Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(philipuks @ 2007 01 09, 00:03)
jei viskas gerai, punkcija vasario 9 diena ax.gif
Papildyta:
Beje iskilo klausimas, kiek reikia leistis gonalio per ilgaja ir trumpaja schema  g.gif Man israse 8 dienom gonalio, po jo pas daktare, negi dar reiks tiek pat nusipirkt, nes iki planuojamos punkcijos dar liks 9 dienos  g.gif Tai negi vaistai kainuos 4000  g.gif Jau dabar uz 8 dienas sumokejau 1800  g.gif


Philipuks,
liūdna, bet dar tiek pat gali kainuoti ... nebent pamatys, kad folikulai labai gretai auga ir šiek tiek sumažins dozę. 4u.gif
Atsakyti
Babulka, kaip būtų faina kartu pradėti thumbup.gif , nes man taip pat 2 cd, o ryt jau pradedu leistis. Sėkmės tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(PETI @ 2007 01 09, 15:39)
Philipuks,
liūdna, bet dar tiek pat gali kainuoti ... nebent pamatys, kad folikulai labai gretai auga ir šiek tiek sumažins dozę. 4u.gif

Tai cia skaitosi ilgoji ar trumpoji schema g.gif Visos merginos raso apie ilgasias ir tr.schemas, tai pamirsau paklausti kokia manoji ax.gif Pradesiu leistis gonalio doze nuo 150, tai ar gali buti, kad dar sumazins g.gif Tikejausi sutilpti i 7000, bet matyt bus daug daugiau unsure.gif Jei butu maziau, nepasisekimo atveju darytumemes iskart kai tik butu galima antraji ivf ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo philipuks: 09 sausio 2007 - 21:08
Philipuks, nuo vaistų dozės naepriklauso schema schmoll.gif Schema priklauso nuo to- kokius vaistus pirma pradėsi leistis (stimuliuojančius ar slopinančius?), ir nuo kurios ciklo dienos startuosi.Nesupratau kiek Tu pirkai Gonalio g.gif ? Jei Tau paskirta dozė 150, o pirkai du pieštukus- tai turėtų užtekti 12 dienų unsure.gif Ar aš kažką praleidau g.gif Tiek turėtų užtekti visai stimuliacijai, jei pas Tave viskas vyks pagal gydytojos planą...
Atsakyti
Babulka, as irgi pradejau leistis gonali 3 ciklo diena 4u.gif


Philipux, man atrodo kad pas tave trumpoji schema, tau paziures kaip stimuliuojasi ir arba padidins arba sumazins doze. O su tais pinigeliais tai tikrai buk pasiruosusi viskam. Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2007 01 09, 22:24)
Philipuks, nuo vaistų dozės naepriklauso schema schmoll.gif  Schema priklauso nuo to- kokius vaistus pirma pradėsi leistis (stimuliuojančius ar slopinančius?), ir nuo kurios ciklo dienos startuosi.Nesupratau kiek Tu pirkai Gonalio g.gif ? Jei Tau paskirta dozė 150, o pirkai du pieštukus- tai turėtų užtekti 12 dienų unsure.gif  Ar aš kažką praleidau g.gif  Tiek turėtų užtekti visai stimuliacijai, jei pas Tave viskas vyks pagal gydytojos planą...

Dabar geriu kontraceptines, jas pabaigus po 5 dienu pradedu leistis difereline, nesvarbu kokia ciklo diena bus ir nuo kitos dienos difereline kartu su gonaliu. Ji turiu leistis 7 dienas po 150, turiu du svirkstus, viename 150, kitame 75 doze. Bendrai 7 dienos turi gautis po 150. g.gif
Atsakyti
QUOTE(zaneta1 @ 2007 01 09, 21:25)
O su tais pinigeliais tai tikrai buk pasiruosusi viskam. Sekmes 4u.gif


