Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

smile.gif+2007 01 26, 09:06-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 01 26, 09:06)
Vilmute, man pirmadienį bus tik 14 d. po IUI. Taip, kad dar anksti testintis  mirksiukas.gif , gali vaistų liekanas parodyti, beja šiandien viduriai iš ryto jau normalūs buvo rolleyes.gif

Tai, kad šiandien buvo normalūs nieko neparodo mirksiukas.gif sakai dar gali vaistukus rodyti 11 DPO g.gif verysad.gif Laikau kumščius, kad 14 DPO parodytų užtikrintą nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2007 01 26, 10:22)
Tai, kad šiandien buvo normalūs nieko neparodo mirksiukas.gif  sakai dar gali vaistukus rodyti 11 DPO g.gif  verysad.gif  Laikau kumščius, kad 14 DPO parodytų užtikrintą  nestuke.gif



Jo, Vilmut, man kartais ir 14 DPO ne HCG, o paprastas nėštumo testas parodo likučius, tai apima viltis, nulėkiu pasidaryti HCG ir jis parodo 1,2 tai ir yra tie vaistų likučiai rolleyes.gif teste, jau kelis kartus taip buvo.
Na nieko, kai tokia šiandien labai graži diena, bent jau Vilniuje, tai kažkaip ir viltis neblėsta, ir šiaip daugiau jėgų atsiranda, jei ir nepavysk kovosiu iki galo, nepasiduosiu taip parastai, vot taip.
Gerai, neteršiu IVF eterio mirksiukas.gif
Atsakyti
gerai smile.gif sekmes tau 4u.gif lauksim ziniu IUI skyrelyje mirksiukas.gif

smile.gif+2007 01 26, 10:34-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 01 26, 10:34)
......Gerai, neteršiu IVF eterio mirksiukas.gif

Atsakyti
smile.gif+2007 01 26, 09:34-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 01 26, 09:34)
Jo, Vilmut, man kartais ir 14 DPO ne HCG, o paprastas nėštumo testas parodo likučius, tai apima viltis, nulėkiu pasidaryti HCG ir jis parodo 1,2 tai ir yra tie vaistų likučiai rolleyes.gif  teste, jau kelis kartus taip buvo.


nu bet ir jautrumas testo blink.gif koks čia tau taip rodo? blush2.gif
nes internete radau, kad patys jautriausi testai fiksuoja nuo 10 vienetų hcg g.gif
jaučiu čia organizmo savybė taip ilgai tuos vaistus išlaikyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2007 01 26, 10:38)
nu bet ir jautrumas testo blink.gif  koks čia tau taip rodo? blush2.gif
nes internete radau, kad patys jautriausi testai fiksuoja nuo 10 vienetų hcg g.gif
jaučiu čia organizmo savybė taip ilgai tuos vaistus išlaikyti ax.gif



Femme, rapi preg nėštumo testas smile.gif , jo mano organizmas ilgai buna truputį nėštukas lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2007 01 25, 23:51)
o aš neišmetu savo testukų su II, turiu 4  smile.gif ,man tai į juos bežiūrint optimizmas atsiranda
stengiuosi pamiršti kas buvo, prisiminti tik kaip kažkokią viltį wub.gif
laikau juos prie lovos spintelėj ir kai liūdna pasižiūriu į juos ir atsiranda viltis


Paiduke tikrai pamatysi dar tas IIsavo testuke wub.gif

PETI kaip sekasi g.gif vaistukai vis dar laukią taves wub.gif
Atsakyti
Mergaites, turiu klausima. Man punkcija numatyta 18 c.d, ar taip velai daro g.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 01 26, 19:34)
Mergaites, turiu klausima. Man punkcija numatyta 18 c.d, ar taip velai daro  g.gif

Pasitikėk gydytoja, ji tirai viską nustato teisingai, gali viena kita diena skirtis, priklausys kaip pas tavo organizmas reaguos į stimuliaciją. Sėkmės tau:)
Atsakyti
QUOTE(tikiu @ 2007 01 26, 19:39)
Pasitikėk gydytoja, ji tirai viską nustato teisingai, gali viena kita diena skirtis, priklausys kaip pas tavo organizmas reaguos į stimuliaciją. Sėkmės tau:)

Dar tik kita savaite vaziuosiu echoskopui, bet gydytoja jau data pasake kada bus punkcija. Tai pasiskaiciavau, kad labai velai ax.gif Pilvas kazkoks issiputes po gonalio g.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 01 26, 20:39)
Pilvas kazkoks issiputes po gonalio  g.gif


Gerai mirksiukas.gif Vadinasi auga folikulai ax.gif O dėl punkcijos, tai tikrai nepergyvenk gi - jei dar bus echoskopija, tai ir tikslins punkcijos datą jei kas.
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2007 01 26, 21:43)
Gerai mirksiukas.gif Vadinasi auga folikulai ax.gif O dėl punkcijos, tai tikrai nepergyvenk gi - jei dar bus echoskopija, tai ir tikslins punkcijos datą jei kas.

Kasdien vis kruva klausimu iskyla
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 01 26, 22:02)
Kasdien vis kruva klausimu iskyla

Jo,jo.... klausimų tai tikrai lavina biggrin.gif Bet didžioji dalis jų kyla dėl perdėto savęs stebėjimo. Na bet ką darysi, juk nuo savęs nepabėgsi. Aš tai neturėjau nei ko paklausti, nes gydytojui neįmanoma prisiskambinti, amžinai veikloj biggrin.gif
Todėl ačiū "supermamai" 4u.gif Be jūsų mergaitės galima prisimąstyti visokių "vėjų" ax.gif
Papildyta:
QUOTE(asentra @ 2007 01 28, 11:55)
Jo,jo.... klausimų tai tikrai lavina biggrin.gif  Bet didžioji dalis jų kyla dėl perdėto savęs stebėjimo. Na bet ką darysi, juk nuo savęs nepabėgsi. Aš tai neturėjau nei ko paklausti, nes gydytojui neįmanoma prisiskambinti, amžinai veikloj biggrin.gif
Todėl ačiū "supermamai" 4u.gif Be jūsų mergaitės galima prisimąstyti visokių "vėjų" ax.gif

Tiesa, Darviena,kaip tavo startas? mirksiukas.gif
Atsakyti