Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Ūlla @ 2007 01 20, 18:39)
Darviena, įtrauk mane į sąrašiuką, nežinau tikslios datos, bet turėčiau su 2IVF startuoti vėlyvą pavasarį  verysad.gif


Ūlla, kaip faina, vadinasi vėl pribrendai IVF-ui? Kaip norėčiau palaikyti tau kompaniją mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(gandrė @ 2007 01 20, 20:58)
Ūlla, kaip faina, vadinasi vėl pribrendai IVF-ui? Kaip norėčiau palaikyti tau kompaniją  mirksiukas.gif .

Jau seniai pribrendau IVF(tik kiti reikalai nelabai bręsta...) ir seniai reikėjo daryti, bet vis tikėjausi laimės IUI verysad.gif O endometriozė nelaukia, ir visi požymiai vis labiau apie tai primena unsure.gif
Būtų smagu, jei palaikytum kompaniją bigsmile.gif Jeigu ją tik reiks palkaikyti ir mano svajonės nesugrius kaip smėlio pilis doh.gif
Atsakyti
Sveikutės,
mano naujienos tokios: išpunktavo 13 kiaušeląsčių, apsivaisino 12. Rytoj vyks įsodinimas ir gyd mano, kad bus dar ką šaldyti. Tik keista, kad taip greitai įsodinimas, tie žirniukai bus tokie maži blink.gif Nors, aš galvoju, jei kibs ten kas, tai ar 2-jų ląstelių, ar 4-ių, ar dar didesni. Na čia taip sakant bandau save paguosti ir nuraminti wub.gif , nes jau įtampa auga ir t.t. O gal aš neteisi? g.gif
Visoms startuojančioms sėkmės 4u.gif
o kažin kur dingo Laukiukas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ralija: 21 sausio 2007 - 13:33
QUOTE(ralija @ 2007 01 21, 12:30)
Sveikutės,
mano naujienos tokios: išpunktavo 13 kiaušeląsčių, apsivaisino 12. Rytoj vyks įsodinimas ir gyd mano, kad bus dar ką šaldyti. Tik keista, kad taip greitai įsodinimas, tie žirniukai bus tokie maži  blink.gif Nors, aš galvoju, jei kibs ten kas, tai ar 2-jų ląstelių, ar 4-ių, ar dar didesni. Na čia taip sakant bandau save paguosti ir nuraminti  wub.gif , nes jau įtampa auga ir t.t.  O gal aš neteisi?  g.gif
Visoms startuojančioms sėkmės  4u.gif
o kažin kur dingo Laukiukas?


Oho, Ralija, visai nemazai apsivaisino, puiku thumbup.gif Tai kaip supratau punkcija buvo vakar, tai visai normalu kad isodins rytoj, taip ir turi buti 4u.gif Na o lasteles priklauso nuo to kaip dalinsis. Tikiuosi kad pas tave dalinsis gerai drinks_cheers.gif
Man pvz. ispunktavo tik tris kiausialastes, apsivaisino visos, isodinant viena buvo 4 lasteliu, dvi- dvieju lasteliu. Siaip normaliai dvieju lasteliu net nesodina, na man sudejo visas. Prisikabino vienas, speju kad tas kur 4 lasteliu bigsmile.gif
Linkiu sekmes rytoj ir kantrybes laukime 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Ralija, sėkmės 4u.gif

Žaneta wub.gif
Atsakyti
Ralija, sėkmės. viskas pas tave puikiai einasi. 4u.gif taip ir toliau. smile.gif
Atsakyti
realija, sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Ralija, sėkmės Tau 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Ralija, wub.gif
Atsakyti
Ralija, sėkmės Tau dideliausios 4u.gif
Atsakyti
Ralija, puikūs rezultatai, sėkmės tau mergyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ralija @ 2007 01 21, 14:30)
Sveikutės,
mano naujienos tokios: išpunktavo 13 kiaušeląsčių, apsivaisino 12. Rytoj vyks įsodinimas ir gyd mano, kad bus dar ką šaldyti. Tik keista, kad taip greitai įsodinimas, tie žirniukai bus tokie maži  blink.gif Nors, aš galvoju, jei kibs ten kas, tai ar 2-jų ląstelių, ar 4-ių, ar dar didesni. Na čia taip sakant bandau save paguosti ir nuraminti  wub.gif , nes jau įtampa auga ir t.t.  O gal aš neteisi?  g.gif
Visoms startuojančioms sėkmės  4u.gif
o kažin kur dingo Laukiukas?


ralija, puikus startas!
Sekmes! wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Ūlla @ 2007 01 20, 18:39)
Darviena, įtrauk mane į sąrašiuką, nežinau tikslios datos, bet turėčiau su 2IVF startuoti vėlyvą pavasarį  verysad.gif


Saunuole, kad ryziasi 4u.gif
Irasysiu tave geguzes men. Jei palnai keisis, duok zinoti wub.gif
Beje, as vis dar renku IVF statistika (IVF skyrelio merginu statistika). Jei noretum atsiusti, lauksiu 4u.gif Parasyk i AZ, atsiusiu kokios info reikia mirksiukas.gif


Atsakyti