Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Aga @ 2007 01 29, 13:13)
euromergele, nebandai pavest smile.gif Tikiu laiminga pabaiga, ateis pabaiga ir tavo pijokystėms kuriam laikui lotuliukas.gif

Galima pagalvoti, kad euromergelė kokia pjanica lotuliukas.gif Jau seniai išsiaiškinom, kad alc.gif neturi problemų su vaisingumu g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 01 29, 12:54)
O as uzsirasiau vasario 9 dienai apziurai...nu ir jeigu viskas kaip noreciau tai muset kova ir startuojam  biggrin.gif ...vaje vaje...  biggrin.gif



nu pagaliau thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif tik pasakyk, ir busi itraukta i laiminguju sarasa
clap.gif drinks_cheers.gif

Atsakyti
tai grusk mane shalia Magi prie kovo menesio biggrin.gif (matyt vel ilga schema bus, biggrin.gif ai jeigu pachiam vasario gale pradedu slopintis tai kova visas pagrindini fintas ir vyks smile.gif su ta ilga schema per viena menesi prasisukt neiseina, tai per tris suksiuos smile.gif kovas mano paskaichiavimais pats viduriukas smile.gif )

QUOTE(darviena @ 2007 01 29, 13:28)
nu pagaliau  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  tik pasakyk, ir busi itraukta i laiminguju sarasa
clap.gif  drinks_cheers.gif


Papildyta:
ja ni pjanica... baliavoju tik kai su forumietem susitinku smile.gif o taip tai net savaitgaliais pas mane sausas istatymas biggrin.gif


QUOTE(Pelargonija @ 2007 01 29, 13:19)
Galima pagalvoti, kad euromergelė kokia pjanica  lotuliukas.gif

Atsakyti
Euromergele,
didžiausios sėkmės Tau wub.gif
Atsakyti
Darviena, išimk mane laikinai iš sąrašiuko verysad.gif
Atsakyti
oi euromergele, negaliu lotuliukas.gif lotuliukas.gif žali nuo spermatozoidų lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2007 01 29, 17:25)
Darviena, išimk mane laikinai iš sąrašiuko  verysad.gif


Ūlla, kas atsitiko? ohmy.gif
Atsakyti
aciu aciu biggrin.gif wub.gif kolkas linksma...paziuresim kas bus po kovo men...... blink.gif biggrin.gif


QUOTE(KittyKitty @ 2007 01 29, 14:58)
Euromergele,
didžiausios sėkmės Tau wub.gif

Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2007 01 29, 17:25)
Darviena, išimk mane laikinai iš sąrašiuko  verysad.gif


gerai 4u.gif , tikiuosi neiko blogo nenutiko, viskas tik i gera wub.gif
Papildyta:
QUOTE(euromergele @ 2007 01 29, 14:15)
tai grusk mane shalia Magi prie kovo menesio  biggrin.gif 

padaryta! thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif ,
Euromergele kuo didžiausios sėkmės wub.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
smile.gif aciu visoms uz palaikyma oro_buckis.gif
Atsakyti
Sveikutės,
kaip faina, kad čia pas jus toks sujudimas thumbup.gif , man vienai buvo šiek tiek liūdnoka blush2.gif
darviena laiksiu tavo gerų rezultatų thumbup.gif
euromergele, aš pati labai greitai numečiau rūkyti su vaistais Tabaks, visi juokėsi, kad tikrai nemesiu, nes buvau užkietėjusi rūkorė, bet pati nustebau, kaip greitai viskas pasibaigė. Taigi sėkmės tau ir tavo vyriškiui smile.gif
Na pati jaučiuosi labai ramiai, visą savaitę turėjau atostogas. Iš pojučių tai krūtinė skausminga ir padidėjusi (kaip buvo, taip ir yra, bet prieš mėnes visada tokia, o gal kitokia... net nežinau), pilvas vis dar išpustas, matavausi BT, kol kas laikosi tarp 37.2 ir 37.1. Penktad važiuoju darytis kraujo tyrimo, nes mano gyd kita sav nebus, jei rezultatas nestuke.gif , reikės pratęsti vaistus. Taigi bus 11d po įsodinimo. Ir aš kaip [COLOR=orange]Vilma iš jau nuo 8 stovėsiu prie via medica, ir kad per daug nesinervinti, užsirašiau į kirpyklą, nors tai nuotaiką pakels, jei reultatas bus neigiamas. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ralija: 29 sausio 2007 - 17:38