Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Ralija, Darviena ir kitos,
DIDŽIAUSIOS SĖKMĖS wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2007 01 23, 16:19)
Ralija, Darviena ir kitos,
DIDŽIAUSIOS SĖKMĖS wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

4u.gif wub.gif
Atsakyti
[quote=darviena,2007 01 23, 09:21]
Labas. larisa 4u.gif
kelintas tavo IVF'as? ax.gif

Mano bus 1 IVF, jei viskas bus tvarkoj.
Atsakyti
[quote=larisa,2007 01 23, 20:20]
[quote=darviena,2007 01 23, 09:21]
Labas. larisa 4u.gif
kelintas tavo IVF'as? ax.gif

Mano bus 1 IVF, jei viskas bus tvarkoj.
[/quote]

tikiu, kad viskas bus OK mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikutės,
na ir man kilo tie patys amžini klausimai: o kaip turi, jei aš nestuke.gif arba ne? Suprantu, kad tai subjektyvu, nu bet labai jau įdomu. Gal kas iš nestuke.gif gali mane apšviesti. Labai būčiau dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Ralija, kad tie pojūčiai labai individualūs. gali nejausti nieko ir būti nestuke.gif , o gali daug visko jausti, bet...

na, aš asmeniškai jaučiau tempimus pilvo apačioje, bet sakyčiau jie nebuvo visai tokie, kaip prieš mmm. bet įvardinti tiksliai kokie sunkoka...

4u.gif
Atsakyti
O man krūtinės skausmingumas doh.gif Tik jis ne toks kaip aš įsivaizduodavau ax.gif Maniau turi būti toks pats kaip prieš mmm, bet nea schmoll.gif Jis toks kaip po gero sporto, ne pati krūtinė skausminga, sakyčiau, bet šoniniai jos raumenys g.gif ir viduriai kažkur nuo 7 dienos po įsodinimo labai užkietėjo blush2.gif Niekad neturėjau problemų su jais ir še tau doh.gif .... Jei nekovočiau tai ir dabar kankinčiaus verysad.gif
Atsakyti
na va, o man krūtinė nebuvo labai jautri. tokie kaip visada, kaip prieš mmm...

viskas labai jau individualu.
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2007 01 24, 10:06)
viskas labai jau individualu.

Tai jau tikrai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ralija @ 2007 01 24, 10:29)
Sveikutės,
na ir man kilo tie patys amžini klausimai: o kaip turi, jei aš  nestuke.gif arba ne? Suprantu, kad tai subjektyvu, nu bet labai jau įdomu. Gal kas iš  nestuke.gif  gali mane apšviesti. Labai būčiau dėkinga  4u.gif


ralija, mano krutine buvo skaudi/jautri net stipriau nei pries mmm, BT buvo virs 37C, karts nuo karto papykindavo, pilvas ispustas paskaudedavo...deja, rezultatas nulinis verysad.gif Greiciausiai tai buvo psichologiniai padariniai mirksiukas.gif

Atsakyti
Sveikutės 4u.gif ,

na pargrizau is gydytojos, tai jau susideliojau visus taskus ant i biggrin.gif
galit ir mane i sarasiuka itraukti blush2.gif geguzes men. dar toli, bet vistiek jau laukiu nekantrauju kada ax.gif
Visoms besiruosiancioms ir jau startavusioms kuo didziausios sekmes wub.gif group.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabriukas @ 2007 01 24, 14:47)
Sveikutės 4u.gif ,

na pargrizau is gydytojos, tai jau susideliojau visus taskus ant i  biggrin.gif
galit ir mane i sarasiuka itraukti blush2.gif  geguzes men. dar toli, bet vistiek jau laukiu nekantrauju kada  ax.gif
Visoms besiruosiancioms ir jau startavusioms kuo didziausios sekmes wub.gif  group.gif



Merginos norėjau pasmalsauti, o kodėl karatis taip ilgai reikia laukti IVF procedūros, va pvz., sidabriukas tik gegužę startuos? Nuo ko čia priklauso . Žinau, kad reikia pasidaryti visus tyrimus, ir kai kuriuos jų tam tikromis ciklo dienomis, bet vis tiek manau, kad trumpesnis laiko tarpas galėtų gautis?? g.gif
Atsakyti