Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(euromergele @ 2007 01 19, 13:16)
tai nezinau dar smile.gif kita ketvirtadieni priduosim, tai dar kita savaite bus galima jau kazhkokius sprendimus priimineti smile.gif
jau tu susileidai doze nors viena kokia? trumpa ar ilga schema?


nu tai lauksim kito ketviratdienio mirksiukas.gif

man si karta taikys trumpa schema. Jei ciklas nesudurniuos, kita savaitgali susistumsiu pirma dozike ax.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 01 18, 19:22)
O kazin kaip VK su erotiniais zurnaliukais  g.gif


Yra žurnaliukų mirksiukas.gif
Čia Rusijoje tai vyrus veda į atskirą mažutį kambarėlį, kuriame 1 fotelis, didelis telikas ir ausinės, kad garsas per blogai izoliuotas sienas nesklistų. Ir filmų yra kolekcija - tipo "Karštos mažulės" ir t.t. biggrin.gif

Sėkmės visoms IVF'ininkėms. Kad tik pasisektų 4u.gif

O aš vis dar laukiu mėnesinių... jau 40 dienų. Net nežinau, kas man čia pasidarė...
Atsakyti
ooo...Magi smile.gif kaip tik sian ruoshiausi rashyti, kurgi tu prapuolei su savo mm biggrin.gif

ziuriu visos klinikos turi pasiruoshusios kambareli vyrams...va chia minusas B klinikos, kad jie neturi Karštų mažulių bigsmile.gif


darviena...o anksciau budavo visada ilga schema? jeigu taip, tai kokiemotyvai pakeitimo? ar neklausinejai?.... gal ir man trumpa skirs....ta ilga jau tikrai trecia kart net is anksto mane jau vargint pradejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Magi @ 2007 01 19, 13:46)
O aš vis dar laukiu mėnesinių... jau 40 dienų. Net nežinau, kas man čia pasidarė...

Ot butu juoko smile.gif
Tikrai marsieciams prirasyciau...
Beje, galetum mestelti www. savo klinikos St.Peterburge?
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2007 01 19, 13:59)
Ot butu juoko smile.gif
Tikrai marsieciams prirasyciau...
Beje, galetum mestelti www. savo klinikos St.Peterburge?



Chiara, pasidomėk dar ar Kameneckis ne toj klinikoj dirba? Man taip šviečiasi, kad būtent ten g.gif Apie jį legendos vaikšto - tipo jei jau niekas negali padėti, reikia važiuoti pas jį - ir iš tikrųjų pas jį labai daug ypač problemiškų pastoja.

Ai, jau radau ir adresą - http://www.avapeter....alists/doctors/ ir kad Kameneckis ten dirba.
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2007 01 19, 13:59)
Ot butu juoko smile.gif
Tikrai marsieciams prirasyciau...


Aha... įdomu, kam mano vyras šitą reikalą prirašytų... ot tektų aiškintis lotuliukas.gif
Atsakyti
as tik shiaip..del juoko paklausiu...testa darei?

QUOTE(Magi @ 2007 01 19, 15:23)
Aha... įdomu, kam mano vyras šitą reikalą prirašytų... ot tektų aiškintis  lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Magi @ 2007 01 19, 14:23)
Aha... įdomu, kam mano vyras šitą reikalą prirašytų... ot tektų aiškintis  lotuliukas.gif

Jo, jo. Cia tai tau butu... Gi sake tas gydytojas Kaune - toks reikalas isdega tik pirmaisiais santuokos metais blink.gif O jau po tyrimu - tai nezinau, kaip cia aiskinsies. Gal pasakosi, tipo, "mutacyja genov" lotuliukas.gif ar dar ka...
Nunesi vyro tyrima, papirksi laborante ir ta pranes, kad stebuklu retai buna, bet jums kaip tik ir ivyko lotuliukas.gif
Nu, nejuokinga, gal ir ivyko.
p.s. o ant sazines niekas neguli? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 01 19, 14:24)
as tik shiaip..del juoko paklausiu...testa darei?

Nu ne. Kažkaip ranka nekyla testą gadinti smile.gif

QUOTE(Chiara @ 2007 01 19, 14:28)
Jo, jo. Cia tai tau butu... Gi sake tas gydytojas Kaune - toks reikalas isdega tik pirmaisiais santuokos metais  blink.gif  O jau po tyrimu - tai nezinau, kaip cia aiskinsies. Gal pasakosi, tipo, "mutacyja genov"  lotuliukas.gif  ar dar ka...
Nunesi vyro tyrima, papirksi laborante ir ta pranes, kad stebuklu retai buna, bet jums kaip tik ir ivyko  lotuliukas.gif
Nu, nejuokinga, gal ir ivyko.
p.s. o ant sazines niekas neguli?  mirksiukas.gif


Sąžinė mano tikrai neužgulta biggrin.gif Nu bet šakės būtų... gerai, baigiam čia svaigti, o tai dar paskui įtikėsiu, kad esu neščia smile.gif
Atsakyti
Nu bet kiek pastoja per mmm, arba po jų ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2007 01 19, 14:34)
Nu bet kiek pastoja per mmm, arba po jų ir t.t.

Pvz. as doh.gif
Atsakyti
tai gal malonetum viena sugadinti? ar lauksi menesiniu dabar 9 menesius? biggrin.gif

QUOTE(Magi @ 2007 01 19, 15:33)
Nu ne. Kažkaip ranka nekyla testą gadinti  smile.gif


Atsakyti