Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(sidabriukas @ 2007 01 18, 13:47)
Vakar turejom sededami pas gyd. apsispresti ar norim 1 vaiko ar 2 (dvynuku)doh.gif , kazkokia nesamone, as net nesitikejau tokios diagnozes, o cia dar ir apsispresti is karto reikia g.gif


Pirmą kartą girdžiu, kad reikia iš karto apsispręsti, ar noriu 1 leliuko ar 2... g.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Tik_Tiek @ 2007 01 18, 13:55)
man kaip planuojancia dar tik 1 ivf (ir tik po vasaros atostogu. noriu apturet geras atostogas pries vaistu ir proceduru maratona) pasistojo klausimas ar skausminga visa procedura ? ta prasme punkcija ir perkelimas
Papildyta:
geras  biggrin.gif  akcija viena perki antras nemokamai smile.gif rimtai, negi galima pasirinkti vienas bus ar du ? imciau du ilgai nemascius

nu vat ir man keista buvo, kad buvo galima pasirinkti, as nezinau kaip LT, dar kita savaitele eisiu tai viska smulkiai isklausinesiu, nes likau nieko nesupratusi ir soka gavusi doh.gif negalejau net zodzio istarti
Atsakyti
QUOTE(sidabriukas @ 2007 01 18, 13:47)
Vakar turejom sededami pas gyd. apsispresti ar norim 1 vaiko ar 2 (dvynuku)doh.gif , kazkokia nesamone, as net nesitikejau tokios diagnozes, o cia dar ir apsispresti is karto reikia g.gif

g.gif g.gif g.gif Apie ką Tu čia? gal ne taip supratai ? g.gif Gal tik klausė kiek norėtumėt , kad Jums embrioniukų įsodintų , 1 ar 2? Bet tai dar nereiškia, kad jei įsodins 2- tai du ir turėsi schmoll.gif Pvz.: Man įsodino 3, "kabinosi" 2, bet finale laukiuosi tai 1 ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilma J.: 18 sausio 2007 - 14:03
QUOTE(Magi @ 2007 01 18, 13:57)
Pirmą kartą girdžiu, kad reikia iš karto apsispręsti, ar noriu 1 leliuko ar 2...  g.gif  blink.gif

o matot, tai kodel cia musu taip is karto klause g.gif , nu dabar jau visai susibalamutinau, nu man dar reikia rimtai pasidometi tuo doh.gif

Papildyta:
QUOTE(Vilma J. @ 2007 01 18, 14:01)
g.gif  g.gif  g.gif Apie ką Tu čia? gal ne taip supratai ? g.gif  Gal tik klausė kiek norėtumėt , kad Jums embioniukų įsodintų , 1 ar 2? Bet tai dar nereiškia, kad jei įsodins 2- tai du ir turėsi schmoll.gif  Pvz.: Man įsodino 3, bet laukiuosi tai 1 ax.gif

tai turbut ne taip supratau, jo kalbejo apie emrioniukus ar 1 ar 2, blush2.gif nu sakau as tokia balta varna jauciuosi tame reikale, kad nepykit blush2.gif
Atsakyti
Na , atrodo išsiaiškinom mirksiukas.gif O Tu klausk kas Tau neaišku, padėsim kuo galėsim smile.gif
O įsodintų embrioniukų kiekis , deja nenulemia kiek 2.gif finale Tu lauksies, ir....deja (būna ir taip) ar išvis lauksies unsure.gif Jei tau įsodins 2- tai nereiškia , kad butinai turėsi 2 2.gif 2.gif . Gali būti ir vienas, arba.....nei vieno verysad.gif Tas pats ir su vienu embrioniuku....
Sėkmės Tau dideliausios, Sidabriuk wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilma J.: 18 sausio 2007 - 14:11
QUOTE(Vilma J. @ 2007 01 18, 14:08)
Na , atrodo išsiaiškinom mirksiukas.gif  O Tu klausk kas Tau neaišku, padėsim kuo galėsim smile.gif

aciu labai 4u.gif tai vadinasi galima 2 emrioniukus isisodinti, ir nebutinai bus dvynukai, va dabar man jau aisku smile.gif o kaip pati procedura, kiek laiko uztrunka?
Atsakyti
QUOTE(sidabriukas @ 2007 01 18, 14:10)
aciu labai 4u.gif tai vadinasi galima 2 emrioniukus isisodinti, ir nebutinai bus dvynukai, va dabar man jau aisku smile.gif o kaip pati procedura, kiek laiko uztrunka?

