Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

galima, gi dideliu svoriu gal nekilnoji smile.gif nuo punkcijos tik jau pailsink kuna kol rezultatu nesuzhinosi smile.gif

QUOTE(philipuks @ 2007 01 22, 20:43)
Merginos, iskilo klausimas.Ar stimuliuojantis galima  fitness4.gif  fitness3.gif ??????


Papildyta:
regute, o kaip tu laikaisi? kaip nuotaikos? kokie planai?
QUOTE(redute @ 2007 01 22, 10:20)

Atsakyti
Aciu mergaites, teks taip ir daryti, nes po darbo lekiu dvirati paminti, keletos atsilenkimu padaryti, tai matyt teks sustoti ax.gif Del leliaus ir lasiniais esu pasirengusi apaugti assa.gif
Atsakyti
Ralija, ramybės Tau ir dideliausios sėkmės wub.gif Laikau kumštukus wub.gif wub.gif


QUOTE(philipuks @ 2007 01 22, 19:43)
Merginos, iskilo klausimas.Ar stimuliuojantis galima  fitness4.gif  fitness3.gif ??????

Aš taip pat gydytojo klausiau, atsakymas-sportuoti galima mirksiukas.gif Tik va aš negalėjau unsure.gif Labai žiauriai pakildavo pulsas, tik pradėjus apšilimą doh.gif Tad teko atsisakyti verysad.gif Kol stimuliavausi ėjau trumpam į pirtelę, baseiną, jacuzi smile.gif Po įsodinimo nutraukiau ir šiuos malonumus blush2.gif tongue.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif
O kiek kainuoja iš viso IVF? lankiausi klinikoj vaisingumo Kaune, bet taip ir nesupratau atsakymo doh.gif iš to susijaudinimo.
Atsakyti
Procedūra su visais vaistais apie 10 000 Lt. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(larisa @ 2007 01 22, 19:19)
Darviena,
Mane taip pat galėtum įtraukti į sąrašėlį. Planuoju vasarį, jei kas vėl nepakiš kojos.


Labas. larisa 4u.gif
kelintas tavo IVF'as? ax.gif

Papildyta:
QUOTE(ralija @ 2007 01 22, 18:17)
Sveikutės  4u.gif
aš jau namie su savo trim žirniukais, kitus devynis užšaldė.


ralija, dabar laikyk suspaudus savo zirniukus wub.gif
laikom kumstukus 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Vilma J. @ 2007 01 22, 21:25)
Procedūra su visais vaistais apie 10 000 Lt. unsure.gif


Rafaela, priklausomai nuo vaistu, kuriuos skirs gydytojas, kaina gali pakilti iki 13 000 - 15 000 Lt mirksiukas.gif jei yra galimybes, reiketu tureti rezerva mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darviena: 23 sausio 2007 - 07:23
QUOTE(ralija @ 2007 01 22, 18:17)
Sveikutės  4u.gif
aš jau namie su savo trim žirniukais, kitus devynis užšaldė. Man punkcija buvo šeštadienį apie 12.30, o įsodinimas pirmadienį ryte po 9. Žinau, kad įsodino tris, yra ir keturių ląstelių. Taip normaliai su biologe napavyko pasikalbėti, nes gyd Visockienė vėlavo (įsodinimas buvo numatytas 8.45), tai kai atlėkė, tai tik greitai, greitai ir kas mokės pinigus. Po manęs laikė pacientė punkcijai, tai pora minučių pagulėjau ir lauk, nes jau anestozologė norėjo pasiruošti punkcijai. Nu tai gyd Visockienė mane ir mano vyrą tai sunervino, bet nutarėm negadinti nuotaikos nei sau nei kitiems ir kuo greičiau palikom tą įstaigą. O jau kaip bus, taip bus, ar viskas greitai greitai įvyko, ar būtų su pasikalbėjimais. Tik to elementaraus gyd ir paciento dialogo tikrai nebuvo.
Nu ir prirašiau. Sėkmės visoms  4u.gif


Nesuk tu galveles del tos gydytojos, jos problema kad nuo darbu nedraugauja.. mirksiukas.gif
Valio tavo zirniukam, dabar svarbu kad jie gerai ten isikuistu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ralija @ 2007 01 22, 17:17)
Sveikutės  4u.gif
aš jau namie su savo trim žirniukais, kitus devynis užšaldė. Man punkcija buvo šeštadienį apie 12.30, o įsodinimas pirmadienį ryte po 9. Žinau, kad įsodino tris, yra ir keturių ląstelių. Taip normaliai su biologe napavyko pasikalbėti, nes gyd Visockienė vėlavo (įsodinimas buvo numatytas 8.45), tai kai atlėkė, tai tik greitai, greitai ir kas mokės pinigus. Po manęs laikė pacientė punkcijai, tai pora minučių pagulėjau ir lauk, nes jau anestozologė norėjo pasiruošti punkcijai. Nu tai gyd Visockienė mane ir mano vyrą tai sunervino, bet nutarėm negadinti nuotaikos nei sau nei kitiems ir kuo greičiau palikom tą įstaigą. O jau kaip bus, taip bus, ar viskas greitai greitai įvyko, ar būtų su pasikalbėjimais. Tik to elementaraus gyd ir paciento dialogo tikrai nebuvo.
Nu ir prirašiau. Sėkmės visoms  4u.gif

Laikom, laikom tvirtai suspaudusios kumstukus, sekmes 4u.gif
Labas rytukas visoms, apsirgau su 38 guliu lovytej verysad.gif
Atsakyti
Ralija, dabar Tau ramybės stiprybės ir sėkmės wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidabre: 23 sausio 2007 - 10:33
QUOTE(ralija @ 2007 01 22, 19:17)
Sveikutės  4u.gif
Nu tai gyd Visockienė mane ir mano vyrą tai sunervino, bet nutarėm negadinti nuotaikos nei sau nei kitiems ir kuo greičiau palikom tą įstaigą. O jau kaip bus, taip bus, ar viskas greitai greitai įvyko, ar būtų su pasikalbėjimais. Tik to elementaraus gyd ir paciento dialogo tikrai nebuvo.
Nu ir prirašiau. Sėkmės visoms  4u.gif


Ralija wub.gif
Svarbu, kad vyras šalia, nereikia čia su jokiom "žvakėm" kalbėtis biggrin.gif
Viskas bus o.k.
Atsakyti
Euromergele, raportuoju: mano sitacija tokia: laukiu pabėgusių po visų IVF mmm ( jau 35 CD) Mushu rekordus. lotuliukas.gif
Planuoju atostogas ir visaip stengiuosi negalvoti apie planavima, nes juk turiu ilsėtis verysad.gif
Atsakyti
jeje...ilsekis...svarbus nuotaika butu kuo geriausia smile.gif gal treciadieni i meeta ateisi? smile.gif

QUOTE(redute @ 2007 01 23, 15:30)
Planuoju atostogas ir visaip stengiuosi negalvoti apie planavima, nes juk turiu ilsėtis  verysad.gif

Atsakyti