Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(darviena @ 2007 01 19, 14:46)
nu tai lauksim kito ketviratdienio  mirksiukas.gif

man si karta taikys trumpa schema. Jei ciklas nesudurniuos, kita savaitgali susistumsiu pirma dozike  ax.gif

Darviena, ketvirtadienis ir savaitgalis ne už kalnų mirksiukas.gif Dideliausios sėkmės! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(asentra @ 2007 01 19, 16:18)
Darviena, ketvirtadienis ir savaitgalis ne už kalnų mirksiukas.gif Dideliausios sėkmės! 4u.gif

aciu aciuks.gif
Atsakyti
Darviena, Magi, Laukiukai, Nakvisa, Ralija,Philipuks
Visoms nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif
Atsakyti
[quote=euromergele,2007 01 18, 23:31]
zaneta 1 smile.gif ties tavim viskas ir pasibaige anot darvienos sarasho smile.gif merginos prateskit ta eilute smile.gif 4u.gif drinks_cheers.gif as beje irgi netrukus prisijungsiu, atgijus sian skyreliui norisi kuo greiciau imtis "darbu " biggrin.gif



Joo, nelabai ir man cia smagu paskutinei tupeti, noriu kuo greiciau i virsu pakilti didis.gif
Merginos, prasau uz manes isrikiuoti grazia eilute vardu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mergaitės,
Aš taip pat jau norėčiau vasarį startuot su IVF. Visi tyrimai kaip ir padaryti, tik neatsimenu kurią ciklo dieną prieš ateinančias paskutines mmm reikia pasirodyti gydytojui? Kad jau po paskutinių mmm galėčiau jau leistis Gonalį.
Atsakyti
as pasakysiu grieztai (bet su shypsena)......jeigu jau darote tokias proceduras, tai bukit malonios zhiurekit i tai rimtai...neprisiminti kuria diena reikia pasirodyti..tai paskui pamirsi kuria diena punkcija dar ir viskas nueis shuniui ant uodegos biggrin.gif gydytoja tau turi pasakyti, arba tu gydytojos turi paklausti dar karta jeigu pamirsai smile.gif 4u.gif


QUOTE(larisa @ 2007 01 20, 13:34)
... tik neatsimenu kurią ciklo dieną prieš ateinančias paskutines mmm reikia pasirodyti gydytojui? Kad jau po paskutinių mmm galėčiau jau leistis Gonalį.

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 01 20, 15:19)
as pasakysiu grieztai (bet su shypsena)......jeigu jau darote tokias proceduras, tai bukit malonios zhiurekit i tai rimtai...neprisiminti kuria diena reikia pasirodyti..tai paskui pamirsi kuria diena punkcija dar ir viskas nueis shuniui ant uodegos  biggrin.gif  gydytoja tau turi pasakyti, arba tu gydytojos turi paklausti dar karta jeigu pamirsai  smile.gif  4u.gif

Matai kaip atsitiko. Aš IVF turėjau daryti lapkričio mėnesį. Net ir vaistus jau turėjau nusipirkusi. Bet tyrimuose pas mane rado citomegalo virusą, todėl teko laukti, darytis tyrimus iš naujo. po to kitą mėnesį susirgo vyras, po to sirgau aš. ir dabar dar nusprendžiau pakeisti daktarą ir nebežinau kada dabar man važiuoti pasirodymui? g.gif
Atsakyti
tai va matai kiek daug ivykiu buvo per ta laika.... taip kad rimchiausiai butu skambinti naujai gydytojai ar gydytojui ir su juo ar ja pasitarti kaip gi chia tau po visko reiketu vel pradeti startuoti, kada pradeti? gal reikia kokius tyrimus pasikartoti..echoskopija pasidaryti...geriausias patarejas bus gydytojas smile.gif ar manai kad mes tau butume geriausios patarejos? smile.gif


Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 01 20, 16:00)
tai va matai kiek daug ivykiu buvo per ta laika.... taip kad rimchiausiai butu skambinti naujai gydytojai ar gydytojui ir su juo ar ja pasitarti kaip gi chia tau po visko reiketu vel pradeti startuoti, kada pradeti? gal reikia kokius tyrimus pasikartoti..echoskopija pasidaryti...geriausias patarejas bus gydytojas smile.gif ar manai kad mes tau butume geriausios patarejos? smile.gif

O gal gerai tu sakai. gal reiktų pasikonsultuoti su gydytoju.
Ačiū už patarimą.
Atsakyti
QUOTE(larisa @ 2007 01 20, 14:11)
O gal gerai tu sakai. gal reiktų pasikonsultuoti su gydytoju.
Ačiū už patarimą.

Nu... tai gal pradedame pačios gydytis? Nafik tie gydytojai reikalingi? Nesuprantu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2007 01 20, 16:05)
Nu... tai gal pradedame pačios gydytis? Nafik tie gydytojai reikalingi? Nesuprantu  g.gif


lotuliukas.gif Kaip tai kam, namuose echoskopo tai nėra lotuliukas.gif Tai tik tam biggrin.gif
Darviena, įtrauk mane į sąrašiuką, nežinau tikslios datos, bet turėčiau su 2IVF startuoti vėlyvą pavasarį verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ūlla: 20 sausio 2007 - 17:40
tai butinai biggrin.gif a po to jau mes galesim patarineti smulkiuose IVF'o eigos reikaluose biggrin.gif 4u.gif

QUOTE(larisa @ 2007 01 20, 15:11)
O gal gerai tu sakai. gal reiktų pasikonsultuoti su gydytoju.
Ačiū už patarimą.

Atsakyti