Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(ralija @ 2007 01 29, 17:36)
Sveikutės,
kaip faina, kad čia pas jus toks sujudimas  thumbup.gif , man vienai buvo šiek tiek liūdnoka  blush2.gif
darviena laiksiu tavo gerų rezultatų  thumbup.gif
euromergele, aš pati labai greitai numečiau rūkyti su vaistais Tabaks, visi juokėsi, kad tikrai nemesiu, nes buvau užkietėjusi rūkorė, bet pati nustebau, kaip greitai viskas pasibaigė. Taigi sėkmės tau ir tavo vyriškiui  smile.gif
Na pati jaučiuosi labai ramiai, visą savaitę turėjau atostogas. Iš pojučių tai krūtinė skausminga ir padidėjusi (kaip buvo, taip ir yra, bet prieš mėnes visada tokia, o gal kitokia... net nežinau), pilvas vis dar išpustas, matavausi BT, kol kas laikosi tarp 37.2 ir 37.1. Penktad važiuoju darytis kraujo tyrimo, nes mano gyd kita sav nebus, jei rezultatas  nestuke.gif , reikės pratęsti vaistus. Taigi bus 11d po įsodinimo. Ir aš kaip [COLOR=orange]Vilma iš jau nuo 8 stovėsiu prie via medica, ir kad per daug nesinervinti, užsirašiau į kirpyklą, nors tai nuotaiką pakels, jei reultatas bus neigiamas.  biggrin.gif

thumbup.gif laikau kumštukus ir už Tave wub.gif , mirksiukas.gif
taip pat už Darviena wub.gif Philipuka, aš dar visų gerai neatsimenu blush2.gif , bet visoms labai linkiu sėkmės ir nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabriukas @ 2007 01 29, 19:33)
thumbup.gif laikau kumštukus ir už Tave wub.gifmirksiukas.gif
taip pat už Darviena wub.gif Philipuka, aš dar visų gerai neatsimenu blush2.gif , bet visoms labai linkiu sėkmės ir  nestuke.gif  wub.gif

Aciu uz palaikyma. Laukiu nesulaukiu punkcijos, bet kazkaip nedziugu sirdy ax.gif Labai pesimistiskai nusiteikus esu schmoll.gif Jei ne vyras, visai stogas nuvaziuotu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ralija @ 2007 01 29, 18:36)
Sveikutės,
kaip faina, kad čia pas jus toks sujudimas  thumbup.gif , man vienai buvo šiek tiek liūdnoka   blush2.gif
darviena laiksiu tavo gerų rezultatų  thumbup.gif

Na pati jaučiuosi labai ramiai, visą savaitę turėjau atostogas. Iš pojučių tai krūtinė skausminga ir padidėjusi (kaip buvo, taip ir yra, bet prieš mėnes visada tokia, o gal kitokia... net nežinau), pilvas vis dar išpustas, matavausi BT, kol kas laikosi tarp 37.2 ir 37.1. Penktad važiuoju darytis kraujo tyrimo, nes mano gyd kita sav nebus, jei rezultatas  nestuke.gif , reikės pratęsti vaistus. Taigi bus 11d po įsodinimo. Ir aš kaip Vilma iš jau nuo 8 stovėsiu prie via medica, ir kad per daug nesinervinti, užsirašiau į kirpyklą, nors tai nuotaiką pakels, jei reultatas bus neigiamas.  biggrin.gif


Aciu, ralija wub.gif

nu va, viskas pas tave tvarkoj ir visaaai nebedaug liko mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(sidabriukas @ 2007 01 29, 19:33)
thumbup.gif laikau kumštukus ir už Tave wub.gifmirksiukas.gif
taip pat už Darviena wub.gif Philipuka, aš dar visų gerai neatsimenu blush2.gif , bet visoms labai linkiu sėkmės ir  nestuke.gif  wub.gif


wub.gif

Papildyta:
QUOTE(philipuks @ 2007 01 29, 21:54)
Aciu uz palaikyma. Laukiu nesulaukiu punkcijos, bet kazkaip nedziugu sirdy  ax.gif Labai pesimistiskai nusiteikus esu schmoll.gif Jei ne vyras, visai stogas nuvaziuotu blush2.gif



