Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(philipuks @ 2007 01 24, 16:51)
Ir as nuo siandien pradedu badytis.Ojojoj kaip skaudes  blush2.gif



o as jau laukiu tos dienos, nesulaukiu cool.gif, mmm veluoja... viena diena blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 01 24, 15:51)
Ir as nuo siandien pradedu badytis.Ojojoj kaip skaudes  blush2.gif


Man visada skauda blush2.gif Bet vis tiek badytis patinka, nes reiškia, kad kažkas jau vyksta t.y. procesas prasidėjo, kurio pabaiga gali (ir labai tikiuosi, kad visoms bus) nestuke.gif

QUOTE(darviena @ 2007 01 25, 08:08)
o as jau laukiu tos dienos, nesulaukiu  cool.gif, mmm veluoja... viena diena  blush2.gif


Laikykis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2007 01 25, 09:08)
o as jau laukiu tos dienos, nesulaukiu  cool.gif, mmm veluoja... viena diena  blush2.gif


Man patinka IVF temoj pabaigos su nestuke.gif be IVF procedūrų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Musmiryte @ 2007 01 25, 09:52)
Man patinka IVF temoj pabaigos su  nestuke.gif  be IVF procedūrų  mirksiukas.gif


aha, ir man patinka, bet cia ne tas variantas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2007 01 24, 12:03)
O man krūtinės skausmingumas  doh.gif  Tik jis ne toks kaip aš įsivaizduodavau ax.gif Maniau turi būti toks pats kaip prieš mmm, bet nea schmoll.gif  Jis toks kaip po gero sporto, ne pati krūtinė skausminga, sakyčiau, bet šoniniai jos raumenys g.gif  ir viduriai kažkur nuo 7 dienos po įsodinimo labai užkietėjo blush2.gif  Niekad neturėjau problemų su jais ir še tau  doh.gif .... Jei nekovočiau tai ir dabar kankinčiaus verysad.gif

Jei nepaslaptis, kaip kovoji, gal kokiou geru priemokiu zinai ? as tai kiek save pamenu amzinai ta problema turiu sad.gif bijau pagalvot kas bus, jei kadanors pastosiu
Atsakyti
QUOTE(Tik_Tiek @ 2007 01 25, 13:15)
Jei nepaslaptis, kaip kovoji, gal kokiou geru priemokiu zinai ? as tai kiek save pamenu amzinai ta problema turiu sad.gif bijau pagalvot kas bus, jei kadanors pastosiu

Kiekvieną rytą prieš pusryčius "ant tuščio" skrandžio po kivį thumbup.gif mirksiukas.gif Ir vitaminas C ir viduriai neužkietėję ax.gif
Atsakyti
o man po vienos dideles operacijos kad ta problema nebutu patare seseles is karto atsikelus ant tuscio skrandzio isgerti stikline vandens ir suvalgyti banana blush2.gif ax.gif ir taip kas ryta smile.gif padejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2007 01 25, 14:32)
Kiekvieną rytą prieš pusryčius "ant tuščio" skrandžio po kivį thumbup.gif  mirksiukas.gif Ir vitaminas C ir viduriai neužkietėję ax.gif



geras, dėl kivio thumbup.gif man pastarosiomis dienomsi irgi viduriai užkietėję, pilvą pūtė, vakar prieš miegą šiaip sau suvalgiau 3 kyvius, na ir šiandien po pietų jau pramušė drinks_cheers.gif Tai gal tikrai veiksminga bigsmile.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 01 25, 15:44-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 01 25, 15:44)
geras, dėl kivio thumbup.gif  man pastarosiomis dienomsi irgi viduriai užkietėję, pilvą pūtė, vakar prieš miegą  šiaip sau suvalgiau 3 kyvius, na ir šiandien po pietų jau pramušė drinks_cheers.gif  Tai gal tikrai veiksminga bigsmile.gif

Ne gal , bet tikrai veiksminga tongue.gif
Tai sakai viduriai užkietėjo g.gif bigsmile.gif Gal ryt HCG pasidaryk, Tiesiog aš, ką...... ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2007 01 24, 20:50)
Mano eina, vis procedūrų tikisi  blink.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif niekaip negali pamiršt, kad buvo žadėta, o negavo? biggrin.gif

QUOTE(Vilma J. @ 2007 01 25, 16:10)
Gal ryt HCG pasidaryk, Tiesiog aš, ką...... ax.gif  mirksiukas.gif


man irgi tokia mintis kilo... rolleyes.gif
Atsakyti
Nuo vidurių užkietėjimo labai padeda džiovintos slyvos.
Atsakyti
QUOTE(larisa @ 2007 01 25, 17:58)
Nuo vidurių užkietėjimo labai padeda džiovintos slyvos.

Deja, man nepadėjo schmoll.gif verysad.gif
Atsakyti