Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Kartais dar gydytojas skiria kontraceptines nuo 1 iki 3 mėnesių, kad pailsėtų kiaušidės ir pan. Kartais tiesiog pačios merginos nukelia dėl pinigėlių ( ne juokas tokią sumą surinkti verysad.gif ) ar kitų asmeninių motyvų ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilma J.: 24 sausio 2007 - 14:06
smile.gif+2007 01 24, 13:58-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 01 24, 13:58)
Merginos norėjau pasmalsauti, o kodėl karatis taip ilgai reikia laukti IVF procedūros, va pvz., sidabriukas tik gegužę startuos? Nuo ko čia priklauso . Žinau, kad reikia pasidaryti visus tyrimus, ir kai kuriuos jų tam tikromis ciklo dienomis, bet vis tiek manau, kad trumpesnis laiko tarpas galėtų gautis?? g.gif

na aš nežinau kaip LT viskas vyksta, bet čia tai jau yra eilė laukiančių, tai aš dabar tarp laukiančkų sąrašėlyje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabriukas @ 2007 01 24, 14:47)
Sveikutės 4u.gif ,

na pargrizau is gydytojos, tai jau susideliojau visus taskus ant i  biggrin.gif
galit ir mane i sarasiuka itraukti blush2.gif  geguzes men. dar toli, bet vistiek jau laukiu nekantrauju kada  ax.gif
Visoms besiruosiancioms ir jau startavusioms kuo didziausios sekmes wub.gif  group.gif


padaryta mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darviena: 24 sausio 2007 - 15:00
Ir as nuo siandien pradedu badytis.Ojojoj kaip skaudes blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 01 24, 16:51)
Ir as nuo siandien pradedu badytis.Ojojoj kaip skaudes  blush2.gif

Skausmingas tik pirmas dūris, vėliau tai darysi su džiaugsmu ax.gif
juk svarbiausia tikslas!
Papildyta:
QUOTE(ralija @ 2007 01 24, 10:29)
Sveikutės,
na ir man kilo tie patys amžini klausimai: o kaip turi, jei aš  nestuke.gif arba ne? Suprantu, kad tai subjektyvu, nu bet labai jau įdomu. Gal kas iš  nestuke.gif  gali mane apšviesti. Labai būčiau dėkinga  4u.gif

Ralija, dabar svarbiausia nesijaudinti ir gerai maitintis! O jei rimtai, tai kantrybės ir sėkm 4u.gif ės
Atsakyti
nu baik...jokiu chia man ojojojoj smile.gif paziurek i laikrodzio apskritima su 12 valandu ir pagalvok kad skaudes tai tik pora sekunchiu smile.gif kas gi tos pora sekundzhiu palygint su visoooooooooooooooooooooooooooom 12+12 valandu biggrin.gif 4u.gif

QUOTE(philipuks @ 2007 01 24, 16:51)
Ir as nuo siandien pradedu badytis.Ojojoj kaip skaudes  blush2.gif

Atsakyti
Nugis, prisipažinkite, kuri su manimi sveikinosi, kol mes laukėm prie U kabineto? A? g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2007 01 24, 20:30)
Nugis, prisipažinkite, kuri su manimi sveikinosi, kol mes laukėm prie U kabineto? A? g.gif  ax.gif

Ot, kaip blogai ekrano žvaigžde būti- Tave visi pažįsta , o Tu nieko doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2007 01 24, 20:36)
Ot, kaip blogai ekrano žvaigžde būti- Tave visi pažįsta , o Tu nieko doh.gif  lotuliukas.gif

Aš perkračiau visus pažįstamų sąrašus mintyse. Moteriškė kažkur matyta g.gif A vot jos vyro nemačiusi gyvenime. blush2.gif

O man dozę Gonalio sumažino, sakė per daug aną kartą išgavo, augins dabar mažiau ir įdėmiau stebės kaip auga, kad neperaugtų.
Ir šiaip šiandiena pa sją buvo linksma. Įeinam prie "registratūros",
sesutė - pavardė?
aš - xxx-ienė.
sesutė - kada buvote paskutinį kartą?
aš -prieš dvi savaites kraujo tyrimus dariausi
sesutė - užeikite, laukia.

---
Sėdim pas U kabinete.
U - kokia buvo pavardė?
aš - xxxx-ytė
U pradaro kabineto duris - aš gi tau sakiau, kad ji - xxx-ytė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2007 01 24, 20:43)
Aš perkračiau visus pažįstamų sąrašus mintyse. Moteriškė kažkur matyta  g.gif  A vot jos vyro nemačiusi gyvenime.  blush2.gif

Tai vyrai nelabai į meet'us vaikšto mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2007 01 24, 20:47)
Tai vyrai nelabai į meet'us vaikšto mirksiukas.gif

Mano eina, vis procedūrų tikisi blink.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 01 24, 15:51)
Ir as nuo siandien pradedu badytis.Ojojoj kaip skaudes  blush2.gif


visai neskaudės mirksiukas.gif
Atsakyti