Jooo sakyčiau labai pigiai nori "prasisukti" ax.gif 7000 - tikrai labai nedaug, tuo labaiu, kad be Gonalio dar reikės slopinančių, Pregnylio (na jis ne labai brangus), o po ET dar ir Crinone. Pastarojo jei viskas OK reiks berods iki 12 savaičių (pagal VK praktiką), t.y. dar kas dvi savaites po 200-250 Lt.
Ot prigąsdinau doh.gif Bet tokia realybė verysad.gif Geriau būt pasiruošus brangiausiam atvejui, o išleisti mažiausiai bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(philipuks @ 2007 01 09, 21:31)
Dabar geriu kontraceptines, jas pabaigus po 5 dienu pradedu leistis difereline, nesvarbu kokia ciklo diena bus ir nuo kitos dienos difereline kartu su gonaliu. Ji turiu leistis 7 dienas po 150, turiu du svirkstus, viename 150, kitame 75 doze. Bendrai 7 dienos turi gautis po 150. g.gif

Dėl schemos , tai nei čia ilga, nei trumpa, na ir ne Crash g.gif Gal mergaitės daugiau ką papasakos..
Dėl vaistų, išvis nieko nesupratau doh.gif Pas tave pieštukas ar atskirai švirkštai?
Atsakyti
Nu pasislinkite laukančios eilės prie durų.
Vasario 5 dieną žemas startas pas U.

Diedas šiandiena pasidarė paskutinius tyrymus, lyg ir gydymas nepaliko jokių pašalinių reiškinių. Tik vat, kaip tyčia, mano atostogos sutampa su tomis 2 laukimo savaitėmis (garbėz žodiz neplanuotai).

O aš jau svajoju kaip sedėsiu darbe ir badysiuos vakarais ax.gif Pirmą kartą gyvenime svajoju apie adatas ir vaistų leidimąsį. blink.gif Visai mano fantazija iškyrpo unsure.gif

Psio, merginos, dingstu again. Gero vakaro, važiuoju namo. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nakviša: 09 sausio 2007 - 21:39
QUOTE(philipuks @ 2007 01 09, 21:31)
Dabar geriu kontraceptines, jas pabaigus po 5 dienu pradedu leistis difereline, nesvarbu kokia ciklo diena bus ir nuo kitos dienos difereline kartu su gonaliu. Ji turiu leistis 7 dienas po 150, turiu du svirkstus, viename 150, kitame 75 doze. Bendrai 7 dienos turi gautis po 150. g.gif



Jei tu leisiesi 7 dienas po 150,tai tau reikės 1050. Kažką jau čia supainiojai g.gif Tu turi tik 225. g.gif
Atsakyti
Nakvisa, valioo thumbup.gif sekmes tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2007 01 09, 22:37)
Jooo sakyčiau labai pigiai nori "prasisukti" ax.gif 7000 - tikrai labai nedaug, tuo labaiu, kad be Gonalio dar reikės slopinančių, Pregnylio (na jis ne labai brangus), o po ET dar ir Crinone. Pastarojo jei viskas OK reiks berods iki 12 savaičių (pagal VK praktiką), t.y. dar kas dvi savaites po 200-250 Lt.
Ot prigąsdinau doh.gif  Bet tokia realybė verysad.gif  Geriau būt pasiruošus brangiausiam atvejui, o išleisti mažiausiai bigsmile.gif
Papildyta:

Dėl schemos , tai nei čia ilga, nei trumpa, na ir ne Crash g.gif Gal mergaitės daugiau ką papasakos..
Dėl vaistų, išvis nieko nesupratau doh.gif  Pas tave pieštukas ar atskirai švirkštai?

Ojoj kokios kainos, bet esu pasiruosusi viskam, tik aisku norisi pigiau prasisukti ax.gif Nu, gal folikulai augs puikiai ir tokiu doziu nebereiks leistis rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo philipuks: 09 sausio 2007 - 21:43
QUOTE(Darla @ 2007 01 09, 21:39)
Jei tu leisiesi 7 dienas po 150,tai tau reikės 1050. Kažką jau čia supainiojai g.gif  Tu turi tik 225. g.gif

Vat ir aš taip pat supratau g.gif Galvojau , čia gal man vienai vaidenasi doh.gif

Nakviša, sese dvyne biggrin.gif , siunčiu Tau virusą iš anksto ir laikau kumščius wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilma J.: 09 sausio 2007 - 21:44