Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Vilma J. @ 2007 01 18, 16:22)
Tu baik biggrin.gif , o tai dar kas nors tikrai sugalvos be nejautros daryti doh.gif
Bet buvo gera proga prisiminti Darlutę wub.gif , prisiminus juokas suėmė turbūt taip pat kaip euromergelę lotuliukas.gif


Bet siaip man rodos kazkur as vis tik skaiciau, kad mergina be nejautros dare punkcija. Tik tuos laurus Vilmai priskyriau. doh.gif Galiu pafantazuot, bet kazka kardinaliai naujo sumastyt...
Ir dabar internete radau info, kad folikulu punkcija gali buti daroma be anestezijos (http://www.ncbi.nlm.nih.gov/entrez/query.fcgi?cmd=Retrieve&db=PubMed&list_uids=10756602&dopt=Abstract), bet ar tai reiskia, kad tokiu atveju daroma vietine nejautra - suprask, kad nori.
Atsakyti
Vilmut, o ar būna, kad nei vienas neapsivaisina? g.gif Pas mus, kai įsodina, tai visada įspėja apie kelis žirniukus, ar tikrai yra noras kelis įsisodint ax.gif

darviena, geros naujienos wub.gif Gero starto bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktoriukas @ 2007 01 18, 16:14)
Vilmut, o ar būna, kad nei vienas neapsivaisina? g.gif

Visai įmanoma verysad.gif Tik nepamenu, kad iš mūsiškių kam būtų taip nutikę g.gif
Atsakyti
Mergaitė,
Aš taip pat jau norėčiau vasarį startuot su IVF. Visi tyrimai kaip ir padaryti, tik neatsimenu kurią ciklo dieną prieš ateinančias paskutines mmm reikia pasirodyti gydytojui? Kad jau po paskutinių mmm galėčiau jau leistis Gonalį.
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2007 01 18, 14:54)
Visai įmanoma verysad.gif  Tik nepamenu, kad iš mūsiškių kam būtų taip nutikę g.gif

Tai matyt, kad procentas nedidelis g.gif Nu tai bent tiek gerai thumbup.gif
Atsakyti
darviena, sekmingo tau starto mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš jau finišo tiesiojoje: šeštadienį punkcija, atliks gyd D. Visockienė. Viskas pas mane gerai, tik truputį pučia pilvą. Stimuliacijos metu atsigavo kairė kiaušidė, tik folikulai nėra tokie dideli, kaip dešnėje. Na o su dešne viskas ok.
Nu nežinau, jaučiuosi tokia rami, kad net pačiai baisu g.gif Tikiu, tiksliau noriu tikėti, kad viskas gerai, bet ir kartu, bijau dar įsisvajoti, nes yra sakoma: žmogus planuoja, dievas juokiasi. Gyd šiandien sako, kad visi šancai yra pastoti, tik reikia dar truputi sėkmės. Labai tikiuosi, kad fortūna bus mano pusėje ir pagaliau po 9 santuokos metų šiame fronte bus kiti, daug malonesni rūpesčiai nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2007 01 18, 15:22)
Bet buvo gera proga prisiminti Darlutę wub.gif , prisiminus juokas suėmė turbūt taip pat kaip euromergelę lotuliukas.gif



Man ir antrą kartą siūlė taip pat bandyti, bet atsisakiau lotuliukas.gif

Merginos, gero jums starto wub.gif
Atsakyti
Darviena, sėkmės didžiausios tau smile.gif

Ralija, pamatysi, tau tikrai pasiseks, linkiu porelės smile.gif
Atsakyti
Visoms startuojanciom ir besiruosianciom linkiu kuo dideliausios sekmes! Turi pavykti, mums visoms turi pavykti, laikysiu kumstukus uz visas, kad pavyktu smile.gif
Atsakyti
ralija, turi būt gerai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ralija @ 2007 01 18, 19:32)
Aš jau finišo tiesiojoje: šeštadienį punkcija, atliks gyd D. Visockienė. Viskas pas mane gerai, tik truputį pučia pilvą. Stimuliacijos metu atsigavo kairė kiaušidė, tik folikulai nėra tokie dideli, kaip dešnėje. Na o su dešne viskas ok.
Nu nežinau, jaučiuosi tokia rami, kad net pačiai baisu  g.gif Tikiu, tiksliau noriu tikėti, kad viskas gerai, bet ir kartu, bijau dar įsisvajoti, nes yra sakoma: žmogus planuoja, dievas juokiasi. Gyd šiandien sako, kad visi šancai yra pastoti, tik reikia dar truputi sėkmės. Labai tikiuosi, kad fortūna bus mano pusėje ir pagaliau po 9 santuokos metų šiame fronte bus kiti, daug malonesni rūpesčiai  nestuke.gif

Linkiu, kad butinai pavyktu nestuke.gif As greitai irgi busiu finise ax.gif
Papildyta:
Man iskilo toks klausimas. Sedim su diedu ir diskutuojam. Kazin kaip ten su jo grikiukais bus. Man darys punkcija, o jis kazkur uzdarytas tures......... Nu, o jei neiseis nieko blink.gif Gal vyrams kokiu nuogu bobu zurnalu ten duoda blush-anim-cl.gif
Atsakyti