puiku, kad turi suprantanti vyra 4u.gif Jis tikrai reikalingas siuo metu mirksiukas.gif
Ir as jau laukiu punkcijos, turetu buti kita savaite, i antra puse. Folikulu mazoka, nu bet dar pabandysim paaugint bigsmile.gif
O kada tau suplanuota punkcija? Ar daug folikulu priauginot? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darviena: 30 sausio 2007 - 09:55
Darviena, o kiek pas tave folikulų?
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2007 01 30, 11:31)
Darviena, o kiek pas tave folikulų?


9, nuo 12 iki 6 mm
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2007 01 30, 12:24)
9, nuo 12 iki 6 mm



Cia yra mazia...? Gal nia, gal normalu, a..? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2007 01 30, 11:24)
9, nuo 12 iki 6 mm



nu skaičius visai neblogas, gal tik nelabai gerai, jei dydis labai skiriasi, bet gali būti, kad dalies dar ir nesimato mirksiukas.gif
pas mane aštuoni buvo - užteko ir dar keturis užšaldėm - taip kad ne skaičiuje esmė mirksiukas.gif nesijaudink anksčiau laiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2007 01 30, 12:29)
nu skaičius visai neblogas, gal tik nelabai gerai, jei dydis labai skiriasi, bet gali būti, kad dalies dar ir nesimato mirksiukas.gif
pas mane aštuoni buvo - užteko ir dar keturis užšaldėm - taip kad ne skaičiuje esmė mirksiukas.gif nesijaudink anksčiau laiko 4u.gif


buciau rami jei netureciau tokios bedos kaip "tusti folikulai" verysad.gif
gali buti, kad nei viename neras kiausialastes
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2007 01 30, 12:58)
buciau rami jei netureciau tokios bedos kaip "tusti folikulai"  verysad.gif
gali buti, kad nei viename neras kiausialastes


darviena,

Gausi tu tuoj nuo manes galvon. cool.gif

1. per pirma echo ne viso folikulai matosi (man visada sako viena skaiciu, o ishpunktuoja 20 proc. daugiau)
2. tau dar liko 10 dienu stimuliacijos
3. folikulai tikrai nepasidarys pilni, jei cia parinsies
4. 9 folikulai ne taip jau ir mažai

Taip, kad prashom užsidėti gerą nuotaiką ir laukti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(redute @ 2007 01 30, 13:09)
darviena,

Gausi tu tuoj nuo manes galvon.  cool.gif

1. per pirma echo ne viso folikulai matosi (man visada sako viena skaiciu, o ishpunktuoja 20 proc. daugiau)
2. tau dar liko 10 dienu stimuliacijos
3. folikulai tikrai nepasidarys pilni, jei cia parinsies
4. 9 folikulai ne taip jau ir mažai

Taip, kad prashom užsidėti gerą nuotaiką ir laukti  wub.gif


supratau ok.gif pioneer.gif
sunglasses2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darviena: 30 sausio 2007 - 12:15
QUOTE(darviena @ 2007 01 30, 10:58)
Aciu, ralija wub.gif

nu va, viskas pas tave tvarkoj ir visaaai nebedaug liko  mirksiukas.gif
Papildyta:
wub.gif

Papildyta:
puiku, kad turi suprantanti vyra  4u.gif  Jis tikrai reikalingas siuo metu  mirksiukas.gif
Ir as jau laukiu punkcijos, turetu buti kita savaite, i antra puse. Folikulu mazoka, nu bet dar pabandysim paaugint  bigsmile.gif
O kada tau suplanuota punkcija? Ar daug folikulu priauginot?  4u.gif

Kiek folikulu ryt suzinosiu.O punkcija numatyta 9 vasario. Kazin ar labai skaudes g.gif O per isodinima duoda narkoze g.gif
Papildyta:
O ar reikia dar likusius folikulus saldyti? g.gif
Atsakyti
Philipuks, per punkciją gausi narkozę - nieko neskaudės, o per įsodinimą nieko nesijaučia smile.gif
Atsakyti