrionas, ka jums reiskia saldyti ir ka jums reiskia nesaldyti ir nuspreskit 4u.gif smile.gif

man kazkaip nekilo tokiu minchiu.... bet neturejau ka ir shaldyti..nors tiesa per pirma IVF'a buvo vienas likes, bet labai silpnas..tad sprendimas jo vieno nesaldyti atejo ta pacia minute kai suzinojau situacija, o tai ivyko pries pat isodinima.

QUOTE(philipuks @ 2007 01 30, 20:28)
O kaip geriau, saldyti ar ne.Juk Paiduke turi patirties, gal patart galetum? Nes kiek skaiciau sansu nedaug su saldytais  g.gif

Papildyta:
paiduke, o tu nesidedi (nekoks zhodis, ane? nesidedi...) shaldytu? ...pamirshau turbut kodel... smile.gif

QUOTE(paiduke @ 2007 01 30, 20:14)
.....
pas mane yra 12 snaigučių, ...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo euromergele: 30 sausio 2007 - 20:43
Neaisku dar is tikro kiek tu geruju embrioniuku bus. Teks su vyru pasikalbeti ta tema.O kiek laiko laikomi uzsaldyti embrionai g.gif Metus, du ar daugiau?
Atsakyti