O Tau jau punkcija buvo ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2007 01 18, 14:13)
O Tau jau punkcija  buvo ? g.gif

ne man dar nieko nebuvo, dar tik pradesim gydyma, is pradziu sureguliuoti cikla reikia, paskui skatinamuosiu duos, ir tik paskui punkcija atrodo taip, nu man labai sunku cia su tais terminais angliskais uz tai matyt ne taip ir suprantu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabriukas @ 2007 01 18, 14:47)
Klausykit as vis tiek nelabai suprantu, IVF-ICSI, tai jau cia pati blogiausia diagnoze g.gif , nes MB, (kai dar buvo ne sumanim) jo exdrauge buvo pastojusi, bet persileido, tai vadinasi priezastis tik manyje g.gif , hormonai pas man tvarkoj, tik desine kiauside kazkokia lyg policistine, nu zodziu man dar miskas cia g.gif  blush2.gif


Blogiausia 'diagnoze', kaip tai vadini, yra tada, kai jau nepadetu nei ivf, nei ivf+icsi.
Ankstesni pastojimai visiskai nereiskia, kad vyras vaisingas ir dabar.
Beje, o gydytojai nepaaiskino, kodel reikes ICSI? Dazniausiai si procedura skiriama, kai problemu yra su vyro sperma... Tik nesupratau, ar buvai tiriama tik tu, ar buvot tirti abu?
Papildyta:
QUOTE(Tik_Tiek @ 2007 01 18, 14:55)
man kaip planuojancia dar tik 1 ivf (ir tik po vasaros atostogu. noriu apturet geras atostogas pries vaistu ir proceduru maratona) pasistojo klausimas ar skausminga visa procedura ? ta prasme punkcija ir perkelimas


Tik Tiek, isodinimas visiskai neskausmingas. smile.gif Bent jau as nieko nejauciau. O punkcija skausminga, bet paprastai darant punkcija naudojami nuskausminamieji, tik Vilma berods be nuskausminamuju sia nemalonia procedura iskentejo...
Ir po punkcijos kiek pamaudzia, bet pakenciamai.
Visi kiti pamaudenimai, jei nera stiprios hiperstimuliacijos, tikrai pernelyg nevargina. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilkė @ 2007 01 18, 14:15)
Blogiausia 'diagnoze', kaip tai vadini, yra tada, kai jau nepadetu nei ivf, nei ivf+icsi.
Ankstesni pastojimai visiskai nereiskia, kad vyras vaisingas ir dabar.
Beje, o gydytojai nepaaiskino, kodel reikes ICSI? Dazniausiai si procedura skiriama, kai problemu yra su vyro sperma... Tik nesupratau, ar buvai tiriama tik tu, ar buvot tirti abu?

mes abu buvom tirti, bet va kazkaip tu skaiciuku neisidemejom spermos tyrimo, zodziu nera gera, bet gale pasake su ja dar daug ka galima nuveikti g.gif tai treciadieni eisim vel, tai visus tyrimu rezultatus uzsirasysiu, kad zinociau kas prie ko, o tai dabar nieko nebesuprantam abu g.gif kazkaip labai kvailai jauciuosi, bet kita savaitele parasysiu daugiau musu tyrimu rezultatus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabriukas @ 2007 01 18, 15:21)
mes abu buvom tirti, bet va kazkaip tu skaiciuku neisidemejom spermos tyrimo, zodziu nera gera, bet gale pasake su ja dar daug ka galima nuveikti g.gif  tai treciadieni eisim vel, tai visus tyrimu rezultatus uzsirasysiu, kad zinociau kas prie ko, o tai dabar nieko nebesuprantam abu g.gif  kazkaip labai kvailai jauciuosi, bet kita savaitele parasysiu daugiau musu tyrimu rezultatus blush2.gif


Vadinasi, problemeliu turit abu... verysad.gif
Sekmes tiriantis ir ruosiantis procedurai! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabriukas @ 2007 01 18, 14:15)
ne man dar nieko nebuvo, dar tik pradesim gydyma, is pradziu sureguliuoti cikla reikia, paskui skatinamuosiu duos, ir tik paskui punkcija atrodo taip, nu man labai sunku cia su tais terminais angliskais uz tai matyt ne taip ir suprantu doh.gif

Kaip suprantu daraisi ne LT ? g.gif Keistai svetur viskas vyksta, dar gydymo nepradėjo o jau liepe apsispręsti koks bus įsodinamų embrioniukų skaičius doh.gif
Pagal planą turėtų būti taip: pirma vaistai apie 2 savaites, poto punkcija su trumpa narkoze apie 20 minučių. Pas mus po narkozės dar pora valandų leidžia pagulėti , atsigauti , pas Jus nežinau g.gif Vyras kol Tau darys punkciją priduos savo grikius blush2.gif Tuom tą dieną turėtų viskas baigtis. Po 24 valandų LT skambiname embriologei klausiame kiek apsivaisino , dar po 24 valandų įsodinimas 2.gif . Jei pas Jus auginama iki blastocistų ET atsidės dar kelioms dienom. Įsodinimas užtrunka apie 15 minučių, be jokių narkozių, nejautrų ir pan. tada dar kelias minutes pagulime ir namo nešame savo 2.gif 2.gif Tada 14 dienų laukimo....
Dar gali pasiskaityti čia:
http://www.nordica.o...mposite-461.htm
Papildyta:
QUOTE(Vilkė @ 2007 01 18, 14:21)
tik Vilma berods be nuskausminamuju sia nemalonia procedura iskentejo...

Ėėėėėė aš ne Marytė Melnikaitė schmoll.gif Nea man visu kartus darė su bendra nejautra tongue.gif
Čia pas mus tiK Darla buvo prieš punkciją prisivalgius, bet jai ir darė punkciją su vietine nejautra doh.gif
Atsakyti