Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Labas vakariukas,
na vis skaitineju ir skaitineju, nezinau kaip nurimti, kaip narkotikas dabar gavosi ax.gif
Pasiskaiciau pas jus, kad kai kuriu vyrams buvo skirtas gydymas, o maniskiui nieko, net jokiu vitaminu nepaskyre g.gif , idomiai taip g.gif , bet galvoju vis tiek nupirksiu, nepamaisys gi g.gif Cia visos apie gydytojus dalinate partirtimi, o as neturiu su kuo verysad.gif , na, bet tikiuosi, kad nenugydys, bent jau kol kas labai maloniai priima ir viska smulkiai paaiskina smile.gif Na, bet kai reiks pradeti pasibadyti, tai jauciu vis tiek klausimu bus jums ax.gif
Atsakyti
mazhuti klausk ir tau bus atsakyta biggrin.gif

o del vyru gydymo...zinok mes didziaja dali pacios susigalvojam kaip gydyti..ypach vitaminais smile.gif as daznai zhaviuosi tomis, kurios susidaro visa gydymo programa savo vyrams, pvz Kitty Kitty wink.gif taip kad sakyk kas rupi, mes pasipasakosim smile.gif

QUOTE(sidabriukas @ 2007 01 25, 22:02)
Pasiskaiciau pas jus, kad kai kuriu vyrams buvo skirtas gydymas, o maniskiui nieko, net jokiu vitaminu nepaskyre g.gif , idomiai taip g.gif , ......................
Cia visos apie gydytojus dalinate partirtimi, o as neturiu su kuo verysad.gif , ..............

Atsakyti
tai jau tikrai, galvotis teks pačiai smile.gif va aš tiktai ženšeniu ir vitaminu B girdžiau ir padėjo rolleyes.gif o visi daktarai kaip susitarę sakė tiktai IVF. kas tiesa viskas nelabai linksmai baigėsi. vėl prisiminiau nes šiandien pas gydytoją buvau verysad.gif
Atsakyti
nu ir ku sake? g.gif

QUOTE(blndz @ 2007 01 25, 23:19)
... nes šiandien pas gydytoją buvau  verysad.gif

Atsakyti
sakė, kad nesisaugoti galėsiu po trijų mėnesiu, o mmm turėčiau sulaukt po trijų savaičių, o jeigu nesulauksiu, tai matyt vėl reikės vaistelius ryt. klasikinė dainelė. o po to liepė nesisaugoti tris mėnesius ir jei nieko, tai tada vėl ateit. buvau jau apsiraminus (nors teigiamą testą iki šiol tašėj nešiojuos), bet šiandien vėl sujudino jausmus. brrrrrr, gurkšnoju dabar vyną ir apsimetu esanti baisiai stipri ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blndz: 25 sausio 2007 - 22:31
o nemanai kad gal reiketu su tuo testu ishsiskirti.....gal butu tiesiog lengviau pamirst...nezinau, jeigu izeisiu tavo jausmus, pasakyk tiesiai smile.gif

QUOTE(blndz @ 2007 01 25, 23:27)
...(nors teigiamą testą iki šiol tašėj nešiojuos), ...

Atsakyti
tai nežinau, nežiūriu aš į jį, bet negaliu išmest kažkodėl. nuotraukytes irgi laikau, nors nežiūriu į jas. nu gal ir reikėtų išmest, nežinau... kažkaip susigraudenau, reikia dar vyno išgert lašelį ax.gif
o mano jausmai tai vietoj, gal ir galima juos įžeisti kaip nors karve ir visokia nejautria bjaurybe išvadinus, bet šiaip stipri aš kaip arklys. matyt kaip ir visos mes čia. uch.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blndz: 25 sausio 2007 - 22:41
aš nėštukišką testą (paskutinysis persileidimas buvo) nuo 2003 metų tik gimus sūnui sugebėjau išmesti - vis atsidarydavay retsykiais stalčių prie lovos ir žiūrėdavau - vat tau ir visa stiprybė verysad.gif
Atsakyti
o aš neišmetu savo testukų su II, turiu 4 smile.gif ,man tai į juos bežiūrint optimizmas atsiranda
stengiuosi pamiršti kas buvo, prisiminti tik kaip kažkokią viltį wub.gif
laikau juos prie lovos spintelėj ir kai liūdna pasižiūriu į juos ir atsiranda viltis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paiduke: 25 sausio 2007 - 22:53
ėch, aš tai nežiūriu į jį, man optimizmo nereikia, kol kas net bijočiau pastot, labai jau sunku buvo su savim tvarkytis. atrodo nieko, puikiai jaučiuosi, viskas gerai, bet va kartais pramuša ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2007 01 25, 20:00)
Deja, man nepadėjo schmoll.gif  verysad.gif

man irgi jokio pagerejimo nuo ju schmoll.gif pilni namai ju pasmane. visaip valgiau ir vienas ir mirkytas ir ko tik nedariau jokio nauidos verysad.gif bandysiu kivius
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2007 01 25, 17:10)
Ne gal , bet tikrai veiksminga tongue.gif
Tai sakai viduriai užkietėjo g.gif  bigsmile.gif Gal ryt HCG pasidaryk, Tiesiog aš, ką...... ax.gif  mirksiukas.gif



Vilmute, man pirmadienį bus tik 14 d. po IUI. Taip, kad dar anksti testintis mirksiukas.gif , gali vaistų liekanas parodyti, beja šiandien viduriai iš ryto jau normalūs buvo rolleyes.gif
Atsakyti