Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Sveikos 4u.gif
Darviena wub.gif , jau startavai? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(redute @ 2007 01 22, 10:20)
Sveikos  4u.gif
Darviena  wub.gif , jau startavai?  mirksiukas.gif

Sveika 4u.gif
jei mmm ateis laiku, startuosiu si savaitgali tongue.gif
Atsakyti
Sveikos,

Na aš sulaukiau mmmm.... kitą antradienį eisiu pas gydytoją. Darviena, manau, kad mane reikia perkelti kokiam kovo mėnesiui, nes vasarį tai jau tikrai nieko nespėsiu smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Magi @ 2007 01 22, 14:43)
Sveikos,

Na aš sulaukiau mmmm.... kitą antradienį eisiu pas gydytoją. Darviena, manau, kad mane reikia perkelti kokiam kovo mėnesiui, nes vasarį tai jau tikrai nieko nespėsiu smile.gif

ok mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
aš jau namie su savo trim žirniukais, kitus devynis užšaldė. Man punkcija buvo šeštadienį apie 12.30, o įsodinimas pirmadienį ryte po 9. Žinau, kad įsodino tris, yra ir keturių ląstelių. Taip normaliai su biologe napavyko pasikalbėti, nes gyd Visockienė vėlavo (įsodinimas buvo numatytas 8.45), tai kai atlėkė, tai tik greitai, greitai ir kas mokės pinigus. Po manęs laikė pacientė punkcijai, tai pora minučių pagulėjau ir lauk, nes jau anestozologė norėjo pasiruošti punkcijai. Nu tai gyd Visockienė mane ir mano vyrą tai sunervino, bet nutarėm negadinti nuotaikos nei sau nei kitiems ir kuo greičiau palikom tą įstaigą. O jau kaip bus, taip bus, ar viskas greitai greitai įvyko, ar būtų su pasikalbėjimais. Tik to elementaraus gyd ir paciento dialogo tikrai nebuvo.
Nu ir prirašiau. Sėkmės visoms 4u.gif
Atsakyti
Ralija, na nepaisant gydytojos, viskas pas tave klojosi kuo puikiausiai mirksiukas.gif Dabar jau smarkiai laikom kumštukus wub.gif
Atsakyti
Ačiū Daivai ir visoms kitoms nuostabioms moteriškėm už palaikymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2007 01 22, 07:21)

Saunuole, kad ryziasi  4u.gif
Irasysiu tave geguzes men. Jei palnai keisis, duok zinoti  wub.gif
Beje, as vis dar renku IVF statistika (IVF skyrelio merginu statistika). Jei noretum atsiusti, lauksiu  4u.gif Parasyk i AZ, atsiusiu kokios info reikia mirksiukas.gif

Kad tik tai nuo pasiryžimo priklausytų biggrin.gif Ko reiktų doh.gif

Atsakyti
ralija, laikau stipriai kumštukus wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Magi @ 2007 01 22, 15:43)
Sveikos,

Na aš sulaukiau mmmm.... kitą antradienį eisiu pas gydytoją. Darviena, manau, kad mane reikia perkelti kokiam kovo mėnesiui, nes vasarį tai jau tikrai nieko nespėsiu smile.gif

Darviena,
Mane taip pat galėtum įtraukti į sąrašėlį. Planuoju vasarį, jei kas vėl nepakiš kojos.
Atsakyti
QUOTE(ralija @ 2007 01 22, 18:17)
Sveikutės  4u.gif
aš jau namie su savo trim žirniukais, kitus devynis užšaldė. Man punkcija buvo šeštadienį apie 12.30, o įsodinimas pirmadienį ryte po 9. Žinau, kad įsodino tris, yra ir keturių ląstelių. Taip normaliai su biologe napavyko pasikalbėti, nes gyd Visockienė vėlavo (įsodinimas buvo numatytas 8.45), tai kai atlėkė, tai tik greitai, greitai ir kas mokės pinigus. Po manęs laikė pacientė punkcijai, tai pora minučių pagulėjau ir lauk, nes jau anestozologė norėjo pasiruošti punkcijai. Nu tai gyd Visockienė mane ir mano vyrą tai sunervino, bet nutarėm negadinti nuotaikos nei sau nei kitiems ir kuo greičiau palikom tą įstaigą. O jau kaip bus, taip bus, ar viskas greitai greitai įvyko, ar būtų su pasikalbėjimais. Tik to elementaraus gyd ir paciento dialogo tikrai nebuvo.
Nu ir prirašiau. Sėkmės visoms  4u.gif

Ojoj, tik nepavesk ir butinai uzsiaugink nestuke.gif Sekmes dideliausios 4u.gif
Papildyta:
Merginos, iskilo klausimas.Ar stimuliuojantis galima fitness4.gif fitness3.gif ??????
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 01 22, 20:43)
Ojoj, tik nepavesk ir butinai uzsiaugink  nestuke.gif Sekmes dideliausios 4u.gif
Papildyta:
Merginos, iskilo klausimas.Ar stimuliuojantis galima  fitness4.gif  fitness3.gif ??????

Stimuliacijos pradžioje gal ir pajėgsi sportuoti, bet veliau nemanau, kad to labai norėsi, nes kiaušides gali paskaudenti, taigi geriau nepersistngti ir atsisakyti per didelių krūvių, bent jau aš tai tikrai mečiau visus sportus, o pastojus jau galėsi užsiiminėti širdžiai mielesniu sportu, vaikelio auginimu ir nešiojimu pilvelyje, to tau linkiu iš visos širdies smile.gif
Atsakyti